Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apppam! micsoda jokepu tarsasag es milyen szep helyeken jartatok
A másik oldalra is kellett volna felirat! Úgy egyértelmű lett volna!
Egyébként sejtettem, csak nekem faterom ilyenekbe gyűjti a páleszhez a gyümölcsöt ősszel. Könnyen a kocsiba. De úgy tűnik motoron is szállítható!
Maximálisan irígylem az utatokat! Én autóval jártam arrafele, s a szívem szakadt meg, hogy a motor nem volt ott...
Olaszországban valóban ez a szép! Megy mindenki látszólag ész nélkül, s mégis van benne rendszer...
Haver vitte a pólókat, polifoam-ot, stb. Mi csalamádés hordónak hívtuk, de a cefrés sem rossz . Bámulták is rendesen a népek. Legjobban a Genova belvárosában való közlekedést imádtuk. Az a szabály, hogy nincs szabály. Motorosnak mindenhol elsőbbség, lehúzódás, elengedés. Olaszok nem öltöznek be, nem csoda, hogy sok az import olasz motoros szerkó. Ellenben tudnak vezetni. Autós, motoros egyaránt. Mondjuk egy mocist láttunk letakarva a Garda tó felé menet .
Hi,
Ez igen! Gratulálok a túrához!
Egy kérdésem van csak, abban a cefrés hordóban mit vittetek ?
Szia Polo!
Egy pár bejegzyés született amóta legutóbb itt jártam
A hétvégén egy kutatóexpedíció indult a garázsomba, de sikertelenül tért vissza az idom nélkül...
Több izgalmas dolgot megtaláltam, de az Ermax alsó idomot még nem... Pedig nem nagy a garázs, de lehet, hogy nem is oda tettem Mindenképp jelentkezek, ha előkerül.
Szeptemberre már kivettem két hetet, nem fér bele, de BRNO-ba megyek.
Hát Bivaly mester, biztosan nagyon király volt. Irigyellek. De augusztusban kiveszek én is 1 hét szabit és elmegyek egy kisebb túrára. Szervezünk egy sátras túrát?
Jaja, 19-es van a Tomi-nak. De ő fiú, nagyobb a lába . Nő mint a gomba, már 11 kg. Annyit eszik, mint 3 másik, de mégsem látszik rajta. A lányom pufibb volt, most meg olyan mint egy ropi. Kinéztem egy Pitbike-ot, szerintem ősszel veszek is egyet és télen csapatok vele a hóban.
Mnden tiszteletem mellett, te nem vagy normális...

Nekem már a balatonig is sajgott a seggem és elfáradtam a menetszéltől...
Cipőt emlegettél? Na most nőtük ki, az első cipőnket. Volt neki egy 18-as (legkisebb méret) szandija Amit 3 hét alatt kinőtt. S volt nem kevés pénz.
Megjöttünk Saint Tropez-ből. Minden cseppjét élveztem. Azok a szerpentinek ááááhhhh!
Méghogy a Z nem túramotor!
És egy nap alatt 900 kilit is ki lehetett bírni vele.
Az a jó, a fiam is ugyan abban a cipőben jár, úgyhogy kétfelé futhat a Borsó. Ez a kihívás.
Mikor lesz ez a családi nap? Pontosabban Bosonak gyakorlónap. Kész óvoda mennyiségü gyerek lesz ott? Mert akkor Borso az futhat 100 felé. Na jó én a lányom nem viszem el mert az már nagyon kegyetlen lenne. Most kezdett al menni. Még gyakran esik nagyokat, de nehéz elkapni így is és futunk vele vagy utána.
ÖÖööö szerintem félreértetted...
en is el tudnam kepzelni, de sajna kidobtam az ablakon 3 evet eletem egyik legnagyobb butasaga volt, uh most probalom valahogy helyrehozni es nincs sorallas, h a fene enne meg
na majd lesz, csak idobe telik
nem ismertek egy elsőszériás z750 est , zöld színben airbrussal( vagy hogyafákkomba irják) és egy csaj vezeti? dunaujváros környékiek lehetenek, illetve nekem a palia kellene aki egy sv1000-el nyomul, szürke, martin dobokkal..régi ismerős a pali és érdeklne mi van vele...ma agárdon talkoztam velük...
Estét!
Na az aztán marha érdekes lenne, családi nap Borso gyakorol !
Hát azt megnézném , bár a gyerekeimről azt mondják nagyon jól neveltek ,
de az én idegeimen azért el tudják pengetni a "nyírfa ága sej kifaragva" kezdetű dalt ,
és az is igaz amit Knapet mond, néha én is széjjel csapnám őket.
FIGU
Köszönöm szépen:) mondjuk mindig utálom amikor az van a kis papírkára írva, h az ön előtt várakozók száma...
Hazudós dög... Simán el tudom képzelni, hogy kétszámjegynél tart már a gép...
joejszakat Uraim es kedves Arcnelkuli Idegen
tovabbi kellemes szorakozast
ne riaszd mar el szegenykemet ove az egyes sorszam
hat ez nem volt tul informativ
probald meg ujra
Tépj egy sorszámot és állj a sor végére.

Én meg majd kibicelek!