Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a keptol fuggetlenul biztosan tobbet tudsz az emberi testrol, mint itt barki
az izomlaz ellen tenyleg a "rasportolas" a legjobb ellenszer?
Első ránézésre szimpatikusabb mint a talján dottóre
de akár Ludas Matyi maga
FIGU
a csodadoktorrol a LudasMatyi doktora jutott eszembe, gondoltam keresek rola kepet, erre ez jott ki

hogy is van ez?
Hát sajna nem orvos leszek max felcser ,
nem egyetemet csak főiskolát végeztem ,
a nem sík terepen való túrázásnál sajnos a lejtő és az emelkedő is rendkívül igénybe veszi a vádlit ,
egyformán a laikusok azt hiszik emelkedőt leküzdeni nehezebb pedig ez nem teljesen igaz ,
és hát varázsolni nem tudok , ezért a csoda jelző nem felel meg a valóságnak,
de orvosi és sport masszőr igen , és talán szerénytelenség nélkül írhatom h profi
FIGU
Szia!

Köszi!

Mindenképpen megírom, hogy mi-hogy történt ha már végre kibújik de egyenlőre úgyfest hogy jobban érzi magát a pocakban.Addig is találkozom a szívhangjával minden délelött.

Peti
utolag is, hogy kicsit meg feszelyezve erezd magad
Szasz!
Nem szóltam senkinek sem a szülinapomról,csak próbáltam jól érezni magam és így sikerült is!
Nem tudnám megmondani miért,de valahogy feszélyez a születésnapom és a névnapom ünneplése miközben másét nagyon szívesen ünneplem ha úgy alakul.Ha viszont megküzdök valamiért és sikeresen elérem azt, akkor szívesen ünnepelek, akkor jól esik hogy rám figyelnek.
Tegnap délután pedig jólesett motorozni Veled!

Andi azért összetrombitálta kettőnk családját,vacsora-torta,a gyerekek énekeltek nekem a végén,ami qrva jól esett.

Üdv

Peti
milyen orvos is lesz beloled?
mentunk 5-6 kilometert, de abbol max 500 meter volt sik terep, raadasul hegynek lefele kezdtunk remeletem, h a hegymenet kisse megnyujtja az osszeugrott izmot, de aztan mar a fenekemben is izomlaz volt, uh csak rohogtunk egymason a vegen ra kellett jonnunk haverommal, hogy igazan puhanyok vagyunk de a kutyus is nagyon elfaradt
csodamasszor vagy? eddig ezt nem is emlitetted!
Igen ezt én is tapasztalom néha !
Hát az izomláz jön ha az aktív pihenést választod, ami a rekreáció talán legegészségesebb formája
Ja említettem h profi masszőr vagyok
FIGU
ne is mondd tegnap este beleolvastam egy par masik oldalba, de inkabb sirni, mint nevetni tamadt kedvem elszomorito, hogy ugy nonek fel ezek a kolykok, hogy a gepet tudjak hasznalni, zseninek tartjak magukat, de a sajat nevuket kisbetuvel irnak le
nade mindegy! en ma akkorat napoztam, hogy majdnem odakozmaltam lassan neger no lesz belolem a tegnapi kirandulatol meg iszonyu izomlazam van meg mindig, a vadlim kb nem mozog
na adok en neked olyat !
eccer nem uszod meg es viszlek egy kort, de utana sirni fogsz, gaz beste diszno szerintem az elmult 6-8 evben nem irtam forumra ekeztekkel
Hi Borso!
Ok, nem vettem személy szerint magamra, de úgy értettem h a topikon és ez nem kóser .
De nem haragszom vagy ilyesmi, csak simán nem értettem egyet veled ,
az is igaz amit írsz, bár én ritkán olvasgatom a többi topikot
Sajnos ez a szólásszabadság ára, h a hülyék is beszélhetnek
FIGU
Z ügynökkel együtt mi olyan főnökök vagyunk akik a sor elején haladnak és várják, hogy a többiek próbálják tartani a lépést... Magad uram ha szolgád nincs...
Na ebben inkább nem javítom ki az összes hibát...
Te meg kappbe a mellbimbópiercingem... apádtól tudtam meg hajnalban éppen száguldás közben, hogy szombaton volt a születésnapod...

Mennyi is? 25?
Köszi szépen az infót motoros üdv!
Tinnye felől mész Piliscsaba felé (vagy fordítva, mindegy) és a Garancs-tavat kell keresned, ott van mellette a büfé. Egy kanyarban van a bejárata a helynek, ha nem mész gyorsan, akkor időben észreveszed.
Helló!
Hol készültek eme remek képek merre van letéve a Tigris
Augusztus elején valaki Slovákia 3-4 nap Lomnic és környéke?
woah! gratula
kellemes izgulast es tessek beszamolni azonnal, hogy mi a vegeredmeny abban a szobaban
Hello FIGU
a kerek, egesz mondat nem neked, vagy ennek a forumnak szolt, te dinnye sokkal inkabb arrol van szo, hogy mennyire nem tud a tobbseg helyesen irni, hat meg fogalmazni neha elszomorito olvasni, amit irnak. nehanyan a hulyet is leirnak ponos j-vel
de termeszetesen tisztelet a kivetelnek, mint amilyenek itt is a kedves Z-tulajok
Szasztok!

Egy hét böjt után végre megajándékoztam magam születésnapom alkalmából egy öröm-motorozással knapet-el,és nagggyon fasza kört mentünk a lent említett útvonalon.Szerintem még holnap is megyek egy rövidet,mert úgy sejtem a jövőhéttől megint készenlétben leszek a szülőszobára.

Üdv Mindenkinek!

u.i.:vigyázzunk magunkra,ma ketten nem mentek haza a motorozásból! :-(
Hali nép!
végre h ilyenkor is van akinek nincs jobb dolga
Holnap valaki valamerre ?

Tomi nézd meg Kingmidas plexijét azt se kell fúrni hasonlóan megy fel, hasonló árba van,
ráadásul kapható konzol nélkül, úgy olcsóbb (kis kézügyességgel 500ft-ból kihozható)
és más formájú, nekem tetszik .
Az én véleményem az inkább gyúrok nyakra, és ha meg van lenyomom a hajam nullással vazeg

Borsó!
Ritkán olvasni a fórumon szép kerek mondatokat, meg ilyenek
hát erre csak azt tudom írni tőmondatban, h 1 nagy büdös túrót
FIGU
Hali Leslie,
amíg nem raktam fel a plexit, a sisak meglepően halk volt, 150-ig. Utána is csak mormogás volt benne. Egyáltalán nem volt bántó a zaj. De ez most más. Hasonlít a felnyitható bukóm zajára.
Ahhha értem már miért nem kellett furni!
Hát nekem mondjuk, most hogy láttam az Ermaxos kicsit jobban tetszik csak azt meg ugyebár fúrni kel!
Ugyhogy valószínű marad ez!
ok, ez ertheto, csak hat a fonok altalaban nem dolgozik de biztos sokkal tobben hasznalnak titeket ilyenkor, mint kedd ejszaka