Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretnék pályázatot benyújtani, apuka jeligére
igazan ertekelem a segitokeszsegedet
Meg a más gyerekével van egy olyan, hogy ha megunod, vagy már idegesít akkor simán visszaadod és kész. De a sajátod az más...
Lehet egy időre letenne a gyerekvállalásról... én is imádom a fiaim, de néha simán agyon tudnám csapni őket...

Ilyen felajánlásom volt már családi körben, kölcsönadtuk őket egy napra...
Lassan tényleg tarthatunk egy családi délutánt, motor nélkül, és ott a Borsó gyakorolhat.
Gratula Robis koma!
Szép gyerekek , gratula mindenki másnak ,
és csókoltatom a baba fórumot osszátok szét .
Az én lányom 13 , a fiam 11 éves és nagy csibész mind a kettő ,
de jó ez így, csak néha bosszantó és általában fárasztó is,
viszont sok öröm, boldogság és szeretet forrásai .
Nyugi Borso 1 kapcsolatban szinte mindig a nőnek kell megérni a dologra (szerintem),
a fiú meg belejön lassan, én családi ügyekben szinte mindig a feleségemre hallgattam,
idővel be is igazolódott h jól tettem
FIGU
Sziasztok!

Robis,köszönöm Neked is!Éppen a második X-be léptem mikor az első született,tehát ahogy knapet írta már van tapasztalat SŐT az én kicsi lányom nemsokára 6 éves úgyhogy nagy segítsége lesz az anyukának.

Borso,köszi mégegyszer

KnaPet,kössz Neked is!


Üdv
nagyon szep gyerekek, gratulalok
Egyébként és is 30 után éreztem, hogy elég volt a hülyéskedésből, komolyabb dolgokkal kel foglalkoznom.
Ök a lányom és a fiam.
az a helyzet, hogy mostanaban gondoltam at igazan a dolgot annyit gyerekeztem, hogy erzem, megerettem erre is kicsit ezzel is osszefugg a motoreladas. na nem mintha lenne apja a gyereknek, meg odebb is van meg egy kicsit, de mostmar ez sokkal jobban vonz, mint a motor
es most megkovezhettek
azt pl nem bannam egyaltalan, ha motoros lenne a papaja, vagy a gyerek egyszer motorozni akarna, hiszen nagyon jo dolog, sokat lehet tanulni belole.
azt kicsit banom, hogy elszurtam 3 evet, de majd most bepotolom
Ha gondolod, kölcsön adom a fiam és a lányom egy hétvégére. 10 hónapos a kis srác a leányzó már komoly nőci. Aztán majd lehet, hogy átgondolod a dolgot.
Én 30 múltam és két fiam van. 5 és 2 évesek. Kinek, hogy jön ki a lépés.
azonnal hagyjatok abba, a vegen meg elkezdek irigykedni
igy is kezdem ugy erezni, hogy lemaradasban vagyok , aztan meg kiderul, hogy itt tobb csaladra elegendo gyereket osszehoztatok mar
Nem nagyon lustálkodtál. Én 31 voltam amikor született az első. Most megy negyedikbe. 11 lesz ősszel.
Ismerlek már jól, de akkor is kabbe! Boldogat! Meg sokat! Így utólag is!
Csak szólok, a legnagyobb gyerkőce ősszel suliba megy... ez a harmadik...
Ez inkább Ludas Manci
Boldog Születésnapot Z Ügynök. Ne feszélyezzen, még olyan fiatal vagy. majd ha 4.x-et is átléped, na akkor . Meg majd ha jön a második gyerek és az első már 9-10 éves lesz akkor érezni fogod, hogy öregedsz. Olyan gyorsan felnőnek ezek a kölkök. Sok sikert és egészséget a szülőszobában. Informálj az eredményről minket.
a mondasra nem reagalnek, mert kitiltanak innen
de Dobrogi bacsi tenyleg eleg nagy balek volt. tisztara mint a mostani "vezerkar" bar azok mar egeszen jol kitanultak ezt a cukorka-dolgot

nem vagyok hajlando B-vitamint v barmi mast bevenni, mert nem egy napon mulik a vilag, masreszt nem zavar ez engem annyira. inkabb csak erdeklodtem majd este tornazom rendesen es az kicsit javit rajta. ennel sokkal rosszabbul is jartam mar igy legalabb tudom, hogy van labam
Először én is gyanakodtam mekkora balek ez a Döbrögi, h mindig megszívja ,
de az élet mér csak ilyen
eszembe jutott az egyik életbölcsességem amit a balekoknak szoktam mondani:
"az élet olyan mint a cukor, csak meg kell tanulni szopni"
FIGU
Szevasztok.

MOst értem haza balcsiról, és gondoltam benézek mielőtt indulok Horvátországba:)

Na azért ennyire nem komoly, csak szerdán megyek. Ma szarrá aktívkodtuk magunkat.Nyomattunk kötélcsúzdát (80méterest), Canope pályát, (na az sikítás volt), falat másztunk, íjászkodtunk, és mindezt gigamegamásnaposan.
Igen van igazság a dologban, hosszadalmas lenne most leírni h ilyenkor mi történik pontosan,
de a laza sport bemelegítéssel, nyújtással, stb. segít
(serkenti a vérkeringést, javul a sejtek anyagcseréje stb.)
Van egy egyszerűbb LUSTÁBB módszer, amit nem szívesen írok le ,
mert nem vagyok a híve, de lelked rá
magnézium B 6 pezsgőtabletta (izom lazító), és napi 3x1 aszpirin (gyulladás csökkentő)
1-2 nap és OK, de 2-3 nap alatt magától is elmúlik csak kicsit fájdalmasabb
FIGU
biztos vagy benne, hogy a ket szemely ugyanaz? es ezt most kell megtudnom, 30 eves fejjel? ez borzalmas egy vilag omlott ossze bennem
Uh bakker, kicsit megzavartál a képpel ,
vagy csak túl gyorsan akartam válaszolni ,
nehéz ilyenkor férfi ként a fejünkel gondolkodni
tiszta hülye vagyok természetesen a dottóre és L Matyi ugyan az a személy
FIGU