Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmiképpen Csak amennyire a helyzet megköveteli
Nem vagy te egy kicsit agreszív?
izgi előre tudni ki nyer ?


Én azt szeretem amikor az elmebeteg faszok a vélt sérelmük okán, ami persue legtöbbször a saját erőszakosságuk miatt van, kiszállnak és fenyegetően jönnek felém.
És amikor leszállok a motorról talpig műanyagba burkolva, sisakban, meg szoktam kérdezni azt, hogy mégis hova akarsz olyat ütni hogy nekem fájjon jobban paraszt?

Azt pedig külön szeretem amikor nő ül a főgizda manus mellett, mert olyankor különös kegyetlenséggel tudok bánni velük:) Beöltözve kemény vagyok ám:) A kedvenc mondatom ami naponta elhangzik, kis túlzással: Ilyeneket b@sztam kiskoromba a játszótéren mint te
Nyilván valóan nem akartunk mindenkit bevadítani ,
és arra biztatni h aztán ha valami paraszt szórakozik azonnal és agyon ütni rögtön
Ismered a viccet a hülye gyerekkel meg a mikrobusszal amiben a Fehér Orosz karate válogatott utazik
de ha az ember mindenbe beletörődik magára vessen,
ja és természetesen ha a családdal utazom én is toleránsabb vagyok,
engem még nem láttak soha se részegen, se verekedni a gyerekeim, és nem is fognak ha nem muszáj!
(káromkodni már igen )
FIGU
Woah! na akkor nagyon jo szorakozast
remelem nem szorjal te a nadragodat petardaval es tomegverekedes nelkul meguszod aztan halljuk am a beszamolot
Szombathelyen. Ma 18.30. Elkelt minden jegy, bár több helyen feltűntek a nepperek. Én sose vennék kéz alól jegyet. Kurva szar meglepi lenne 230 km után rádöbbenni a kapuban, hogy nem engednek be. Én 12.000 forintos jegyeket vettem, ezek ülő, fedett helyre szólnak, nagyjából a pálya felénél, oldalt. Az álló 4.000 Ft volt, a VIP ülő pedig 25.000 Ft.
mikor lesz es jol? es mennyi a jegy?
ki kene menni, tobb ilyenre nem nagyon lesz lehetosegunk
Haladás- Arsenal... izgi lesz!
Na hölgyek, urak én lépek. Jelenésem van Szombathelyen. Szép napot.
Hát engem mindíg előre engednek, szépen félrahúzódnak az autósok. Igaz a múltkor egy BMW-s srác kicsit rámhúzott, de utána azonnal elnézést kért. Pedig nem vagyok ilyesztő látvány. Legalábbis remélem.
Ezt a sok gitárost.
Ez a nem engedem be meg nem mindíg jönn össze sajna mert én voltam már autóval (2 hete), Érd után az útépítősdi körforgok környékén, a körfrgalomban előzött egy mercis f.... és a kijáratnál tolt le az útról, mert ugye az egy sáv az nem 2 autónak tervezett. Hátul asszony és a gyerek és még elöttem állt aznapra 300 Km vezetés s nem lett volna jó összetörni az autót. Duda meg miegymás melett az árokszélig húzódtam és szitkozódtam (amin a gyerek megilyedt még nem halotta az apját ily kikelve magából és el kezedett sírni). Az M6-on az első pihenőnél megálltam és megnyugtattam magam és a kiscsaládot és csak utána mentünk tovább.
Max magammal szúrtam volna ki ha erősködök és akkor nem is biztos hogy leértem volna Tamásiba. S pluszban ki tudja hányan és kik ülnek a fekete sötétített üveges merdzsóban.
Velem könnyű egy húron pendülni...
Maximálisan egyetértek...
Ja és úgy is cselekszem , a vipera nekem is jó cimbim ,
azt szoktam mondani inkább ügyvédre költsek mint orvosra ,
és a vicc az h nagyon imádom a csendet, nyugalmat, békességet magam körül.
FIGU
Itt csak annyi volt, hogy felírtam a rendszámát és kb egy óra múlva megkaptam a tulajdonos adatait. Másnap edélelőtt besétáltam a céghez és mondtam, hogy az xy autó használóját keresem. Pont akkor jött a konyha felől... csak egy kicsit szégyenítettem meg... de tényleg...
kezdem ugy erezni, velem is egy huron pendulsz
multkor mellem ert egy terepjaros vadbarom, aki a jelzett! elfogyo savban gondolta megelozni az osszes, rendesen sorban allo es varakozo autost. na gondoltam, velem aztan joval kezdett , mert en ugyan nem engedem be se index, se semmi, hanem mert Ourasaga nagy autoval van, szaladjon ki merre lat. erdemes lett volna latni a hulye fejet, amikor rajott, h a.) en nem engedem be, b.) meg rendort sem hivhat, ha belemjon, mert a B-oszlopot rongalna meg, nem mondhatja, h direkt rahuztam a kormanyt igy aztan hangosan szidta az edesanyamat, mire en bajosan mosolyogtam (allitolag ilyenkor igazan pofoznivalo gennyes kis fejem van ) es szep lassan tovabbhaladtam
Velem ugyanezt eljátszotta múltkor a gyorsforgalmin egy autós. Én is autóval voltam. Kurvára felhúztam magam de nem bírtam utolérni. Másnap amikor beállítottam a munkahelyére majdnem kiesett a kávéscsésze a kezéből...
Igaz, igaz
Knapet ha nem veszed sértésnek nagyon egy húron pendülünk,
sok mindent pont így úgy gondolok én is ahogy írod

Borso a barom az barom , két nemű mint a csiga
ha akarja hím ha akarja nőstény
Találkoztam már női autóssal, aki simán letolt az árokba (szerencsére a TTR-rel voltam és nem estem el)
a következő pirosnál ahol utolértem és számon kértem azt mondta "tudom h ott voltál köcsög"
na ő sokat költött kasznisra !
FIGU
Nem is értem a kötözködőt. Protektoros kesztyűben, bukósisakban, protektoringben ha csak simán nekidőlök az autójának a 200 kg-os motoron ülve már az is éppen elég kárt tud tenni benne. Hát még ha rájátszok mint Materazzi...
Ugyan a doki eltiltott a játéktól de augusztusban lesz egy kupa ahol elvileg elindulunk. Na oda a te kedvedért beöltözök újra. OK?
Nincs olyan képem. És nem is kell ijesztőnek lenni, szerintem. A határozottság sokmindent pótol. És a kicsapott vipera sem egy rossz meggyőző eszköz...
Agresszív nem vagyok, de nálam is néha elszakad a cérna. Ész nélkül nem állok mindenkivel kötekedni, hiszen akkor az egész nap csak verekedésből állna amikor a városban próbálok közlekedni.
a baromnak mi a nonemu megfeleloje? a liba?