Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt asszem mar elmeseltuk, hogyan talalkoztunk, de ha eszembe jut, a mai napig rohogok. hangosan szegeny Knapet fejet kellett volna latni de gondolom a srac, aki bement az oltozobe, o se volt semmi
Dehogy vert meg, de ez egy külön sztori volt... filmbe illő...
Azért a végén én is így voltam vele.

És igen, nem egy nagy kunszt, a mesteremberek is csak emberek, ők is egyszer megtanulták. Ráadásul a döntő többség olyan kutyaütő és trehány, hogy még...

A sikerélmény a kulcs. Ők már csak pénzt látnak...
csendes hahaha
ez joooooo ez a nap vicce, koszi Robis
Megvert? Bár nem hinném, mert nagyon kis csendes leánykának látszik.
na latod ez az h a mostani pasik jo reszenek meg csak eszebe sem jut megprobalni. pedig egeszen biztosan nem olyan rettenetes dolog. kifugaztam a furdoszobat, mert a "szakember" elszarta az egeszet es kipergett minden. nem mondom, h soha jobbat, de allati nagy elmeny, SIKERELMENY, hogy meg tudom csinalni ha masert nem, hat ezert megeri nekiallni. talan az egyik legnagyobb boldogsag volt, amikor ket eve bekoltoztem a lakasomba es mindent magam csinaltam
mindíg kenj fel mélyalapozót az előző rétegre és akkor nem lesz nehéz , nem foltosodik és nem szedi vissza az előzö rétegeket ... ha van még kérdésed szívesen segítek .
Azt láttad volna amikor a földszinten a nappali és az étkezőkonyha közötti két szín összeért a plafonon... ráadásul nem is egy egyenes vonal mentén... de megoldottam. Monnyuk azóta sem nagyon káromkodtam annyit mint akkor...
Én vagyok csak igazán elfogult... Borsóval az első és eleddig az egyetlen személyes találkozásunk elég mély nyomokat hagyott bennem... Amúgy kétlem, hogy beengedne az ágyába. Akármilyen összefüggésben is...
, en bekotottem a tuzhelyet, es ket ev alatt eleg sokat hasznaltam, de meg mindig nem robbantam fel festenem kene meg megtanulni. allitolag nem egy nagy varazslat, ha egy szinrol van csak szo, de mivel az egesz lakas eleg hatarozott (...) szinekben pompazik, tuti nem lesz egyszeru
Akkor most én is soroljam miket szoktam megcsinálni? Ma pl én főztem, mivel a nyári szünet idején gyakran vagyok bébisintér és ugye enniük is kell szegényeknek... Aztán amíg aludtak ( nagy csoda, hogy egyszerre... ) mosogattam... Na ezt add össze. Bútort is csináltam már, meg az egész lakást ( két szint, 92 nm ) én festettem ki amikor vettük, vakolat volt a kiindulás... Szerintem ezekben semmi kunszt nincs. Azokra viszont furcsán nézek akik nem képesek rá. Ha másért nem legalább a családért vagy a kedvesért meg lehet próbálni. Aztán ha nem megy akkor még mindig mondhatja, megpróbáltam de nem megy.
Knapet mester, ha arra jársz teszteld le kérlek. Te nem vagy elfogult
én szerényebben próbáltam fogalmazni
amúgy az ágyat próbálgasd te , nekem még soha nem sikerült meghódítani egyet sem
Köszi Borsó, de a kényszer vitt rá, mert az un. "mesterek" elszartak nekem egy csomó mindent, úgyhogy a kezembe vettem a dolgokat. Ha én rontom el, maximum magamra lehetek mérges. Nálam, csak a gázt, az ablakokat és az ajtót rakta be más.
micsoda hulyek vagytok jelentem kiprobaltam, egyszeruen ISTENI
Nem nézni kell, hanem fekvéspróbát csinálni
...megnézném én azt az ágyat
le a kapallal elotted es Robis elott , mert ferfiismeroseim igen kis szazaleka kepes jo vegen megfogni egy csavarhuzot, keptelen bekotni egy konnektort es alapvetoen farral all az ilyen tevekenysegekhez ehhez kepest en magam epitettem az agyamat, kotottem be az osszes konnektort, furtam polcokat, mind visszintes lett es egy csomo minden mast, holott ez inkabb ferfimunka lenne es sokkal szivesebben is vennem, ha a pasim csinalna meg
ezekkel azert foglalkoztam en mar, huzamosabb ideig is es egeszen jol ment nem arrol van szo, h nem tudok banni veluk, hanem h inkabb mar a sajatomat etetnem es mosnam a fenekerol a "maradekot"
Kéne szervezni egy jó kis Mátra túrát. Most néztem egy útvonalat. Többnyire hegyek között. majd megrajzolom és felrakom ide. Hosszú lesz. Egy kellemes szombatra gondoltam.
Hi mindenki!
Borso szerintem a gyerek projekt első lépésére sok jelentkező lenne
(csinálunk neked katalógust, h ne legyen zsákbamacska ) de hosszútávra nehéz választani .
A barkács részhez jegyzem meg mindkét gyerek szobájába én csináltam SK. a szekrényeket, polcokat, íróasztalt, (sajnos az a tetőtér berendezésének hátránya h nincs méretre bútor).
Bivaly tied minden tiszteletem, én eddig 600km-t mentem 1 nap a Z-vel igaz fokozott tempóban
de élég is volt.
Csucsu csak óvatosan!
FIGU
Borsó, nem csak ebből áll.
Példák. Üvöltő gyermek megvígasztalása (a hangja olyan , mint egy tiltásig húzott Yamaha ). Szaros pelenka cseréje. Brrrr. Étel adagolás, ha lehet a több menjen a megfelelő lukba (száj). Majd a maradványok letörlése. És aztán, amikor már inkább becsukott szemmel pihennél a fűben , na akkor játék.
OK! Előre is köszi! Bár az index megoldás még mindig aggaszt egy picit...azért kértem jobb felbontású képet.
hat ennek orulok
johetsz segiteni a csaladi napon gyereket felugyelni, homokozni, negykezlab loheret keresni a fuben
Szavadon fogunk.