Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajjjaajjjj... akkor akarni fogol már látom...
Mit praázol bazdmeg?! Két gyerek után így rápörögsz? Nyugalom! Mondtam már sokszor... Nyugi.
... és ilyen is lesz rajta ha elkészül... csak, hogy adjunk a konkurenciának...
ez igazan dicseretes en is szeretem a gyerekeket, de elobb megnezem hetvegen, milyet tudsz "gyartani"
De nem vagyok én ilyen,meg nem is lesz miért! Igaz?
Ja és itt egy kép az Oldsról. A kicsike... most éppen gyógyul ügyes orvos bácsiknál, de lassan elkészül és akkor lesz haddelhadd!

jaa a zöld az enyém, ha nem lenne egyértelmű...
SZABÁLY: CSAK akkor állunk meg ha a bíró megállít,mert ha csak azért megállok mert én látom/érzem hogy feladta és a bíró nem az szivacs(mindent tagadnak ilyenkor)

A szülőszobán nincs bíró ,csak mi magunk
viszont olyan hulla faradt lesz, h csak tenfereg majd a szuloszobanal es nem akarja majd feleslegesen nyugtatgatni a feleseget, akit ez amugyis csak idegesitene
... akkor hátbaveregeted amíg le nem kopogja...
Miért lenne sírásrívás? Eddig nem olvastad amiket írtam? Különben is én imádom a gyerekeket!
Na ezzel most megnyugtattad... amúgy sem fog aludni egész éjjel...
Mindegy holnap a végén hátbaveregetem az orvost!HA minden ok akkor dicsérően,ha valami nem ok akkor...

DE MINDEN OK LESZ!
na persze lenne eszed
aztan egyszercsak en is mondhatnam neked, hogy NYUGIIII lenne nagy siras-rivas
egy het nem a vilag
apam baratnojenek az unokaja kb 3-4 hettel azott tovabb, es aztan ugy mentettek kis szegenyket a nagyokos dokik meg csak tanacskoztak mindenfele baromsagot
Oooo ezt a birtoklási vágyat... kár pedig...
Mondom, nyugi!
fuuuuuu te szoknyapecer
nekem is volt mar egyszerre tobb pasim es erdekes modon meg tudtam oldani, hogy mindegyik CSAK kajalni vitt es sose tudtak egymasrol de akkor se szeretek osztozni ENYEM
Nem császáros lesz hanem egy héttel túlhordta az okosok szerint. Szerintem NEM
Nanneee.... lehet még fokozni? Amúgy velem lehet valami, mert amióta rámtetted azóta egyszer sem csörgött...
Ja volt olyan is még az első nap hogy azt hitte hogy egy napig érvényes az akció mert ugye már 2009 07.15 van/volt
Be cool! Ha te stuffolod magad akkor holnap vér fog folyni...
Azért aki egy A6-al nem kikerül egy körforgalmat hanem átugratja az inkább mekré, most jutott eszembe... Pontosítok, súmákkerek és egy-két mekré...
nem baj, te csak ragd a kormod legalabb holnap nem idegesited halalra szegeny kis felesegedet hogyhogy ilyen biztos a datum? csaszarral szul? mar ha nem vagyok tul indiszkret
Lebukás? Te meg miről beszélsz!? Adjak tanácsot?
OOooooóóóó...