Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En mar nem is szamitok? (az a potom 1200 km, ugyan mar... Igazan atugorhatnatok hetvegen motorozni...)
Nem semmi, nagyon sajnálom, pláne azért mert én szúrtam be a hirdetés linkjét. Nem tudtam sorry… Nekem egyébként volt már dolgom a sráccal, tőle vettem a Leo dobokat és a hasidomot. Remélem mihamarabb találsz egy kifogástalan blokkot. Az ebay-en szokott lenni, de látatlanba….én nem merném. Sok (több) sikert a továbbiakban!
Annak idején a GPX-em blokkcserére szorult. Egy kecsegtető ajánlat révén Pestre mentem megvásárolni a portékát. Az eladó elmondása szerint USA-ból behozott '95-ös blokk, 13.000 mérföld van benne, rendes papírokkal. Megnéztem, az olajteknő össze volt törve rajta, valószínűleg leejtették. Lecsavaroztam a szelepfedelet: a himbák kifogástalan állapotban voltak, ezért úgy döntöttem, hogy akkor ez a blokk máshol is rendeben van. Kis alkudozás után nyélbeütöttük az üzletet. Mivel átírásra már nem maradt pénzem, ezért blokkhéjcserével oldottuk meg a motorszám "megmaradását". Ez ugye azzal jár, hogy atomjaira kell szedni mindkét blokkot. És láss csodát: a vásárolt blokk tényleg annyit futott, mint amennyi a floridai papírokra volt írva, gyönyörű, kopásmentes állapotban volt. Tehát azért bele lehet szaladni egy-egy jó üzletbe.
Segitseg!
Ha valaki tud kulfoldi bontoban b lokkot akkor megkerem, hogy ertesitsen rola
Jah es a 15-odik kerben van!
Ez valahogyan kimaradt...

Ha valaki Z blokkot szeretne vanni akkor hidje el, hogy meg a szomszed varosbol se erdemes erte atmenni.
Ha pedig nem hiszi akkor beszelgessen el vela es majd meglatja, hogy egyik szavaval veri a masikat.
Sziasztok!
Nemreg ertem haza Magyarhonbol, ahova Z1000-es blokkot venni mentem.
Az elado tobbszori kerdesemre is valtig allitotta, hogy a motor ep es csak keves km-ben van.
Ennek ellenere a megtett 700km utann azt kellett latnom, hogy a motorrol az osszes dekni hianyzik es nincs rajta olyan csavar amin ne jart volna kulcs. Kerdesemre, hogy mi ez a sok szilikon ami innen onnan kilogott azt mondta, hogy az gyari es nezzem meg az o Z-jen, hogy azon is ugy van. Ekkor tisztult le bennem, hogy itt fotengelycsere volt.

szöveg
Fiu
Koszi, de ha eppen nem a garazsban lepi a por, akkor le szoktam neha mosni
Én is úgy vettem az enyémet, hogy eldöléskor megkopot, de ez legyen a legtöbb.
Borso!
Hát hogy tudtad ilyen szép tisztára varázsolni a vasat? Ügyi vagy.
na elpartolasrol szo nem volt csak a palya szelerol figyelem majd,milyen ugyesek vagytok
a haloszobamat sem vagyok hajlando atfesteni, csak mert eladom a motort
Hát egyre szomorúbban hallom Borsó, hogy elpártolsz tőlünk. Az egyetlen aktív hölgytag.
Én pedig most kezdek dolgozni...

Te nem vagy szalonképes? Úgy vagy jó ahogy vagy... mondtam már.

De nem erőltetem nyilván. Akkor a jövő héten.
en ma mar nem vagyok szalonkepes, de a jovo heten a tied vagyok
De egyébként akár most is el tudom dobni neked, mert pont az irodában vagyok és indulok járni az utam...
elore is koszonom! jovo heten egy kavera/csokira/barmire amugyis talalkoznunk kene mar ezer eve nem lattalak
Neked szívesen. Én pedig sosem fogom használni egyik cuccot sem. Egyszer felraktam ide, de a kutyát sem érdekelte. Én pedig most csak kerülgetem. A jövő héten ha gondolod eldobom hozzád valamikor.
hat ez igazan galans felajanlas
Ha a 2007-es kicsiZ gyári cuccai jók hozzá akkor nekem vannak gyári indexeim, rendszámtartó, gyári kipuff szeleppel együtt. Ha csak ez hiányzik az üzlethez akkor ennyire a vendégem vagy. Borsóra való tekintettel.
nincsenek, en sem kertem el a volt tulajtol. pesten van, ha erre jarsz uzenj, szivesen megmutatom
Az eredeti cuccai is megvannak?Budapesten lehet megnézni ugye?Én soproni vagyok
all helyzetben eldolt mindket oldalara, de sok baja nem lett. szerintem nem fogsz olyat talalni, amin legalabb ennyi "serules" nincs. a fekkar es a kuplungkar el van torve, de azokat lecserelem a napokban. viszonylag filleres dolog, csak nekem igy is kenyelmes, hiszen nem ernek el odaig az ujjaim.
komplett fenyezest kapott, ugyhogy kicsit lilas fenye van mindenhol, de nagyon egyedi es szep lett
persze, bar a fem fekcsobol nem fogsz latni semmit
Hol van fenn a hirdetés?Nem elcsúszott vagy ilyesmi?Tank lett fényezve? Vagy minden?