Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyorsan beszkenneltem a kupon két oldalát. Akinek ez nem érthető az holdiul beszél, szerintem...


ez kedves toled, de meg egy kerdes, egeszen oszinten: mi a kutykurutty ertelme van felnott embereknek himezni-hamozni es hazudozni, amikor ugyis tudni lehet, hogy lebukas a vege
na mindegy, biztos tul jozan vagyok ehhez
a fiam meg teljes nyugalomban...
Peti ezt csak Mi tudjuk!
Ő alszik ami nem baj mert holnap kell neki az erő,de én már most stuffolom magam
Hülye vagy? Nálunk csak súmákkerek vannak bakker... nem tudtad?
na majd torom a fejem, ne mondd meg a megoldast
csak van valami ertelmes magyarazat
Andi hogy vannak?
Basszameg,nem vagyok az az irogatós,de nem tudok aludni a holnap miatt
KB - Kerületen belül, PB - Pesten belül, BB - Budán belül, ÁD - Át a Dunán... de ez rajta van a szórólapon... csak elfelejtenek olvasni...
Szia!

Akár ezt is kérdezhették volna már! Vagy lehet ez a sofőr képességeinek első lépcsőfoka:Kurva-Béna 1500.- és igy tovább minnél jobb annál drágább
te megveszetl hat ehhez vagy nagyon sokat kene innom, vagy nagyon szoke vagyok
Abszolút egészséges a hozzáállásod. És egyre jobban tetszik az őszinteséged.
alapvetoen ha valakivel kapcsolatban mar az elejen felmerul, h nem teljesen oszinte, akkor gaz van. es teljesen mindegy, hogy nos-e vagy sem. ha meg mindenki nyilt kartyallal jatszik, akkor csak es kizarolag a resztvevokon mulik, hogy meddig mennek el. legalabbis felnott emberek kepesek eldonteni, hogy belemennek-e egy ilyen jatekba, vagy sem. mennyit er meg nekik a sajat maguk es a masik becsulete, lelki egeszsege.
en spec nem csinalnek ilyet. nem a masik csaladja iranti tapintatbol, mert ha a pasinak van ehhez kepe, akkor nekem nem lesz lelkifurdalasom, hanem inkabb a magam onzosege es monogamitasa miatt.
de mondom, mindenkinek lelke es esze rajta
Az autón láttad a matricát. A logó alján ott van, hogy KB 1500, PB 3600, BB 3200, ÁD 3800. Na ez a rejtvény...
Értelek... az ilyen nyitottság amiről elvben beszélgetünk, csakis kölcsönösen működhet. De szerintem még mindig jobb, ha mindjét fél tisztában van a szituval, mintha pl a pasi kamuzik és aztán egyszercsak kiderül, hogy család, gyerek stb...
Szasztok!

Egy kérdés mindenki felé:Ki hallott már a GYTR kipufogókról mert láttam pár képet egy ilyenről egy z750-en és a youtube-on hallotam is.Szóval ha tudtok erről valamit ne titkoljátok,mert szeretnék venni,de nem találok magyar kereskedőt aki árul ilyet.

Peti
KB, mint kivul-belul?
felre ertes ne essek, semmi elvi v testi akadalyat nem latom annak, ha valaki jol erzi magat egy masik emberrel. ez az o dolguk es csinaljak csak, lelkuk rajta szerintem mar mindenki volt igy
csak a dolog masik fele, h ha egyszer apukat szeretnek talalni, ami azert valljuk be, minden no alma egy ido utan, akkor ez a kis "mellekvagany" eleg nagy toleranciat igenyel amasik oldala, hogy TE nem tudom mit szolnal, v innen BARKI, ha a kedves neje egyszercsak elkezdene igy "udvarolgatni" egy masik pasinak, esetleg fiatalabb sracnak?
Jaaa és itt egy kis ízelítő az Arena Football-ról...

http://www.youtube.com/watch?v...

sajn
a nincs hangja... de a látvány éppen elég...
hulyemindenkiponthu
Szassssz!

Na majd csak várd hogy hogyan rendelnek pizzát meg salátát!A taxiról nem is beszélve...
De a legnemistudommilyenebb hogy kérdezték már páran hogy a körülbelül 1500.- az mitől függ (mert az okosok úgy értik KB=KörülBelül Na... szerinted nem elmebetegek az emberek
Erre egyébként egy nő ismerősöm azt szokta mondani, hogy de addig is kellemes órákat tölthetsz a lehetséges jelöltekkel... De asszem ez valami köremailben is szerepelt...
Ja és pasiban nem lehet és szabad megbízni. Ez is egyértelmű. Egyben sem. Nőben sem. Ez van...
Ez persze természetes. Mármint, hogy nem lehet annyi gyereke egy nőnek... Igazából a házasság az újabb kori társadalmak találmánya. Nekem szent meggyőződésem, hogy egy kommuna is tud működni, megfelelő emberekkel. És itt nem csak a testiségre gondolok persze... Az álatvilágban sem nagyon van monogámia.
a biologiai reszevel en is tisztaban vagyok de hat igy hogy lehessen egy pasiban megbizni? megsem vallalhat az ember lanya minden szimpatikus es rovidebb-hosszabb ideig kedves pasitol gyereket