Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt persze csak elbeszélésekből tudom, de ez úgy van, hogy valami állatvilágos, dns-es valamire vezetik vissza, hogy a férfi az alapvetően hinti a magvakat míg a nő neveli a csemetéket... vagy valami ilyesmi...
ez eleg erdekes tema amugy, noi szemmel nezve. biztosan a pasik maskent latjak, de nokent eleg fura erzes, h egy boldog kapcsolatban elo ember, aki alapvetoen azert van a csaladjaval, mert szereti oket, mas csajoknak is udvarol, esetleg felrelep.
2 gyerekes apukakánt én is beállnék a sorba, ha éppen... nade...
Szerintem te könnyű eset vagy, jó értelemben. MONDOM JÓ ÉRTELEMBEN! Ráadásul NAGYON csinos... Nem beszélsz mellé. Mi kell még?
1-2-3-gyerekes apukakbol, valamint a baratnojuket atmenetileg meguno pasibol van boven, csak hat az megsem az igazi meg ugye mas a kedves udvarlas es a tenyleges kapcsolat kozott lattad, nem vagyok egy konnyu eset
Muuuhhaaahahahaa... izmos?!?! A csontelhalásom miatt nem edzettem több mint 2 hónapja... eltunyultam és felszedtem 12 kg-t...
na de te nagyra nott, izmos ferfiember vagy kulonben minek jarsz edzesre?
NADE! A mai este után végképp nem hiszem el, hogy nincs több tucat jelentkeződ... szerintem te sumákolsz...
Nálunk a nagyobbik úgy bombázó repülő, hogy a hóna alá kell nyúlnom, a seggét nekinyomja a mellkasomnak és rohanok vele... gondolhatod... 20 kg kb...
Lucaval a multkor repuloset jatszottunk karomba fekudt, a karjait szettarta es korbeforogtunk sejtheted ... en a harmadik kornel teljesen elszedultem mar, o meg sikitott, hogy MÉÉÉÉÉÉÉG
Több okból sem jó oda a magassarkú... Kristóf még nem beszél, ő fiú, viszont rohadt egy terrorista akrobata...
apu baratnojenek az unokaja neha elkap ugyanigy, de meg csak ket eves mult, ugyhogy neha nehezen ertjuk meg egymast tunderi kiscsaj es nagyon okos is
de azt mondod, h ne magassarkuban menjek?
A nagyobbik ősztől focizni akar... lesz az óvodában... a kicsi még csak két éves, vele ilyen gond nincs. De ha szimpi leszel neki számíts rá, hogy rángat a kezednél fogva és menni kell vele, mert valami fontosat mutat...
Ez elég csúnyán megtört.
remek csak ne kelljen focizni veluk, mert akkor vegem lesz
Néztem időjárásjelentést, elvileg hétvégén már szép idő várható.

Én hozom a családot, legalább megismered a srácokat... előzetes a családi naphoz...
oda feltetlenul el kell mennem!
koszi a musort , mar csak azt remelem, h nem fog mindket nap esni az eso, mert kulonben csak cuppogni lehet majd a sarban, az meg nem az igazi
Vannak ötleteim... itt van mindjárt a hétvégi rodeó...
ööööööööööööööööööö, ok!
focizunk a nappaliban? de rendben, en benne vagyok en is jol ereztem magamat
Sosem lehet tudni... de legalábbis kisebb az esélye... amit ez a két kis terrorista leművelt...

Jó volt beszélgetni. Komolyan. Jólesett. Köszönöm a lehetőséget. Mindentől függetlenül. Legközelebb mást is csinálhatnánk.
merthogy a lanyok nem kezdenek focizni a lakasban?
Két kislány?
ooooo, ez tenyleg kedves es megis, hanyat szeretnel tolem a meglevo ketto melle?
Mondom akkor úgy, hogy egyértelmű legyen... lennék a gyerekeid apja...
na persze
koszonom szepen