Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tennel fel par kepet a geprol? egesz jol hangzik ez a cross kormany/ fem fekcso :D
azert adom el, mert gyakorlatilag mar nem is hasznalom mas lett fontos, es van egy eleg buta allergiam, ami elegge megneheziti a mozorozast. 1 millioert barmikor elviheto, de 1050.000ert van fent a hirdetes. ujra lett fenyezve, mert en karcosnak talaltam, de amugy hibatlan. fem fekcsovek vannak rajta, azzal hibatlanul fekez az elso futomuve szerintem eleg puha es neked is az lesz a sportmotor utan, DE nagyon kenyelmes es nekem a magyar utakon semmi bajom nem volt vele. surubb teleszkopolajjal lehet kicsit kemenyiteni, en megcsinaltattam mar egyszer, az nagyon sokat segit!
mentem vele palyan, lattam vele masokat, marmint fiukat es en nem vagyok olyan bevallalos, mint ok, de egeszen jol lehet menni vele
az en 60 kilommal (+ruha) egyszer mentunk 243at ora szerint autopalyan, csak hat huzat volt az elso tulaj (en amasodik vagyok) azonnal leszedte rola a rendszamtabla tartojat es kicsi indexei vannak, es a kormanyt is kicserelte, uh krosszkormany van rajta. az eredetivel sose mentem, ez viszont iszonyu kenyelmes
hat ... "roviden" ennyi , de kerdezz nyugodtan!
Ezek szerint sport lesz helyette? Vagy nem ezért adod el? Mennyiért kinálod?Meg voltál vele elégedve?Futómü?Fékek?Elvileg ezek a gyengéi! Vagy gyengébbjei
szia,
az enyem elado! 2004es, 25.000 km van benne, hibatlan a motorja es a jovo heten kap friss muszakit. kep van fent rolunk az adatlapon, ha erdekel, szolj
Köszönöm!Ha vki tud ajánlani eladót amit érdemes megnézni megköszönném! És ahova menni sem érdemes, azt is!
jovo heten nem dolgozok egyaltalan hetfon valoszinuleg nem jo, de utana igen. egy nap tuti balcsira megyek egy baratomhoz, de amugy raderek
fogyasztas 5,5 - 8 kozott. futomu kicsit kemeny sztem de amugy hosszutavu kapcsolat a gep siman... nem banod meg
Helo!Segítség kellene nekem! Z750et akarok venni ilyen tipus még nem volt, általába sportok.Érdkelne mennyi a fogyasztása és milyen a fütőmüve ezeken a magyar utakon, ugyebár nem nagyon sima Nem gyenge-e a futómű? Köszi
Na ilyet jól esik olvasni. Mikor férek bele a napirendedbe?
Imadlak, teeeeeeeeeeeeee
Milyen Mátyás? Az én emberem nem felel meg? Semmit nem kell csinálni a motorral. Sőt ha nagyon nekifeszülünk még oda sem kell vinni... de ahogy érzed...
Ez jó nagy hülyeség Mindenhol vannak csirkefogók és gondos gazdik. Ott is vissza tudják tekerni az órát, nemcsak itthon. És itt is tudnak vigyázni a motorra, nemcsak kint. Szemrevételélezni kell a motort oszt csá!
nagyon szepen koszonom megegyszer jelentkezni fogok, ha ugy alakul
hat asszem Matyas nem ettol nem tud majd aludni ejszakankent vagy lehet, hogy remalmai lesznek
Árpó, télen tényleg olcsóbbak a motorok, többet lehet alkudni. Külföldről is megérheti behozni, főleg a németektől és angoloktól. Olaszoktól nem... (Ott hiába olcsó, mert olyan is...) De a regadó miatt nem biztos hogy jobban jársz külföldi motorral. Viszont egy német járgány majdnem biztos, hogy gondosabb gazdát, és jobb utakat látott, mint egy itthoni... És a km benne valószínű annyi is...
Jaaaa....így könnyű! Ha mégsem lenne olyan szépszemű az a fiatelember akkor szólj és adom a gyárit.
Matyi egy szerencsés ember. A Borsó elkapja.
koszonom szepen
en egyelore bizom egy szepszemu fiatalember ismeretsegeben
Fehérváron ellenőrizték a rendszámvilágítást is. Ismerőst nem sikerült keríteni, így vissza kellett varázsolni a sárvédőt. Ha gondolod szívesen kölcsönadom a gyárit.
Hello,kössz a válaszokat.Végigolvasom a forumot. Még nem tudom megvenni sajna..De kicsi Z lesz! Addig hajtok még összeszedem rá teljesen a pénzt.Ez lehet hogy csak év vége/jövö év eleje lesz Érdemes télen venni igy motort?/az ára miatt gondoltam/És megérné-e külföldröl behozni egyet?
Matyit feltetlenul el fogom kapni a jovo heten, mert mar nagyon szukseges lenne az a vizsga remelem sikerul attolni, mert semmi kedvem a fel motort atepiteni emiatt
beszélj Matyival...
hiaba nevetel , de az enyemen sose lattam ilyen urallomast , mert az elso tulaj azonnal leflexelte rola es en mar kicsi indexekkel vettem meg de ha ezt a vizsga dolgot ilyen komolyan veszik, akkor nem tudom mit csinalok az en rendszamomat max a feklampa vilagitja meg
Fő a funkcionalitás. Múltkor elkapott az eső, szépen nézett ki utána a ruhám. Nem véletlenül akkora a gyári. Viszont ez a "söröskupak" index nagyon gáz. Gondolom gyorsan lecserélted.
Akár szép akár nem, ilyen most az enyém is ...
Az indexek nagyon komolyak voltak, mint egy-egy söröskupak ami világít.