Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csucsu!
penteken lesz a Millenarisban az a Bols Bartender mulatsag, amit nemreg emlitettel?
És tényleg. Zsír. Kösz
8752-es : Kingmidas szerintem megoldotta
Jepp

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek a kicsi Z re fel lehet tenni az ezresnek az oldal(vagy hogyhívják) szóval az indexes oldalidomot?
Szijja Bor show!
Szia Bivaaaaaly
Elfelejtem behozni a melóhelyre, csak innen van értelme feltölteni. Remélhetőleg holnap fenn lesznek.
Bull! A videód mikor és hol lesz publikus?
Hali mindenki!
Biztosan nem fizetnek ha pályán töröd össze a gépet ! Igaza van Borsónak .
Illetve a biztosító emberei nem h kint vannak, de fényképeznek is rendszámokat, és (arcokat) ,
mármint nem csak a jó arcokat hanem mindenkit .
Nézzétek vissza a képeket hány rendszám olvasható illetve hány nem ,
és nem a trafipaxok miatt nem olvasható illetve nincs fenn a töbségnek .
Azért vannak lehetőségek, de erre biztos rá jön egyedül is a tulaj, szerintem balfasz volt,
bár nem láttam illetve tudom a részleteket .
Ha a legelső példányt kapta is, akkor se tudott annyi időt, kilómétert tölteni a mocival h kiismerje.
annak idején azt mondta egy öreg motoros:
"- az új motor olyan mint az ismerkedés, öcsém. Az elején csak magázódás, és a kellő tisztelet"
FIGU
Igy igaz.
Szia Borso.
Azt nem tudtam, hogy pályázáskor ilyenek vannak (lemondási nyilatkozat stb...). Amikor még a P-ringen voltunk, akkor nem írtunk alá semmit. Lehet azért mert már soron kívül mentünk kora este.
De ha van ismerőse akkor lehet meg tudja ügyezni hogy nem a pályán törött össze. Amúgy tényleg nagyon vigyázni kell a biztosítóknál való próbálkozásokkal. Tudom.
A casco sem fizet, ha versenypalyan torod ossze magad legalabbis en igy tudom.
masreszt a biztosito emberei eleg sokszor kint voltak tavaly, gondolom ez a gyakorlat iden is. ezen kivul a palyaramenet elott mindenkivel alairattak egy lemondo nyilatkozatot, miszerint sajat felelossegedre mesz fel. igy aztan nem artana atgondolni, hogy megkockaztat-e egy biztosítasi csalast, hiszen a kepek ide is felkerultek, vagyis aki nem teljesen hulye, az rajon az osszefuggesre
Még talán jól is jönni ki a dologból. De rendes, becsületes emberek vagyunk és ilyet nem csinálunk.
Ha volt a tulajnak esze, akkor kötött rá casco-t. És akkor csak az önrészt kell fizetni, ami max 300E. És akkor tök új lenne rajta minden.
Én modnjuk kivittem volna a zsír új motoromat, mert ott tudja az ember megtapasztalni a saját maga és motorja határait, képességeit. Lehet hogy rutintalan motoros volt, nem tudom, nem ismerem a tulajt. De tényleg kár érte. Nekem is az első élmény volt a versenypálya ekkor, amikor történt, és nagyon sokat jelentett... Élveztem is nagyon! Ő mögöttem jött 2-3 motorral, mert hallottam, a puffanást és a csúszást.
Jaja, nekem is ez volt fura. Augusztusban rászánom magam.
Amúgy vettem Qualifiert 180-ast 34.000-ért szerelve
Most kavartak valamit, és az van a honlapjukon, hogy 3750 Ft egy óra. Eddig úgy volt, hogy 25e Ft az első szintű képzés (egy nap), és 40e Ft az első és második szintű egyben (2 nap).
Sziasztok!

Bocs a vasárnapi beigértemosztmégse, de a haza kellett mennünk Nyírbátorba. Cserébe vezekeltem az M3-on vasárnap egy órát a 45-ös kilóméterkőnél.

Csutka!
Most nézegetem a Mobittos képeket, mennyi körül van a tanfolyam?
Uhh bakker a tréleren nem láttam, hogy ennyire le lett amortizálva Pedig még a rajtnál mondtuk is haverokkal, hogy milyen gyönyörű gép.
Kivel versenyeztem a 0-ástól Dabasig? Fekete KAWASAKI VERSYS?
Propulsnak üzenem h zsír lett a vasán a kipuff !
Lecsekkoltam volna jobban , de időre vittem az rsv-t hatezresre.
Na majd legközelebb!
Szevasztok Z!
Kérdezted, nem vagyok öcsödi (pedig szép környék), csak alkatrészért voltam ott, és megálltunk hülyéskedni haverral. De ismerek ott egy-két embert.
multkor már kérdeztem tőled hogy az utolso előtti képed nem öcsödön készült? de oda valosi is vagy?
vagy csak véletlen ?
ha gondos a gazdája 500km ernél nem viszi ki pályázni, gyanitom több lehet benne picivel, de ha itt mindent ujra cserélnek 1millás kár van kb sajnálom a tulajt, meg a motort is
Én nem veszek semmit, se régit, se újat
Nem a miénk a motor.