Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula.
De kb egy hét míg kiállítja az igazolás a felügyelet és utána 2 hét míg megcsinálja a jogsit az okmányiroda.
Köszi szépen!
Ne ebben a kánikulában csináld, hanem mondjuk este, amikor már hűvösebb van, mert a nagy melegben nem fog jól rátapadni. Tisztítsd meg jól a felületet (esetleg mosás után), hogy ne legyen rajta semmilyen szennyeződés. Lődd be pontosan a helyét, aztán a szélét megkezdve, szép fokozatosan és erősen simítsd rá a tankra. Nagyjából ennyi.
grat...kurvaélet,nekem csak jövőre lehet..addig még hajtom a ktmet úgyahogy
"A" ktegóriás vezetői engedéllyel rendelkező ember letttem.....:
Bocs Hölgyeim,és Uraim!
Lenne egy láma kérdésem ,mivel eddig csak használt motorom volt,és azokon volt tankpad sosem tettem még fel ilyet.
Rendeltem egy gyárit a Z-re és nem szeretném elb..ni!Van e erre valamilyen jó felrakási technika!?Láttam egy-két elcseszetten felrakott tankpadot nem szeretnék úgy járbi!
Köszi!
Hali!
Igen ez meg van nekem is,azért érdekel mert mint műszaki beállítottságú embert érdekel a "belseje"azaz mitől ketyeg!
Ja bocs hülye vagyok. Ez a kézikönyv. Szervízmanuál az tényleg nincs. De minek kell az neked? Úgyis garis 4 évig a géped. Nem nyúlhatsz hozzá.
Nem értem, mit kér tőled. A kawasaki.hu-n minden fenn van, pdf-ben és letölthető. Ugyanaz, mint a 2007-é. Korábbi hozzászólásomban beraktam egy linket.
http://www.kawasaki.hu/news.as...
Jobb egérrel kat a Z750 kézikönyvön, és cél mentése másként. És kész. Ennyi
Sziasztok!
Érdekesség képpen 2007-utáni z750-hez létezik már letölthető service manuál!?
Egyet sikerült letöltenem zip-fájlban,de az meg kódot kér ami persze nekem nincs!
Egy nagy kalappal.
az ilyen fosós dolgok max 2-3 napig tartanak uh lassan vége. Jobbulást

Én indulok ki a katlanba vizsgázni.
már csak elkéne hozni..de egyelőre az is sok energiát igényel,hogy az ágyból,elmásszak a gépig,3 méter...
Akkor az már csak jövőre
belőlem meg 2 napja sugárban kijön minden,alul-felül valami gyomor baszás...motor még mindig nincs itthon
Klíma nálam is van minden kib..szott szobában külön, de akkor is ki kell mennem az utcára.
Most megyek "A" kat. forgalmi vizsgára.
Meg fog főni a fejem.
ezért jó a klíma+ a medence a kertben Mizu faszikám?
MELEGEMVAAAAAAN!
na ennek örülök :)

konzolnak mág utánnanézek...
Hi,
Először is ismételten köszönöm a lábtartókat! Sokkal szebb lett az összképem!

Nekem van otthon egy Toby szett. Az a helyzet, hogy még tapasztalat nincs, mert nem sikerült eddig feltennem ugyanis a rögzítő konzol nem igazán 100-as és beleér a kormányba/tankba. Plusz ha felerőszakolom nem tudom a kormányt ütközésig fordítani egyik oldalra sem. Ahogy megnéztem a konzol az, ami kicsit 'elnagyolt' s némi igazítás után felszerelhető lesz. Én első pillanattól kezdve szükségesnek találtam illetve tartom most is ezeken 'jó minőségű' vályús utjainkon.
Mi ott leszünk és szerintem Tozsó is.

Amúgy a másik nagy kérdés:

S akkor már csak az a kérdés, hogy a Velencei tónál hol is placcolunk le?

Na ezt kellene még letisztázni, hogy aki nem onnan (Tesco parkoló) megy az is eljöjön.
Hát én is remélem, hogy lesz lehetőség több ilyenre.
Azért a Horvát nagy pancsi sem lesz rossz szerintem.
Vááá "sajnos" én pont Horvátárszágban lazulok Vasárnap, de remélem h idén még 1x 2x összehozunk egy hasonlót
az remek
ki jon meg? aki ott lesz a parkoloban?
Elszaladni nem fogunk. Én amúgy is a párommal jövök.