Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A videóm végén még látszik Z1000, ott még egyben volt. Ő az, világos bőrcuccban?
a Dunlop azt hiszem 1kor kezdodik, mert megint kicsit varialtak a menetrenden.
eloszor 600, aztan 1000, lesz R1-Kupa, aztan jonnek a ZX-k
en delre kimegyek kb, ha jottok es talalkozni is akartok velem , csorogj ram, nalam lesz a telefon
Z-1000 éve
Kiviszem Mónit ma a Ringre, mikorra menjünk ki szerinted?

Ügyesen mentél, itt is el kell, h mondjam, de tényleg helyezhetnéd lassan a popódat, ha akarsz fejlődni.
(Nem mintha én Grandmaster lennék, de kívülről látszik nagyon)

Borsó:
Szevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz
de reg lattalak mi van veled mostanaban?
a feher Z-t senki nem lokte meg... erre eleg sok penzt fel mernek tenni. mar elotte is elszabta a gyors jobbost az emelkedo aljan mogotte kettovel ment egy srac, akit rendszeresen latok kint palyazni, o meselte, h valoszinuleg itt is besokalt (a fektavokkal nem volt tul nagy baratsagban...) es satufek. allora fekezte mindket kereket es hat valoszinuleg a Z nem halalta meg a helytelen banasmodot
ok, mondjatok, h genyo vagyok, de ha valaki eleteben eloszor van palyan, legalabbis egy uj motorral, akkor nem igy kozlekedik ez a tanulsag csak sokba lesz a tanulopenz...

na en meg kiulni sem tudok
a -2 kanyart probalgatom, de folyton leer a labtartom, uh ezen meg van mit javitani bar iden masodszor voltam a palyan, meg osszesen nem mentem 1000 km-t, ugyhogy nekem is tetszett, amit csinaltam akinek nem, annak bocs ennyire futotta tegnap
Üdv mindenkinek...nem tudtok egy ezres Z-t bontásra?
Jobbulást a tulajnak...
Hat mikor Bivaly odajott, egy kisse azert meglepodtem az a nagydarab srac olyan csondben szolalt meg, hogy siman zavarbajottem
Teged meg mar lattalak kepen, ugyhogy annyira nem volt nehez azonositani keves emberrol van sisak nelkuli kep, amin meg az arca is latszik, hogy aztan fel lehessen ismerni nagggyon titokzatosak
De egyébként mi történt? Tényleg meglökték, vagy csak egyszerűen elcsúszott? Igaz azt a motort teljesen szét kellene szedni, hogy megnézzék a vázat. De eladni lehet, hogy érdemesebb. Én még ezért nem húzom neki nagyon, és próbálok egy ívet menni, a belsőt. Azért Te Borsó nagyon szépen borítottad A térdkoptatód mennyit bír ki?
Nem gond Borsó, Logikus, hogy néztél, mert nem fogtam a Z kormányát. De azért gyorsan felismertél. Ehhez őszinte gratula. Én azért nem lennék ilyen gyors. Na jó Téged igen. Meg a FIGU-t és a Zotyót. Meg most már VersionX-et és Bivalyt. (őt nem lehet elkeverni ). Ezért kellene sokszor találkozni a fórumnak.
A tulaj ment egy ideig elottem, de kanyarban kikerulni kepteptelenseg volt, mert kb mindenhol jart, annyira tetszett neki az osszes iv a kanyarban egyenesben meg huzta, mint a barom... a palya szelen ulo ismerosok mar az elso kor vegen nagy esesre tippeltek, velem egyutt, mert botranyosan nem ismerte se a palyat, se a motort.
a mentosok szerint sulyos, de nem eletveszelyes volt az allapota, amikor egy oraval a baleset utan beszeltem veluk. a motorbol inkabb eladni kene par dolgot, mint megcsinaltatni, mert annyira elcsuszott mindene, hogy meg a fejidom is csalen allt, a farokidom meg becsuszott az ules ala. jaaaa, az ulesen felgyurodott a huzat... EN nem mernek arra tobbet felulni, pedig nem vagyok egy felos tipus

a vaganykodokrol meg csak annyit, egy csomo embernek a masik csoportban lenne a helye, csak ott valoszinuleg siman lenyomnak oket es ezt nem viselik el, a kicsi futyi melle

tovabbi jo mulatast! delutan ZX-kupa a Ringen, tessek jonni es csodalni a Nagyokat
eleg hulyen neztem bocs erte
viszont az emg hulyebben nezett volna ki, ha korbekoszongetek mindenkinek orulok, hogy talalkoztunk, meg ha nagyon keveset is dumatunk
mondjuk a videóból is látszik hogy a csávó a ninjával indult rossz csoportban
egyszer majdnem kiüti mögülled az egyik Z-t.
nem csodálkoznék ha ő csinálta volna a z1000-es balhét.

1 kérdés. ringeken nem tükrök nélkül szoktak közlekedni?
Borsó, nagyon meglepődtél, hogy rádköszöntünk. Pedig te kérted, mert olyan félénk vagy , hogy nem mered leszólítani a Z tulajokat.
A legegyszerűbb esőben menni 20 kilómétert és ragyogóan tiszta lesz. És az impregnálása sem megy tönkre.
valaki csinált képeket?
Na felraktam a videót. Remélem mindenki felismeri magát. Direkt lassan mentem, hogy beérjetek .
A cordurát simán ki lehet mosni mosógépben, 30 fokon. Ne centrifugázd nagyon magas fordulaton. És vedd ki a protektorokat...
100E? Van az másfél milla is. Majd rakok fel képeket róla. Holnap délelőtt
ering, ha vki jönne, ne tartsa vissza magát! Amennyire hallottam az ipse azt állitja, hogy vki belement hátulról, de valószinűbb, hogy elsővel satuzott és fejreállt.
Azt nagyon megköszönném
Én már csak a tréleren láttam szegényt
akkor az se 100ezer lesz elég rossz ilyeneket hallani
Hát nem pár ezer, hanem inkább 100 ezer. Kormányt egyenesíteni kell, a tank kijött a helyéről (mennyire sérült passz), az oldalidomoknak sanyi, a faridom szintén kukás, plusz a kipu is sérült. Lesz vele dolog, de remélem a motor fizikálisan a gazdi meg lelkileg hamar meggyógyúl és legközelebb is feljönn.
A srác mögöttem esett két motorral. Én csak annyit hallottam, hogy egy nagy durraná, mint amikor a kipuff durran egyet, utána meg az a karistolós hang, mint ha az aszfalton végighúzol egy vasdarabot, kb olyan volt. Jobbulást neki, ha olvassa az illető.