Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vélemény? tapasztalat? 03-06 z1000 z750 re való....
Hello

CSUTKA írtam mailt mért nem válaszolsz? Fontos lenne.
ennek is tuti te vagy az oka
de ettol meg mehetunk, csak hozzal esokabatot
Szia Robis!
Köszi az elérhetőséget,péntekre meg még nem tudok menni munka miatt,és még a motor is járatós!
Legközelebb talán!
Péntekre komoly esőzést jósoltak ma... rohadjon meg... pedig kimentem volna végre. Persze szigorúan csak nézelődni, én ugyan be nem öltözök 30 fokban... kizárólag rövidnadrág és póló.
En megyek, de viszek probaembert is, mert hiaba van Hondaja, erdekli a Z is
ugyhogy talalkozunk hacsak nem fog megint omleni az eso
Hali,

szuletett mar dontes h a tonal hol taborozunk le es kb. mikor? komarombol indulok ha minden jol megy es kb 1-re erek oda.
Jepp

kánikulai jónapot
Nem hiszem, hogy olyanok lennétek. Gyertek csak. Hring pénteken lányok?
Előkerültél?
mer mi olyanok vagyunk?
teeeeeeee, csomag
de johetsz, viszlek, ha szeretned csak el ne szaladjanak a fiuk vilagga tolunk
csak ha viszel engem iiiiiiiiiiiiis
Jorgegelt!
ha elo tudom csalni a jarganyomat a hazikojabol, en is mehetek furockelni?
Azt ne band h a Hargitan leszel, mert a Hargitanal szeb hegy nincs is e foldkereksegen!
Mocival fel ne menny
Menjünk a régi 7-sen.
Túrának is jó, de én akkor szintén esküvőn leszek pont 30-án, csak kinn Erdélyben a Hargitán.
Vasárnapi, gurulás és fürcsi!

Akkor akik gondolja, hogy nem egyedül megy az akkor legyen a eltéveszthetetlen talihelynek javasolnám az érdi tesco parkolóját (tudjátok, a dupla körforgalomnál van). Fél 10-kor
Onnan induljunk tovább HÁROMNEGYED 10-KOR LEGKÉSŐBB

S akkor már csak az a kérdés, hogy a Velencei tónál hol is placcolunk le?

S ha az megvan akkor akik nem jönnek velünk akkor ott a helyszínen összefutnánk és loccsannán a vizben nagyokat.

Amúgy a régi 7-esen megyünk le? Nem autópályázunk?
Robis!

Igen ER6-on gondolkodtam, de megvalva őszintén a vázrepedés mindig is gondolatban zavart. Minden kereskedő mondta, hogy már nincs gáz és kicserélik ha kell, de ott motoszkált a fejemben.
S mikor bementem Gergőhöz, a kereskedésbe, hogy milyen gépek vannak. Volt 2 használt ER és mutattak egy fekete Z 750-et s a kettő között 150 000 volt a különbség, így egyből mondtam a próba után, hogy kell és holnap hozok pénzmagot. S abszolut nem bántam meg a dolgot. Sőt!
Ja bocs, ez VersionX-nek szólt.
Épp most olvastam az ER6 fórumon, hogy azt akartál venni. Ugye milyen jól döntöttél, hogy Z lett belőle?
Szia Robis! Sajna nem tudok menni, mert éppen csak a hétvége ugrottam haza. Talán majd augusztusban, bár péntek esti motorozásra pont nem érek haza. De valami túrára mindenképp. Illetve nekem is van túraajánlatom: augusztus 30.-án délután Esztergomban, akinek van kedve, jöjjön minnél nagyobb hacacárét csapni a lakodalmas népnek...
No itt a Csaba elérhetősége.

muanyagoscsaba @ gmail.com Telefonszám: 20 3235896

Általában van neki készen is. Gyere Pénteken a Hringre. Dumáld meg vele, hogy előtte felrakja neked, utána nyomjuk a pályán. Ingyenes
Hali Robis!
Köszi a gyors reagálást,tényleg tetszetős a cucc ,tudnál valamilyen elérhetőséget adni a gyártóhoz!?
Köszönettel::Zsolt
Most sajnos nincs fotó, de korábbi hozzászólásokban volt róla szó. Teljesen gyári koppintás. A gyári helyre csavarozza fel. Lejön a gyári láncvéd és a helyére megy. Nem kell fúrni-faragni.

Na tessék megkerestem neked a fórumunkon a képeket.

Bármire szükséged van, itt mindent megtalálsz, ami a Z-t illeti.