Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Lac!
Nekem kordura cuccaim vannak,langyos enyhe mosószeres vízzel bogár leöblítés,és utána kiakasztva megszárításos menetben tisztítom!Szivaccsal szoktam lemosni.
Hali.
Akik cordurában nyomják azok adhatnának tanácsot tisztítással kapcsolatban.
Thanx!
Majd említjük a helyszínen a dolgot.

Ja tényleg Bukógomba ügyben nekem is kellene egy párral. Előre is köszi.
Aki regisztralt, az biztosan felmehet!
persze nem artana kicsit igyekezni, de ha nem felejtem el, szolok, hogy jottok
Hát még mindig nem! Hogy b@sznáá mán mög az a rohadt gépműhelyes tróger
De már a célegyenesben van a dolog,már csak a szegnyerget kell felújítani (ami elvileleg napok kérdése)!

Szólok mihelyt tudom neked gyártani a dolgot!

Üdv
Hello King,

elkészült az esztergád?Tudsz nekem bukogombát csinálni?Nem szeretném a tank jobb oldalát is behorpasztani.:-).

Sneak
én is megyek...
Van egy elado motoros borkabatom, nemet gyartmany, gyakorlatilag uj (1x volt hasznalva), XL meretu, jo minosegu, puha borbol! Protektoros, kiveheto termobelessel. Nagyon jol nez ki, kek-feher-fekete. Az ocsemnek vettem, de nagy ra. Ha valakit esetleg erdekel, irjon egy uzenetet!
Tiszteletem Polgártársak!

Én is reggeltem már az esti gurulásra,de csak 6 felé érek oda!
Tudna nekem vki segíteni,h szól majd a boxban,h két dunaújvárosi kawás srác csak 6 felé ér oda és nehogymán elpasszolják a helyeket?
5re erj ki,mert regisztralni kell
6tol lehet felmenni a palyara, de ezt ott helyben majd elmondjak
hátja, ha mocit veszel újonnan akkor úgy számold hogy havi X ezerért (nekem 23) bérelsz egy mocit.

annyival jobb a helyzet hogy X év után (nekem még 5) tied a gép :)

ja, és persze ha ügyes vagy előbb is letudhatod a hitelt...
Jepp

Jó reggelt:) Pfff....nem is gondoltam volna h ilyen korán van élet az utcán De azért visszadöglök sztem, csak annyit mondjatok meg h hány órától lehet menni ma a kawa napra?! Ma lesz egyáltalán?
nem ertem, mirol beszelsz
Engem elég könnyű lesz kiszúrni a tömegből.
Ha nem esik, akkor én is kimegyek.
OK
barna haju lany, Z-vel. ez lennek en es hogy ne nezzen mindenki hulyenek, amiert idegeneket szolitgatok le, odajonnetek koszonni?
igazan koszonom
Ha a főnökom elöbb elenged akkor ott leszek.
hello Fiuk!
HA NEM ESIK, kivanszorgok a kawa-napra ki jon meg ki?
Hali!
Megmondom én a tutit. Elkezdtem eladni a mocit ( 2007 Z750 szeptemberi ), de viszakoztam. 1.8-ért vettem, 400 befizetővel. Június hónapban kértem le a banktól a lezárási infót. Merkantil Bank. Az 1.4 felvett hitelt most 1.52-vel lehet lezárni. Nekem 34e a havi, ki lehet számolni, hogy mennyit fizettem be. A szerződésmódosítási és egyéb költségekkel együtt többet kell visszafizetni, mint amennyit felvettem.

Az eladásról. A 2008-as szinek és akciók miatt nem egy kereskedés van ahol a 2007-es megmaradt darabokat 1.6-1.7 között adják, ajándék fél év casco-val, ajándék bukóval stb. Szóval 1.5 környékén lehet talán eladni egy tényleg hibátlan, néhány ezer km-es 2007-es Z750-et. Magyarán ha sikerül így eladni akkor a hitel lezárás talán-talán éppen belefér, de amit anno befizettél és közben csengettél a hitelre az lefolyó...

üdv
knapet
ezt ebayen vettem, biztos van/lesz még
ha érdekel, keresgélek neked egyet
Én Szigetszentmiklósnál leszek
Nullával kiszállni lehetetlen, a motor már veszített eredeti árából, a bank szerződésmódosítási díjat szokott felszámolni stb.
Version!
A múltkori találkahely az ok. Onnan Érd kb 3/4 óra, úgy 40-50 km lehet. Útba esik a szigetszentmiklósi shell kút is talán, ott is lesz valaki ha jól emlékszem. Vasárnap találkozunk, aztán eldöntjük.
Frontline, FIGU köszönöm, gondoltam, hogy nem lesz ilyen könnyű túladni a kicsikémen.
szép napot nektek
stinky