Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, hogy ez alatt az egy év alatt szerintem csak kamatot fizetett, a tőkét még nem. A másik baj, hogy hitelátvállalásnál a bank felszámít szerződésmódosítási díjat, ami szintén nem pár ezres. Ebből jól kiszállni egy év után...
Hi,

akit éedekel Z750(2003) service manual, az irjon nekem mailt, és elküldöm neki.

sneak
Hali!
Pedig szerintem hitelátválalással, lenne a legjobb, a leg rosszabb esetben 1-1-ben átvenné ráfizetés nélkül, neked nulla ő pedig nyer 1 évet linkre.
Ez kurva baráti dolog szerintem, de én így is megpróbálnám eladni azt az évet
pl: a befizetés X%-a.
FIGU
sziasztok!

Tapasztalataitokra lenne szükségem. Vásároltam tavaly májusban egy 2007es z750-et, sajnos úgy alakult az életem, hogy meg kell válnom tőle. 10 % önrésszel vettem, 100 havi törlesztéssel THM 12% (ha jól emlékszem). A CHF=HUF függvényében ingadozik a havi törlesztés kb: 24.000-28.000 Ft. A motorban most van 4000 km, természetesen penge állapotban van.

Hogyan tudok túladni rajta, hogy legalább 0-val szálljak ki belőle? :(

1. Nem hiszem, hogy bárkinek is kellene hitelátvállalással motor.

2. Eladni meg szerintem max. 1.700.000-ért tudnám, de még akkor is rá kellene fizetnem a finanszírozó banknak.

hálásan köszi
Stinky
jepy@chello.hu
Köszi Figu!
Üdv.:A "dekor team"
Hali dekor team!
A tankpadot vizesen , nem ajánlom.
Mosd le a tankot frankón, ha száraz ablaktisztítóval (ami alkoholos) zsírtalanítsd le.
Próbáld rá (kevés cellukszal ott marad) nézd meg hogy tetszik jobban,
ha már tudud, a cellukszos felétől szép óvatosan kezd el lehúzni a ragasztós feléről a fóliát,
közben simítsd a másikoldalról.
Ha kész hajszárítóval melegítsd egy kicsit és puha rongyal simtsd le még jobban.
FIGU
Hali, én is csak a középsőket rakattam fel, Szombathelyen a kötelező szervízkor dobták fel. Nem mellékesen díjmentesen, egész jó lett
Azaz legsérülékenyebb!
Kinek a pap,kinek a paplan ,végül is a közepe a leksérülékenyebb,holnapig még én is agyalok rajta hogy hogy fog legjobban tetszeni.
Én is feldobtam a gyárit.Lehet h hülyének fogtok nézni, de nekem nem tetszik úgy hogy mind a 7 darab fent van, így én csal a középső 3 darabot dobtam fel.
Ezt azért ne próbáld nedvesen, mert soha nem fog ragadni. A nedves felrakás csak a dekoróliákra igaz. Ez más.
Egy matricás srác ajánlotta,hogy rakjam fel nedvesen,és úgy lehet igazítani,és a nedvességet ki lehet alóla nyomni!?
Az enyém is tényleg tutin néz ki (messziről). Közelrő azért látszik hogy nem 100%-osan pontos. Mondjuk én azt a darabot nem tettem fel amin csavar minta van. + kicsit csikos lett a ragasztó alatta, de ha jól megsüti a nap akkor azt ki lehet nyomkodni, csak még nem volt időm foglalkozni vele.
Szia Lac!
Látod ettől tartok én is ,láttam egyet felrakva az nagyon tutin nézett ki,csak szerintem is nehéz lehet eltalálni az arányait!
Hali.
Horizsoo azért csak óvatosan azzal a tankpaddal. Én is nem rég tettem fel a gyárit. Háááát mit mondjak. Finoman fogalmazva nem lett valami szép. Lehet azért mert nem vagyok valami nagy dekor művész. Mivel 7 db-ból áll elég nehéz pontosan feltenni.
A Ring az nekem majd a főnökömön múlik. Ha elenged akkor a melóhelyről mennék.

A találka időpontja meg okés. Ez ott lenne ahol múltkor összefutottunk?
Menyire gyors az M0-ás innen? Mert nem szoktam arra menni, hanem a városban szoktam elgurulni az M5-ig.
Hát én eddig sajna csak ott voltam (Sport strand), de én nyitott vagyok mindenre. De hogyan lehet oda menni? Hol van? Mert oda kelle jutni is. Ha ezek 100%-osan tudjuk, akkor érdemes elmenni oda, de ha nem akkor mindenkinek az egyszerűbb odajutás és találka érdekében egy olyan hely kellene ami ismertebb.

Én alkalmazkodom, csak mindenki találjon oda könnyen.
De ha nem is jössz attól még ötlet nem árthat.
Hali VersionX!

Ha 9.30, az érdi Tecsó, akkor nekünk 8.45 Kucorgó, szerintem? A pecsenyesütő mellett, Ecser felé, M0, aztán irány a Tecsó felé?

De remélem a ringre kiérek, aztán egyezkedünk, ha más nem akkor felhívlak.
Hali Stevesaki!

ezt hol találtad

Igaz nekem 07-re kellene ilyen

üdv
Zotyó
A popstrand nem annyira jó, van egy hely rögtön a velencei tó elején, ahol egészen a vízig lehet menni motorral, én oda mennék.Ha mennék
Hát ez még két éve nem volt fizetős, csak bementünk, aztán annyi.
Egyébként két lépéssel odébb van asszem az agárdi popstrand, szerintem az a fizetős. Mert itt nem volt semmi, csak a víz meg egy vizibicikli-kölcsönző.
De úgy gondolom senkit nem fog visszatartani, ha netán belépős lett időközben.
Támogatom az ötletet!
Ha erre gondolsz: http://www.sportbeach.hu itt van vasút, van kemping is és egy kisebb parkoló, de az a strand az fizetős. De ez benn van Gárdony-Agárdon.
Jó hely, voltam már, de gondolom nem ez lenne.

Érdemes lehet a javaslatod.
Mellékelet neked egy linket.
Melyik strandra menjünk? Esetleg Agárd? A táblán úgy van kiírva, hogy Gárdony-Agárd és utána jobbra le a 7-es főútról, majd át a síneken és jobbra kell fordulni, ott balra van egy vasútállomás, valami kemping is és egy közepes méretű parkoló, amiben go-kart szokott lenni, idén nem tudom, így lesz-e. Szabadstrand egyébként.
Vélemény, ellenvetés?