Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem vesztek mindenből újat akkor szerintem 300
...nem is az idő miatt aggódtunk, hanem a pénz.
jolvan, végülis bilincs + rugók már megvannak
összekötő elvileg meglesz itt 10ért (majd odafigyelek hogy szép legyen)

még nem szereltem fel a gépezetre de mivel narancs a moci gondoltam a fekete (carbon) jobban állna neki de így is jó lesz :)
annyira nem durva, ha váz nem ment el hátul akkor hamar javítható
Szegeny motor.

(fuuuha, lehet, hogy en robeszem is igy nez ki, mert a volegenyemet mult heten elutottek Pesten... Neki nincs nagy baja, csak a geppark van oda... )
Faj a szivem mikor igy latok egy motort
Fiu
http://sportmotor.hu/motoros_v...

mivv suono hang.Ha érdekel valakit
Tudja valaki, hány km volt benne? Én olyan 500-ra tippelek...
Szegény motor. Eléggé tropa lett.
Már szinte elfelejtettem, de most újra fáj
jo soka tetted fel a kepeket, de most itt az egesz iroda a csodajara jar
kivancsi vagyok, hogy dontott a tulaj, mi lesz a sorsa szegenykenek
Szia Borsószemkirálylány .
Ouppff...

ez gáz
Szia Bivalybácsi
igazan "szep" kepek
Íme a Hringes fehér Z1000, már ami maradt belőle.
Jó hogy mondod, gombák.
Sziasztok!

Sneak,ha gondolod szívesen félre teszem neked,nem sűrgős! Addigra a gombák is meglesznek hozzá és legalább jó helyre kerül a dobom !

Steve,sajna mani kell ! De tudok neked segíteni, 15 rugóért tudok neked szerezni zsír új összekötőt( szépen megmunkáltat,nincs törés a kanyarban,igényes munka) csak add meg a dob csatlakozásának belső átmérőjét! Az arrow gyári pánt pedig 22000 ! Juhhééé MotorLine
De vettem már a MARTIN-tól pántot,igaz nem olyan szép,keskeny precíz,de bőven megfelelő és adja hozzá a hőálló gumit is 4000-ért lepostázva !



JJbrutale!

Én odaadom a műszerfalamat ha gondolod,19000valamennyit mutat most,hibátlan karcmentes!
Ha érdekel,szólj! 50-et szeretnék érte(bontóban kicsit több szokott lenni)
hello,

engem érdekelne a kipu, csak sajna a moci javitása elvitte a lét(kb200khuf) igy most üres a kassza.
Ha összeszedem magam anyagilag, és még meglesz, megkereslek.

Sneak
na fiuk lányok!itt egy jo bonto száma:06209629446 Kakasdon van.
A francba, hogy pont most kell előtetőt csináltatnom.
2005-os z750-hez uj / hasznalt de karcmentes muszerfalat es muszerfal melletti muanyag boritast (gozom sincs minek nevezik) mennyiert tudnatok kb? lassan aktualis lesz ugyerzem, a jelenlegi atesett par javitason es eleg gyatran nez ki.
fejidom:
1 javítottat tudok 15ért
és egyet apró karccal 40ért
meg újat kawától 81ért :)
összekötő és a bilincs külön nem eladó?
esetleg csere érdekel?
Tisztelt Hölgyek & Urak !

Ha valaki szeretne egy ilyen használt Arrow carbon kiput a mocijára akkor jelezzen! Eladnám, és gondoltam előbb nektek szólok!

40.000 Ft ért bárkinek felszerelem !
Koszi POLO az utbaigazitast a Z blokkal kapcsolatban, mert talaltam es mar csak a megvasarlas van hatra
...tartsa meg jo szokasodat!