Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csutka,és Robis na meg a Többiek!
Köszi az ötletet,de én még idáig nem is hallottam a Csabáról,mert Győri vagyok
Egy képet tudna valamelyikőtök feltenni,hogyan néz ki felszerelve esetleg a cucc,érdekelne mert árban azért nem mindegy a dolog.
Köszi előre is!
Szia Csutka, már megint itthon vagy? Pénteken a hungaroringen, megint esti motorozás lesz. Gyertek! Megbeszéljük a vasárnapi Velencét is.

Sárvédőt a Műanyagos csabától vegyél. Anyagában színezett fekete 15 ezer és fel is rakja neked. Jó fej, nekem is onnan van. Kawás a srác. Itt lakik Dunavarsányban.
Bas, titeket lattunk reggel az Ulloin befele? Utassal, az utason kawas hatizsak. Nem sokkal kesobb egy regebbi ezust magas plexivel. Mennyi szep pesti Z... (en meg mentem a repterre. )
De miert nem veszel a Csabatol olcson? Nem eleg dizajnos?
Köszönöm,meg is találtam ami tetszik,nem semmi az ára!
Beruházok egyre úgy tűnik,mer nem szeretném beszóratni alul a szabályzót+a rugóstagot.
Hali!
2008-as 750-es re már lehet kapni hátsó sárvédőt!?Mibe fájhat és hol lehet hozzájutni!?
Köszi!
Akkor majd húzz el mellettük lobogó, vagy felhajtott randszámtáblával... Magabiztosak lesznek ők is.
Én folyamatosan elhúzok mellettük, tettetett magabiztossággal. Még egyszer sem buzeráltak. Persze nem harmadik tiltáson egykeréken, de haladósan. Faszom fog a sorban ácsorogni egy rendőrautó vagy bárki miatt. Ha akarnék akkor nem motoroznék.
Nos a rendőr csak abban az esetben veszi vizsgálat alá a rendszámtábládat, mikor elhúzol mellette a forgalomban, és észreveszi, hogy esetleg nem tudja leolvasni. Nyilván egyébb esetben eszébe se jut macerálni.
Műszaki nem érdekes...

A többi meg csak műszaki érzék kérdése. Kell bele egy mágneskapcsoló, hogy amikor leveszed a gyújtást akkor zár és nem engedi felhajolni. Feszegetni nem fogja egy rendőr sem, ha szemre fixnek néz ki és nem nyilvánvalóan mókolt. Nekem nem hajlik fel és nincs benne semmi okosság ( még ), múltkor mégis kötözködött a rendőr. Pedig motorosboltban vettem, kismérető rendszámtartó. Indexek rajta meg minden.
Olyat kell csinálj, ami fix. Ha megállít a rendőr, ne tudja felhajtani kézzel, valamint műszaki vizsgán se vegyék észre, hogy esetleg valami bowden kötődik a rendszámhoz. Nekem volt ilyen egy CB 900-asomon, azzal együtt vettem. Okos találmány.
Úgyvanbizony. Viszont ennek megvan az az előnye, hogy olyat csinálsz amilyet csak ki bírsz találni. Gombnyomásra működőt, a szél energiát kihasználót... Én egy olyat is el tudnék képzelni, hogy a széltől pörög a tengelye körül... a hátuljára egy kamurendszám festve, aztán olvassa ki a paraszt ha tudja...
Azt hiszem, hogy a járműboltban nem találsz ilyet. Magadnak kell elkészíteni.
Csak tudnám hol lehet beszerezni.
Az lesz az első extra a motoron
Megoldás lehet még a felhajtható rendszámtábla.
:-D
Hát igen, sokszor egyszerűbb a probléma, mint gondolnánk!
Köszi mindenkinek a hasznos trafis infókat. Akkor azt hiszem inkább rábeszélem a többieket hogy a 8-ason menjünk. Nincs kedvem 30-60 ezreket fizetni. Főuton meg általában jeleznek ha mérnek.
Hát sajna hátúlról is.
S amióta az autósok lekapják a rendszámot előlről azóta tuti többet mérnek más módon is.
Nem semmi...
Szebb 'álmaid' legyenek a jövőben !
Minden fix trafinál vannak előjelző táblák. Azt nem tudom viszont, hogy a matrcia ellenőrző kamerákat beüzemelték-e már sebességmérési célra. Azok ugyan csak szemből néznek, és átlagsebességet mérnek majd...
Köszi. Akkor óvatosan kell közlekedni. Valami tábla vagy ilyesmi jelzi hogy trafi lesz? Bocs ha hülyeségeket kérdezek, de mióta fenn vannak azóta nem jártam rajta. Ha Bp-re jártam akkor inkább Veszprém- Szfehérvár útvonalon mentem.
Hali!
Ez lett a megoldás. Semmi baja a bukómnak. Annyi volt, hogy amióta ilyen rohadvány meleg van, azóta pólóban nyomom. És a hétvégén vettem egy Hebo protektor inget. A gerincvédő felső része és a sisak közötti részen a póló nyaka, a gerincvédő miatt, kiemelkedik, vagy, hogy mondjam, és belekap a szél. Az rezonál és rázza a sisakot. Ha a hátamon lefelé meghúzom a pólót, azonnal megszűnik a jelenség...
Mikor hogy van fordítva. Az összes forgatható. Mindkét oldalon lehet úgy állítani, hogy szemből, vagy hátulról fotózzon.