Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kerültem egy gyorsat , most este (kb 50km.). nagyon jó ez a sisak. Sőt egyszerűen fenomenális. A kesztyű, pedig álom. Mintha nem is lenne a kezemen, nagyon jó viselni. Az ujjaira gumi van vulkanizálva, így remekül tapad a fék és kuplung karra.
Szasz csajjéé. Kikaptunk. Ilyen szarul még nem játszott a csapat. Csak az első negyedben kaptunk 140 yard büntetést... Félidőig még csakcsak, 13-7-re mentek csak félidőben... a végét meg sem vártam, inkább kerültem egy kiadósat motorral...
Hello Stevesaki,

holnap jössz gurulni?Valaki más esetleg?Pécs-Kalocsa közt lesz egy laza gurulás.
Akinek van kedve jönni irjon, vagy hivjon!
20/33-77-77-3


Sneak
nemrossz
én HJC párti vagyok
van már 3 hjc sisakom (FG-14, HQ1, CL-14) és nagyon tutik
Na ma megleptem magam két új dologgal. Vettem egy HJC FG-15 Entrap sisakot. Koponyás

És vettem egy ICON Skull nyári kesztyűt is.

Ja és megrendeltem a spoilert is a mocira.
Jepp

Most értem haza a melóból.
Éééééés picsánvertem egy cbr600fet, aztán próbálkozott egy bmw, aszem 328i, de nem is tudom mit akart vagy mit gondolt
Akku garancia: notikból tudok kiindulni. A gépre 1-3 év van, az aksira pedig csak fél
Ergo a motor aksira is adni kellene legalább ennyit, sőt ha új akkor jár hozzá egy garlevél is...
Ezt még nem tudom. De holnap, 21-én meccs. IV. ker Tábor utca. Kezdőrúgás 15:00. Én motorral megyek, továbbra sem játszom. JÖvőre megpróbálom kikúrálni magam...
400 kmként? Én szemre döntöm el mikor fújom.

Most jöttem be a városba. Vecsés-belváros-XIII kerület útvonalon. Rohadt sok motoros van...
sztem fújd 400km enként castrol vagy motul road plus láncspray-el
Köszi szépen!
500 km-ig én sem foglalkoztam a lánccal. Nekem viszont azt mondták nyugodtan húzhatom 5-6000ig.
Grat a mocidhoz!
Ja és mindját a hazafelé úton megcsípett egy darázs ami a sisakomba berepült! Biztos a Honda bosszúja,hogy nem Hornetet vettem!
Sziasztok!
Meg van a gép ,nagy az öröm!
Kérdésem az eladó srác azt mondta kb 500km-ig nem kell kenni a gyárban annyira meg van kenve a lánc,ezt Ti is így csináltátok!?
"Szédítő" ez a bejáratós sebesség 4000-es fordulatig,igyekszem minnél hamarább átesni ezen a cikluson.
Soma!

Csörgess meg, mert én is tervezem ma arra a motorozást
309773054
majd megpróbálok lépést tartani veled
Sziasztok!

Anélkül, hogy a dolgozó állampolgárokat bosszantanám Esztergom-Visegrád-Dobogókő és környéke késő délután-kora este? Én fél öt körül megyek Fehérvárról.
Hali!
Lehetett még autóvadást, és rendszámokat figyelt.
Na ma jöttem be Keresztúrról a Keresztúri úton fél 9 körül és egy szürke puttonyos autóban jobb oldalt ül a csóka bal oldalt meg kamera felhelyezve. Majd kiesett a szeme úgy nézett. Ha sebességet mértek akkor csak-csak még belefér, de ha nem akkor mi lehetett? Ötlet?
höh én megyek motorozni meglátogassalak?
Jafszm...dolgozni.
De felmondzam zegnap így ma az utolsó napom
mész ma valamerre töki?
Jepp

ittanyárújra
Hello!

Jaja a Vasiak valamikor gurulhatnának eggyet...... már 2000 km-nél tartok!
Van 4 Z a megyében jó lenne eggyütt látni őket
Hello!

Én is ugy jártam mint te! Csak én egy tesztmotort vettem 680 km-rel, de a másnap amikor indítottam semmi....
Hívtam a kereskedést és mondtam nekik hogy szerintem az aksi. Mondták ha van otthon töltőm a legkisseb Amperen töltve töltsem hátha csak lemerült, meg igy tudok hétvégén motorozni ( ez Szombaton volt).+ hidegen mindíg leállt nem bírta a lámpát
Aznap még motoroztam vele de reggel megint semmi.......
Hívtam őket hogy rendelhetnek bele másik akksit....
Ez meg is lett hétfőre vittem a régit és kicserélték, de közölték velem hogy erre nincs gari de méltányosságból felét kifizetik nekem! Mondom mi? Tegnapelőtt utaltam át egy halom pénzt bazz... Aztán kifizettem nagynehezen mert összeveszni nem akartam velük.

Azóta jó még két hét után is simán indul és hidegen egyszer sem állt meg azóta! Szal a tesztmotorba 1 éves akksi volt és indítgatták rendesen töltést meg nem kapott eleget és beszart...
Ugyhogy cseréltesd ki te is akkor jó lesz!
Egyébként én Szhelyen vettem.
Szia!
Az akkura is kell vmilyen szintű garanciát adniuk,mivel az is tartós fogyasztási cikk!
Amennyiben nem akarják cserélni,irány beméretni jegyzőkönyvvel,és utána fogyasztóvédelem!
nemár hogy egy közel kétmillás mociban 2 hónapot bírjon az akksi!