Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Nekem is 3.-4.-akadozott jobban az elején most már egész jó!Gondolom a váltónak is össze kell konia,talán a bejáratós olaj is ludas lehet!
Hali, igaz hogy az enyém 1000-es, de kb. a 200. km-ig volt annyi gondom a váltóval, hogy a 3-at nehezebben vette be. Azóta olyan mint a vaj, gondolom összekopott, aminek össze kellett...
Csütörtöktől Kenese!
TomiZ akkor lehet hogy mi csinálunk valamit rosszul, vagy ez ilyen.
Kérdezd meg itt
twinmotor@axelero.hu
e-mail cimet nem tudnal adni me Erdelybol vagyok
kérdezd meg a lacit a bontóban:

0674431067
06209629446
szöveg ismetles a tudas ... alapon irtam megegyszer.
Hogyan tudom tole megkerdezni?
nemtoom
Fiu
Hali, ezt már írtad. Kérdezd Kingmidast, itt a fórumon. Ő talán tud segíteni.
Helo!
Szeretnem ha valaki segitene!
Szuksegem lenne egy z1000 (2003-2006) blokkra mert az enyem nemsokkal a megvetel utann teljesen szettorott (talan belematattak nemtoom).
A z750-es hatso ulese talale a z1000-ehez (2003-2006).
Koszonettel Fiu
Hali FIGU,
átgondoltam, hogy a zöld Z-hez nem menne az ICOn színe. Ezért lett ez, de ez is koponyás . A kesztű meg nagyon tetszett és ráadásul jó is, ja és koponyás . A farmer 16900 Ft. Nem sokkal több, mint egy normál jó minőségű farmer. Nem tudom melyik farmer kabátra gondolsz, de a strongarm 13, bizony 72 ezer pénz, amit néztem, az meg csak 35500 Ft.
Hali
Nekem a bőrkabát "parkinzonos"190-210-ig,utána jó.Próbálam másik sisakkal is,semmi külömbség.Kawás kordura kabátom nem csinálta.Gyári plexi valamit segitett.
Normális? Szóval a Hebo szar? Ezzel a sisakkal mentem eddig 5400 km-t minden gond nélkül. Télen, nyáron. 54000 Ft volt. 6 helyen néztem annak idején sisakot és mindenhol egybehangzóan az volt vélemény, hogy az 54 és a 100 között a súly és a héj vastagsága a különbség. Na ez szép...
Megoldás: normális sisakot kell venni... 100 alatt pedig ilyet nem nagyon kapsz.
Hali!
Az a helyzet, hogy az a 600-as lelép egy idő után, egyszerűen az idomoknak köszönetően.

Más.
Ma kerültem egy egészségeset és egy furcsa jelenségre lettem figyelmes. 110 környékén a sisakom elkezd rezonálni. A végefelé annyira felerősödött a jelenség, hogy 3as látásom lett ennél a tempónál. Rohadt zavaró. A sisak egy Hebo, újonnan vettem fél éve, nem estem benne meg ilyesmi. Volt már valakinek hasonló? Megvan rajta az összes légterelő, szellőző stb.
Hello!

Nekem is csattog kicsit 1-3-ig. De nem mindíg. 2100 km-nél járok!

Hétvégén voltam egy motoros összejövetelen és egy Honda Cbr 600-as megdicsérte a gépet hogy nagyon szép és kérdezte mennyit megy 230?
Hát mondtam neki még nem néztem de szerintem többet mert 3.ba 190 körül szabályoz
Szal el vannak szálva a 600-asaiktól....
Szia
Mit értesz az alatt hogy darabos? Nekem csattog mint az állat váltásnál 1-3ig.De még most is, pedig 1600 km van már benn. Amúgy nekem is nagyon bejött a moci.
Sziasztok!
Már 200km-van a gépben amit ma még szaporítok délután!
Lac az elején Neked is darabos volt a váltó!?Most már kezd összeállni,de az első száz alatt furi volt.
Amúgy naggyon jó kis masinka.
Helo!
Szeretnem ha valaki segitene!
Szuksegem lenne egy z1000 (2003-2006) blokkra mert az enyem nemsokkal a megvetel utann teljesen szettorott (talan belematattak nemtoom).
A z750-es hatso ulese talale a z1000-ehez (2003-2006).
Koszonettel Fiu
Szeva Robi!
Gratula a sisakhoz, , nagyon tuti, de mégse volt icon ?
Az icon farmerokat én is néztem, de semmi extra és nem túl olcsók .
A dzseki is frankó, de ha tudod nézd meg előtte az icon farmer dzsekijét nem sokkal drágább
a haverom azt vett és imádja nagyon jó .
FIGU
elvileg 10ig hívnak hogy mehetek-e megnézni egy eladó mocit balaton környékére
ez a hívás fogja eldönteni holnap merre gurulok :)
délelőtt megtárgyaljuk
Még egy ilyen kabátot veszek majd náluk. És egy farmert.
A kelomotor-nál, a pesti úton. Ez azért melegbe való. 5200 pénz volt. Nézz szét a honlapjukon. Neked közel van. www.kelomotor.hu Normális srácok. Elégedett vagyok velük.
Kesztyűt hol és menyniért sikerült venni? Nekem KTM kesztyűm van, rohadt jó, de átmeneti. Hidegben lefagy a kezem, 20 fok fölött meg belerohad...