Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem az öregség miatt van. Én öregebb vagyok és most kezdtem megint. Fiatal vagy és szép. Most kell elkezdeni élni.
Koszonom szepen Fiuk, igazan kedvesek vagytok
ennyire meg nem surgos a dolog, de azert inkabb ebbe az iranyba hajlok mar, mint a palyazas vagy akar az utcai motoras. lehet, hogy csak oregszem es lassan beno a fejem lagya?
Borsó, ha gyereknevelési tanács kell, itt találsz segítséget. A fiam 10 hónapos, nagyon frissek az élmények. De azért a motort ne add fel, illetve el. Most is volt csajos pályanap Örkényben. Vitték a babát is.
Szia Borso!
Miért nem mondtad előbb h a kawát , peg perego-ra akarod cserélni ,
ha tudom legközelebb a bababörze időpontját dobom fel a topikra
viccen kívül ZX 6 R teszt nem volt,
(bár lehet h ki tudom sírni , pláne ha meglátja a kereskedő h neked kell )
bár gondolom annyira nem hiányzik pláne, h a szíved, (eszed) már máshol jár
volt ilyen az én életemben is, sok sikert
FIGU
ja én hívtalak szombat délelőtt , mondani akartam h nincs ZX6, SMS-t lusta voltam írni
azonnal szolok, ha odaig fajulnak a dolgok
Akkor jófelé gondolkozom... sejtettem! Szurkolok nektek!

A bajnokságot inkább hagyjuk... Erős ráhatásomra végül csak 3 hét szabadságot engedélyezett a csapatnak a vezetőség. Rohadt nagy fos volt az ezévi produkció. 5 meccsből 1-et tudtunk nyerni. Úgy, hogy a másik 4-ből 3-szor a félidőben még vezettünk. Fejben és erőnlétben dőlt el sokminden. Nem vagyunk csapat. Stb...
nem, de nem bannam, ha igy lenne
meg egy kicsit varat magara a dolog
veled mi a helyzet? bajnoksag hogy alakult vegul?
Szerintem te állapotos vagy...
igazan kedvesek vagytok, de mas dolgok lettek az igazan fontosak. amugyis egyre kevesebbet hasznaltam es csak all benne a penzem. vagyis inkabb elfolyik, mert egyre kevesebbet er. nagyon szeretem, jo kis motor, de nem a kertben all, hiszen kert sincsen. biztos en kenyelmesedtem el
ha tudtok valakit, aki ilyen motort szeretne, kerlek, szoljatok neki, hogy az enyem elado.
nincs szethajtva, gondoztam, szerettem, semmi baja, megbizhato darab
elore is koszonom!
FIGU is egy Tuonoval flörtölt, ráadásul nem rossz csábító ez az olasz dög.
ne parázzatok.ugyis vesz másikat.pl.:enyémet
Ugye csak viccelsz Borsó? Mi lesz 5-ével és 22-vel. Még két pályanap van.
Ha szépen megkérlek kifejted ezt nekem bővebben. Jöhet privátban, mailben, msn-en, bárhogy... Kérlek.
ugy gondoltam, h a teljes bevetelt cipovasarlasra forditom
mellesleg akkor mar nem is irkalhatok ide, ha nem lesz motorom hat ez igazan siralmas kilatas
csok, most elszaladtam ... vilagga
Minenkinek
Szevasztok.élő bejelentkezés a balatonról. Kurvára bebaxva, talán már másnaposan. Mindenki jöjjön balaton soundra.
ja, mostmivan? mi lesz helyette? mert csak úgy adhatod el ha veszel helyette Z-t, vagy hasonló csini csajt intézel ide a fórumra magad helyett...
ooo, nagyon kedves vagy, de jobb lesz igy nekem legalabbis biztosan
max felkereckedek valaki moge, hatha talalok olyan lovagias fiatalembert, aki visz egy kort
Hogymicsodamivanmirőlmaradtamle? Borsó motor nélkül?! Ez kb olyan mint a nyár napsütés nélkül...
Szia,
az enyem eladosorba kerult. 25.000 km van benne, teljesen rendben van, voltunk ugyan palyan, de nem vagyok egy villam, ugyhogy nincsen szethajtva. ha erdekel, irj itt, es megbeszeljuk, amire kivancsi vagy. 1,2ert barmikor elviheto.
Borso
Szijjasztok, ismét!Még mindig az lenne a kérdésem, hogy 1milla-1,2millás kis Z-k megérik?
Jah és a 2004-es 2005-s modelekre gondolok.... Elöre is nagyon szépen köszönöm válaszotokat.
Hali Robis!
Szuperek a képek !
Én nem szoktam bánni amit teszek, és csak a kíváncsiság hajt:
Volt már GIXER 1100-sem az igazi csúcs ragadozó volt a maga korában,
én direkt vettem Z-750-net nekem teljesen elég
és sokszor tudok vele borsot törni a menők orra alá
nem Borsót csak borsot.
FIGU
Ja és még annyi, hogy minden motort érdemes kipróbálni, tapasztalatszerzésnek se utolsó. Ilyen tesztnapokon annyit úgysem tudsz vele motorozni, hogy összehasonlíthasd a sajátodéval, ahhoz pár száz km-t kell menni.
Hát, szerintem abban a kategóriában, ahol a Z van, nincsen jobb. Más gyártók ilyen áron kisebb köbcentis és teljesítményű gépeket adnak. Persze egy Z1000 nyilván jobb, mint a 750, de az már a következő lépcsőfok, és amennyivel drágább, annyival nyújtson többet is. Ár/érték arányban a konkurenciához képest szerintem a legjobb választás a kicsi Z.
Hali FIGU,

azért nem próbálok ki mást, mert ha rosszabb, mint a Z, akkor nem érdekel, ha jobb lenne, akkor meg bánnám , hogy ezt vettem. De megvagyok győződve arról, hogy nagyon jól döntöttem. De őszintén, nem is érdekel más. De ez az endúró/krossz dolog felkeltette az érdeklődésem. Illetve a Pitbike is. Utána nézek, mit kéne venni.
Itt van két kép rólad:
Szeva Robis!
Sajnálom h nem próbáltál ki semmit , bár ahogy kivettem a szavaidból nem is ez volt a célod .
De örültem neki, h tudtunk dumálni , nagyon jól éreztem magam köszi!
FIGU