Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el nekem, szar aksival adták. Nekem is így adták át. Beleraktak valami szart a raktár sarkából. Csak nekem 4 hónapi állt a motor. Pedig automata töltőn volt, mégis ugyanezzel szívtam. Inkább vettem bele egy új aksit, azóta nincs gáz. 2 hét állás után is pöcre indul. Próbáld meg kicseréltetni velük. Csak az a gáz, hogy nem tudod, hogy milyen aksit adnak majd megint. Nekem az új aksit a srác előttem töltötte fel azzal a vacakkal (mivel szárazon tárolják), és előttem zárta le végleg. Ráadásul nagyker áron megkaptam. Ha jól emlékszem, olyan 8000 Ft körül volt.
Köszi!
Hali Lac82! Te is vasi vagy? gurulhatnánk vmikor egyet
Gratula hozzá!
Hali!
Igen végül mégis csak itt helyben vettem meg.
Köszi Zotyó. A garázsban amúgy off állásban hagyom a motort mindig. Mivel most fordult elő először hogy benn hagytam a kulcsot ezért gyanakodtam arra hogy a kulcs és az immo volt a bűnös.
Ezt a figyelmedbe ajánlanám
Akkor lehet megcsináltatom ezt a mérést.
Végül hol vetted a motort? Győrben?
Gondolom te is úgy leszel vele mint én. Feszítővassal kellett leszedni róla az első néhány nap.
Hali Lac!

Bármelyik akkumlátorosnál meg tudják mérni terhelve jó e az akksid!
A terheléses mérés mindent elárul!
Holnap délben veszem át a gépet én is!Vééégre!
Ha tényleg szar aksival adták akkor viszem vissza és teszik bele az újat.
Délután betolatom valakivel, aztán megyek vele néhány kört. Talán feltölti. Amúgy nem volt gyújtáson csak simán benne volt a kulcs.
Az akksi gyújtáson tud lemerülni, vagy ha olyan riasztó van benne és az leszívja. Az, hogy benne a kulcs, de nincs gyújtáson az tök mindegy, mert a gyári immo így is bekapcsol. Szerintem te is annak lettél áldozata mint itt is többen, eleve szar akksival adják át a motort. Több hónapos állás, többszöri lemerülés, rátöltés, bikázás. Drasztikusan lecsökken az élettartama, aztán neked bejön egy olyan, hogy pl egy hétig nem indítod be és nyekk.
Hali Lac82!

Ha nem hagytad gyújtáson akkor nem, nekem a garázsban állandóan benne van a kulcs és eddig még nem merült le soha
Zotyó
Hali.
Tegnap voltam én is kötelező 1000esen.Most már én is kezdem próbálgatni mit tud a vas.
Ha benn felejtem a kulcsot (nem gyújtáson) akkor lemerülhet az aksi? Mert nekem reggelre annyi nem volt benne hogy beinduljon.
Jepp

Túl vagyunk a bejáratáson lassan, már meg is volt az első szerviz.
Jön az én időm
Hali!
Az összekötő csöved ha jól emlékszem 55mm-nél nem lehet vastagabb ,
hihetetlen h ilyen szar helyen van
most örülök igazán h pálya dobot vettem
megyek 27-én csak kicsit később érek oda kb 19-órára sajna dolgozok
Robis azt írta 20-óráig lehet motorozni a pályán, gondolom addig maradtok
FIGU
Hú vazeg ez jó meccs volt
Hali Figu!

Valóban igazad van elég elvetemülten vezették az összekötő csövet, de az is igaz vastagabb mint a gyári

Ma megpróbáltattam oválosítani aminek az lett a vége, hogy keresztbe elrepedt.
Így nem a legszebb módon, de legalább 8-10 mm-rel beljebb került az összekötő kritikus része

még a kitámasztón kell valamit reszelnem aztán 27. TESZT
Remélem jössz te is
üdv
Zotyó
Hali Robis!
Ezzel a "minden fejbe dől el" mondással nem-igen értek egyet
a tapasztalatok azt mutatják, ha egy motor eldől az szereti ezt az aszfalton (talajon) tenni
jó nagy károkat okozva azt a kutyafáját h a fene enné meg
sokkal jobb lenne fejbe 1-2 "perecet" lejátszani , milyen occó lenne , oszt csoki
FIGU
Hali Zotyo!
Természetesen sejtem h te lehetsz a pálya ördöge ,
láttam a lábtartód koptatóját, azt is szépen le gyalultad
De elvetemült helyen van a csöved, sose hallottam még senkitől h a Z-ken akár a gyári is leérne
bár ez nem jelenti h nem is volt ilyen .
FIGU
Június 29-e ott leszek:

VersiomX + párom
jjbrutale
Robis
dragons
Frontline + 1 fő
Soma+Sománé
Tozsó

Ott lennék csak más időpont kellene

CSUCSU
TomLamb
FIGU (sajna melózok )

...csak azt mondja majd el valaki, hogy hol lesz az az OTT.
Köszönöm!
Itt nézz körül
Jó képek! Persze ilyen jó képeket senki sem csinált Aprilia napon

Ákost azt mondta, hogy sok képet csinált hétfőn, de azok még nem lettek feltöltve.
B-King volt kint Raptor dobbal? Egy ismerősöm az ipse, aztán megkért, hogy ha találok képeket róla, akkor szóljak neki. Leginkább azok a képek érdekelnének, persze ha készült az illetőről kép...
Egészséggel használd! Így szürkén még talán szebb is lett....