Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem tudom, hogyan de qrvára meglepődtem az biztos. Hallottál v láttál, vagy mindkettő?
És honnan tudtad h én voltam?
csőőő! Szépen kifigyeltelek,mi?
Tiszteletem mindenkinek!

Version!
Elvileg és gyakorlatilag is(mert ha nem,akkor valaki el fog patkolni) jövő7en már kész lesz a gépem,szal tudok gyártani mindenkinek!

Steve!
Most jut eszembe,h nekem egyszerűbb lenne 1 ninja hátsó felni,mert ninja villám van,ki is ment a fejemből
Igazából azért kéne a másik hátsó felni,ha megyek vhova hosszabb túrára,akkor ne a finom puha gumim kopjon. A saját hátsó felnimet meg kellett kicsit variálni,és ha nem muszáj,akkor most ezt elkerülném ! De azé köszi a helpet!
Aztán szólj,ha már kell építeni a gépet!
Kingmidas!

Csak annyi kérésem lenne, hogy kb mikorra esélyesek a bokógombák, mivel érdekelne a dolog.

Köszi előre is.
Találtam egy ilyet:

http://www.kormanylengescsilla...

A rögzítés hogyan megy az még pasz. Szerintetek? Megéri utánajárjni?
még van 1-2 apróság amit meg akarok csinálni az átépítés előtt, de kb 1hónap és meglesz
amúhy már minden meg van hozzá, itt figyelnek a sarokban :) most rakja fel a gumis az új qualifiert az első kerékre :)
hát ezt az olasz ebayről lőttem
42be volt itthon

a hátsó kerekem elvileg marad a gyári, azt nem árulom, az csak egy hullámos féktárcsát kap!
van egy "fölös" hátsó kerekem ha érdekel csak z750s-é és az gyárilag szürke. meg persze neked kell lecsekkolnod hogy tényleg jó-e mert ebayről van az is

ha kell akkor megegyezünk olcsóba :)
Nem úgy értettem, hogy nem egészséges a sima palacsinta. Csak most így csináljuk, amióta a fiam megszületett. Nekem minden kaja egészséges. Hurka, kolbács, joghurt, palacsinta, stb. Csak a teljes kiőrlésű lisztes cuccoknak vannak előnyei. De jöhet bármilyen palacsinta, csak sok legyen.
Szia Steve!
Én is régóta hajtok már ilyen tuti kis gátlót,ha nem túl sokba licitáltad engem is érdekelne !

Na mikor lesz kész az eleje a mocinak ? Szólj,ha segítség kell,legurulok!
Látom már árulod is a felniket! Menyiért adnád a hátsót féktárcsa nélkül de lánckerék aggyal?
basszus, gyors miellőtt elkezdene esni mentem egy kört a "problémás" útszakaszon a környéken...

hát... hihetetlen

van egy lassú 20-30al bevehető kanyar a garázssoron, eddig ott mindíg ahogy csak tudtam szorítottam a kormányt hogy ne ugorjon ki a kezemből, na most ott simán ledöntöttem és 40 körül bevettem a kanyart (átmentem vagy 50 kicsi kátyún abba a kanyarba )
Még mindig szeretnék ilyet
Isten őriz , a kövezés már rég kiment a divatból ,
lenne egy két kreatív ötletem ,
illetve egy két motoros találkozón láttam olyan női bőr cucokat,
h nem nagyon érte el a kritikus felület nagyságát
FIGU
Jaaaaaaj a ruhára gondoltam áááááám
Kár lenne azért a szép kis bőrödért....
koszonom, de ezekkel mar mind probalkoztam, illetve folyamatosan ez van.
a helyzet az, h folyamatosan, mindenhol kijon es az alaoltozoruhat megkaptam par eve, viszont olyan irdatlan meleg nyaron, hogy keptelenseg megmaradni benne mindegy, nem olyan vesz egy ideig mar csinaltam igy, csak iden nem a motorozas a legfobb dolog az eletemben
es most tessek megkovezni
Hali!
Mitől nem egészséges a palacsinta?
ha sima lisztből van akkor se értem, vagy nem tudjátok hogyan kell frankon csinálni
FIGU
ja és mielőtt elfelejtem...
ja, hát én pécsi vagyok de heti 2x sofőrködök szigetszentmiklósra szóval útbaesik.
csütörtökön beviszem és meglátjuk mi lesz....
A teljes kiorlesu lisztbol keszult palacsinta finom lehet mondjuk Nutellaval. Fo az egeszseg. Mondjuk en biztos nem a palacsintaval kezdenem az egeszseges eletmodot.
Palacsinta, Szeretem. Bár mostanában egészségesen élünk és teljes kiőrlésű lisztből csináljuk.
Ok!
az előbb annyit írtam, h bakker odaégettem a palacsintát
de szerencsére csak 1-et
FIGU
Ilyen egyszer nálam is előjött a térdemen. Bőrgyógyász azt tanácsolta, hogy öltözzek alá a ruhának. Nekem bejött, sőt el is múlt! Próbáld ki te is. Bőrruha árához képest elenyésző összeg....
http://www.hellyhansen.hu/ Nekik vannak ilyen termékeik pl. Plusz még van egy kenőcs, ami különálló réteget képez a bőrödön, így az is megakadályozza az irritációt!
eloszoris egy kisebb vagyont kellene a ruhazatra kolteni es oszinten szolva, mar olyan keveset motorozom, hogy nem is erne meg a beruhazast. a kordura sem teljesen jo megoldas a muanyag miatt, de ez hosszu tortenet, majd a strandon elmeselem.
beszelunk meg a heten, a tobbit meglatjuk