Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor gyere kordurában és könnyű kesztyűben.
Kitaláltad a gondolatomat, a kocsit akár ott is hagyhatod ha fel mersz ülni mögém,
motorral hamar leérünk és vissza , valószínű Robis is vígan benne van
Át tudom érezni a problémád !
Nekem is van allergiám ,
én a hülye emberekre vagyok allergiás, ha a közelembe kerülnek rendkívül viszket a tenyerem
de szerencsém van mert van kezelési lehetőség , ha kiosztok pár pofont a hülyéknek elmúlik a viszketés
Viccen kívül CORDURA ruhába nem gondolkodtál, vagy annál pedig a műanyag jön elő ?
illetve az jutott eszembe valami semleges ph-val rendelkező testápoló használata a ruha felvétele előtt
nem segítene, illetve nem enyhítené-e a tüneteket
FIGU
vegulis nem beszelsz olyan nagy hulyeseget
strandolni mehetek vegulis kocsival is, az kenyelmesebb az a helyzet, hogy szep es jo dolog a motorozas, de mivel egy eleg szemet, aljas es nem gyogyithato allergiat sikerult magameva tenni (borcserzoanyag + muanyag adalekanyag), a borruha/kesztyu viselese utan nem vagyok tul esztetikus latvany konkretan kis holyagok lesznek a boromon, amik viszketnek es csunyak is, uh mellozom az ilyesmit
a strandban benne vagyok, akar a velencei tora is lemehetunk, hamar mult hetvegen nem jott ossze
Szerintem elsőre kitalálod ki mondta , de lehet h nem figyeltem rendesen
valószínű az öltözési lehetőséget is el tudom intézni , no problémó,
de ha máshogy nem megy tartok egy spanyolfalat valahol ,
nagy nagy örömmel és szeretettel
de miért nem motorral jössz, vagy a minidet akarod később felvenni ,
de vigyünk fürdőruhát, teszt után pedig irány a strand
az idő ígéretes egyenlőre , jó lesz ez
FIGU
ugyan, hiszen tudtommal nem is talalkoztunk meg de ki mondta neked, hogy zold a szemem? ez azert erdekelne szombaton osszeszedem magam, bedobalom a rucimat a kocsi hatuljaba, aztan ott csak talalok valami atoltozesi lehetoseget csak sikerul kisirnom a szep szemeimmel hogy beengedjenek valami sotet helyre atoltozni
Hali!
Én kérek elnézést !
A dezinformációt majd megbeszélem az illetékessel , de ezek szerint a cápa része igaz
és ez nagyon izgi, imádom a veszélyt
a számot köszi mindenki nevében, most gondolom sokan gépelik mint állat
de ez teljesen érthető
FIGU
capaszinu.... nyamm! amugy tenyleg olyan
Szia!
a szemem kek, vagy olyan cápaszinu, ahogy Keme szokta mondani amugymeg elmeletleg jo nekem a szombat. hacsak nem megyek strandolni apamekhoz. majd meg kiderul. mittomen iden nem tor ki a fene egy kis motorozasert
jelentkezem
amugymeg 20 9 399 477 - itt meg lehet talalni szinte mindig
Tiszteletem Koma!
Gondolom nem akarsz valami vad korán kelni , első meglátásra mit szólsz a 10-hez
de szerintem mind 1 ki mikor ér oda úgy is nagy nyüzsi lesz,
ott valamikor talizunk, a többit pedig meg beszéljük személyesen
de addig utána nézek milyen rendszerbe megy a próba , ha érdemes korán menni szólok még
FIGU
Mikor találkozzunk szombaton?
Igen valóban nincs zöld szemem, és a Borsónak az alakja is jobb, meg a haja is hosszabb és jobban tud dönteni..... mármint motort . De a fagyit én is szeretem. Nincs harag.
Szeva mindenkinek!
Stev ha valamit tudok segíteni Érden szólj, hátha sikerül,
és nem kell feljönnöd Pécsről, 28-án lent voltam a haverokkal , a Mecsekbe kicsit felgumiztuk
az aszfaltot , az autósok nagyon be vannak tanítva , azonnal lehúzódtak .
Sokat jártam felétek a suli miatt, aminek sajna vége de azért még szoktam arra járni.
Borso mi lesz hétvégén ?
Robis jelentkezett helyetted aminek örültem ugyan, de még se az igazi (nincs zöld szeme például)
már meg ne haragudj Robis , de akkor vesd rám az első követ ha te nem így gondolod .
FIGU
de ugye nem Pecsrol, v honnan jossz fel Erdre
Jó reggelt Hölgyek, Urak. Én i örülök annak, ha egy csinos lány felhív, hogy menjek el hozzá. Egy öreg ember minden ilyen dolognak örül. Csak ritkán esik meg velem.
Tuti azert csinalta, mert zavaraban elfelejtette elkerni es igy aztan lathat ujra

Joreggelt Mindenkinek
Jó reggelt.

Ma lefarolok 3 napra horgászni, ha esetleg kialakulóban lenne hétvégére valami gurulás. Mindenféleképpen megyek.
nah, ma voltam bent a kawa szalonba érden (balatoni út) a kulcs ügyben
egy nagyon kedves (és nem mellesleg csinos ) csaj volt bent és mondta hogy intézkedik az ügyben....
nemrég hívott hogy vigyem be a kulcsokat (persze ma is nálam voltak de akkor nem kérte :) )

kíváncsi leszek :)
majd csinal Baluska legkozelebb, nem olyan nagy baj
azert koszonom
egy szavadba került volna, kérdeztem, hogy fotózzak-e, kislány
ne sirj rolam pl egyetlen egy sem keszult
lehet, hogy direkt
Ja, és rólam, csak a regisztráción készült kép. Nagyon szomorú vagyok.
Az utolso kawas est kepei megtekinthetok a www.kamoto.hu oldalon
Mindenféle csók!