Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem eleg elkeserito a hazai Icon helyzet... mindenhol ugyanaz a max. 3 db aru gyerek vagy szumo meretben, ha vmi mast kersz akkor egy "most-epp-nincs-de-ha-varsz-2-4-hetet-akkor-hozunk-amugy
meg-die" dumaval lepattintanak (persze akadnak segitokesz kivetelek is ugyebar)...szal marad az ebay es par ima h ne nyulja le a postas mint a nixonomat anno...masik elony h kb feleannyiba kerul a postakoltseget nem szamitva.
hali!
Nem akarok elszomorítani senkit én kb. 2 éve vettem az ICON cuccokat
és akkor nagyon szar volt a helyzet , elvileg csak a SPIRRO kft. hozhatja be,
és majd 2 hónapot vártam .
Azóta lehet h javult az ellátás .
FIGU
Szerintem a héten én is elgurulok hozzájuk. Mondjuk pénteken.
Hát szerintem meg kell kérdezni telefonon, de amúgy mostanában általában van szinte minden (vagy legalább 1 db). Segítőkészek nagyon.
Én hétvégén megyek veszek náluk farmert a nagy melegre való tekintettel. Meg a páromnak próbálunk bukót majd. Ha addig ráért akkor dumálok velük.
Igen és is a Keloban néztem. Nekik vannak a legjobb áraik. Csak nem tudom, hogy milyen a készletük.
Saccok!

Ma délután az Üllőin ( kicsivel az Europark után, kifelé ) a kanyarodó sávban álltam és az egyenesen haladóban elment egy narancs kicsiZ P rendszámmal. Innen üzenem, hogy bocsi, hogy nem intettem vissza, de éppen az órát bámultam... Szorri!
Vagy esetleg itt is:

http://www.kelomotor.hu/
a legegyszerűbb (és a legvalószínűbb hogy van készleten) az importőrnél spirro kft. Üllői út 202.
hol lehet ilyesmit felprobalni? :)
Illetve még játszik az Icon Legion Silver is. Vagy az FG-15 is lehet. Mindegy, elmegyek, felpróbálom őket.
Köszönöm Uraim, Akkor Icon lesz. Most már három Skull sisak lesz a csapatban . Én is arra kezdtem fordulni.
Robis!

Asszonynak van HJC Zf9-es bukója, párszor én is próbáltam már, nem rossz. Jó kis sisak, jó minőségű, átlagosan hangos, semmi extra, annyit ér amennyibe kerül. Nekem Icon skull van, maradjunk annyiba más kategória.... totál csendes, extra kényelmes, soha nem volt ilyen kényelmes semmi a fejemen még, extra halk, és iszonyú minőségi.... ja és ennek valóban van érezhető szellőzése ha nyitod a dolgokat rajtad, érzem, hogy megy át a levegő rajta, hűt és ha nincs nyitva a szellőző akkor is tökéletes , csak jót tudok róla mondani, és az ára (főleg ha tudsz ebay-ről rendelni akkor ár-érték arányban verhetetlen) én Usa-ból hozattam 35eFt volt mindenestől. Persze előtte próbáltam itthon, hogy a méret tuti legyen. Ezen felbuzdulva vettem kabátokat is (képeken), egyiket használom, 2-t eladok... annak a minősége is leírhatatlan...
Akit érdekel a kabát, mindkettő van Xl-es méretben (194 cm vagyok és 92 kg, rám tökéletes, de zippzárral és patenttal bővíthető nagyobb súlyúaknak, 183 cm-es barátomnak még épp nem nagy, nekem pont jó) irányár: 80eFt (új ára:134eFt.....)
Hali Robis!
Én teljesen elégedett vagyok az ICON-nal , a sisak és a jaki is szuper .
2 év alatt 10-13 ezer km.t mentem bennük kifogástalanok és kényelmesek, egy gondom van csak a sisakkal, h vettem rá füst színű plexit, ami sajnos nam páramentes ,
ezt mondjuk tudtam előre, de sebaj mert sokkal jobban néz ki, és napsütésben nagyon jó,
illetve olcsó volt 5-6 ropi asszem .

Knapet!
Szopermotyóra visszatérve, városban soha semmi más nem kéne csak AZ
írtam már egy kisebb litániát, de elveszett az éterben, ez a kurva gép lekódolta
és nem volt erőm ujra írni, de egyszer gyere el Tökölre 1 szupermotyó versenyre
mocskos nagy élmény, sokkal jobb mint a MOTO Gp .
Szupermotyóval viszont elfelejtheted a kátyukat, fekvő rendőröket, utpatkát, sőt lépcsőket is, sőt kb úgy fordul mint a fiad kismotorja /aszthiszem a te képeid között van igaz ?/,
de sajna hátránya /az 1 hengereseknek/ nem nagyon lehet velük túrázni,
alacsony átlagsebesség, minimális komfort miatt.

Ja sajnos 29 én dolgozok, ha tudok elszabadulok.
FIGU
Na a 29 az kircsis. Valaki bökött egy időpontot végre.
Mint Csucsunak írtam, hogy ha előre tudom mikor lenne akkor megpróbálom akkorra megoldani, hogy ráérjek, de ez csak az aktuális héten lesz 1000% mert akkor szokott kiderülni, hogy hétvégén be kell e mennem e vagy sem.
Eddig ok a menetel és 2 személlyel mennék. További program ötletek és helyszíntervek?
S 100-5 ra tényleg a pályanapon le lehet fixálni.

Csucsu! S mi van ha hétfőn indulsz Horvát-ba?
Sziasztok!Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá.
Icon cuccok jók.
A HJC-ről meg csak a Draco-ról tudok mit mondani.
Márciusban vettem meg egy FG 15-öst.
A Design baromi állat, a páragátlós plexije szuper szakadó essőben zárt plexivel sem volt gond.
A szellőzésével nem volt gondom. Inkább néha sok is főleg hüvősben. S 120-130 felett ha lezárom a szellőzőket akkor is mozog benne a levegő, nem annyira zavaró, de van ilyen is.
Ha csak 50 körül szánsz rá akkor jó választás lehet, mert pluszba még ebbe az árba belefér egy színes plexi.

Ha viszont hozzá tudnál varázsolni egy kicsit, akkor inkább egy SHOEI RaidII-t
haversracnak van egy Icon Domain Decay bukoja es allitasa szerint teljesen jo, kellemesen zajmentes is egy darabig :D. a kidolgozasra nem lehet panasz, tleg k*jol nez ki minden reszlete. egyedul a szellozonyilasok "pockeibe" tudnek belekotni, azok eleg gyengecskere sikeredtek sztem. par forumon le is martak rendesen... hamar tonkremennek allitolag. tovabbi pozitivum h szinte minden porcikaja cserelheto es eleg bo a valasztek. sztem megeri azt a parszaz dollart.
a héten kész lesz de most megyek gurulni szigetszentmiklósra,fater düvilével...
Hey

Mi újság tökös? Kész van végre valahára a motorod?
Veled én se mennék sehova...
Jepp


De neeeeeeeeeeee Miért 29.-én?
Az elég szarul néz ki h az ötletgazda lemarad nem?
Sziasztok!

Lesz is valami rendezvény 29-én vagy "csak" MI leszünk ott Velencén.
Időd, mint a tenger rá, nekem se egyszerre lett meg
Egy nagy gratula mindkettőtöknek. nekem is megvan az első 2000 km.