Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hájj all! Tegnap jöttem haza Svédországból. Autóval voltunk a Vasteras 2008 rendezvényen. Amiért ezt ide írom, szembetűnően nagyon kevés motorost láttunk. 5 nap alatt talán 4 vagy 5 motoros. Egy-két KTM supormoto, egy Bimota, egy Kawa 750 '07 fekete. Egy-két chopper. Slussz. Pedig 25 fokos ragyogó napsütés volt végig. Az utak kifogástalanok, forgalom nulla.
Jó reggelt Hölgyem.
Joreggelt az Uraknak
Hi Robis!
Ok-zsoké .
Minden emberi számítás szerint én 12-én ott leszek Érden
illetve ha változás van jelzem úgy is
FIGU
FIGU, ha nem gond én is oda tolom a gépem akkor. Már csak a találkozás meg a fagyi miatt is. A 8-i esti motorozáson jó lenne már fordulni egyet egymás után. De én 4-én elutazok Londonba. Bár remélem péntek délre haza tudok jönni. De ez munka függő, hogy tudok e végezni a fordításokkal. De igyekszem haza jönni.
Hali !
Bocsa Bivaly vidijét néztem szuper nagyon!
a motorozás mindig jó nekem rekreációs program is ha sok marhaság összejön!
Meghívlak Érdre, én 12 én megyek, ha van náluk tesztelhető ZX6 tuti lecsekkolhatod
elintézem , plusz fagyi!
De ha valahol neked van protekciód és az szimpatikusabb csak szólj.
Este még leszek !
FIGU
pedig odaadtam volna
irigy kutya
nah, elhuztam dolgomra este talan meg leszek. vagy holnap vagy hajnalban
páá páá
HU BAKKER-Barátok vagyunk?várj lemaradtam.akkor vissza az egész,tényleg nem adom:-)

koszonom szepen, de maset nem szeretem probalgatni ha valami baja lesz, akkor oda a baratsag
hát ennek nincs keletje
az "enyémet" ki lehet próbálni
Hali
nekem iden visszaszorult a motorozas, de a kawas napokon annyira jo a hangulat es a tarsasag, hogy oda nagyon szivesen jarok. jo soka lesz a kovetkezo, verseny sem lesz most egy ideig, de legkesobb kint talalkozunk, ha vegre kijossz
jot motoroztal?
tesztnap... hat ha ki lehet probalni valahol egy zx6-ot, akkor el kene mennem valahova, csak meg nem tudom, hova. otlet? tanacs?
Hi Bivaly!
Gratulálok , tudsz élni
jó időt és széles utat kívánok neked és mindenkinek ,
biztos nem újdonság,
de azért leírom polissza vigyázzatok arrafelé ők se igen szeretik a motorosokat
csá FIGU
Szia Borso!
Most értem vissza , már teljesen tiszta a fejem ,
tán sose volt , de tudsz valamit mert a motorozás sokat segít !
te mész valamelyik tesztnapra 11-12-13-án valahova ,
mert úgynézem csak pálya napra szoktál menni, ezért muszáj leszek kimennia következőre ,
ha esik eső vagy ha cigány gyerekek potyognak az égből akkor is
FIGU
Nincs mit, találkozunk legközelebb is . Én most a pénteki indulásra készülök Szt. Tropez-ba,
Garda tavi kerüléssel .
joreggelt
sebaj, majd legkozelebb is irok valamit, amire aztan irhatsz egy masik teljesen oda nem illo dolgot menjel szepen motorozni, az majd kitisztitja a fejed
Hi Csucsu!
Terveztem h ma elszaladok 1-2 órára valamerre , de elég punnyadt a topik
egyedül meg elég uncsi
tegnap sajna melóztam (nem voltam gép közel) bár szar idő volt, ma meg sehun senki
a cimbikéimnek is millijó dóóguk vagyon ,
plusz van egy kisebb láb sérülésem, amit kicsit pihentetnem kellene,
ezért az se nagy baj ha ma kimarad a rodeó
FIGU
Szia Borso!
Bocsika elnéztem a rajzot , a jövő héten lesz 11-12-13 .
Ez megy a sportmotor fejlécén is, teljesen összezavarodtam ,
illetve annyira megörültem, h írhatok neked ,
nem is figyeltem mit írok csak valami mennyen gyorsan
FIGU
Sziasztok,
csak most nyílt rá alkalmam, hogy megtekintsem eme pompás felvételeket és meg kell mondjam nem kevés derűt okozott, hogy a második menet közbeni kardozásunkat viszont láthattam. Az megmaradt bennem hogy volt "egy" 2005-vagy 6-os kollega aki nem akarta hagyni magát:)
Amellett, hogy előszőr voltam pályán, azért a 636 karburátor megmutatta hogy nem hazudik a célegyenes ráfordítóban sem.... :)
Kösz, hogy megosztottad a videokat és remélem legközelebb is hasonlóan élvezetes köröket futunk/futtok majd!
Hali gondolom, hogy ha amugy nincsenek nyitva vasarnap, akkor emiatt nem nyitnak ki kulon. az idopont a www.kamoto.hu honlapon van fent
ok mar csak tudjak, mikor lesznek ott
Hi Figu.

2 hete munkanélkül vagyok:) illetve vannak melóim de semmi állandó. JObb is ez így nekem.A Verseny tegnap volt, és megagigajól sikerült.

APROPÓ....Holnap egy laza krúzolás valamerre?
Reggelt crJ!
Én nem tudok lové letétről általában papír aláírás, h fizeted a casco önrészét
lehet h kereskedőként változik ? passz
FIGU

Hali Csucsu!
Mizu túlórázol, ilyenkor szoktál hazaérni
vagy ma volt a buli (verseny) esetleg holnap, má nem is emlékszem, de sajna honap meló
csá
ha a motorban gyári/japán /akksi van ki kell cserélni,ha magyar nem köteles.MERT a gyári a motor részét képezi ergo az is benne van a gariban.ha meg nem cserélik ki hugyozd le a boltajtót:-)
Szi
van ott kaucio 200000-ért ?mert ha nincs mennék