Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30.000-ik km a Z-ben és a 26. születésnapom, mindez egy napon. Ó jee.
Hölgyek, Urak, kérem, akinek HJC sisakja van írjon nekem véleményt róla. Legfőképpen a szélzaj és a huzat érdekelne. FIGU kérlek írd le nekem a sisakodról a ugyanezt. Most akarok másik bukót venni, de nem tudom mi legyen. Nem akarok sokat költeni. Max 50 000 Ft. Célpont: ICON Legion Silver, Icon skull illetve HJC IS-16 Abyss, HJC FG-15 Draco
Nekem jó a 29-e. Előtte pénteken a H-ringen beszéljünk meg mindent.
Naaa neeeeee:) Aznap indulok Horvátországba Umagba. Legyen mondjuk a rá köv. 7vége
en most eppen 3 napig nem voltam, ugyhogy semmirol nem tudok , de szerintem ket het mulva mindenkinek jo lesz. addig el tudja rendezni a dolgait, ha tenyleg el akar jonni

Junius 29. vasárnap - Velencei mulatság
ki jön?
Beülök egy online poker versenyre, aztáán ha kicsit felszáradt odakint biztos h kimegyek kicsit gurulni, aztáán családi szülinapozás délután majd este paintballozok és hülyére lövöm a fejét mindenkinek

Te jobban benne vagy itt a körforgásban, segíthetél időpontot egyeztetni a Velencei tavi lazuláshoz.Hm?
jaaaa, engem most nem zavar az idojaras van egy csomo mas dolgom mara
jon reggeli kakao-vendeg, aztan irany anyu es utana haverozom tovabb
te micsi ma, hamar ilyen remek egy ido van?
Jepp

A rendeltetésszerű használat miatt.
Mit szólsz milyen szép időnk lett ma? Phasszkivan
vajon miert nem ert le az elso kereked?
Pff...városban soha soha soha nem lesz jobb közlekedési eszköz mint a supermoto.
Én komolyan meglepődtem h ennyire szarok az utak. A gas gas-al egyáltalánnem éreztem ilyen drámainak a helyzetet, mindössze annyi volt a baj, hogy nagyon keveset találkozott az út az első kerekemmel:)
Most értem haza a HD találkozóról. Nagyon rendben volt. Hulla vagyok. Találkoztam egy szép őj narancs kicsiZ gazdival és láttam egy régi narancs kicsiZ-t. Az is szép volt. Szóval idén nagyon jó volt a szervezés. Csak az eső elkezdett esni este fél nyolc körül.
Ha legalább olyan csinos mint te, és a szíve csücske a motorozás akkor megfelel. Viccet félretéve, megírom, de ez még nálunk több hónap. Lassan körvonalazódik, hogy kit, mit, mire szeretnénk.
figyi! viszont van elvaras? ird meg lecci iwiw-en, mert lehetseges, h tudok valakit, aki esetleg neked is jo lehet es neki se lenne rossz
hat ja ugyfelszolgalati vezeto vagyok es kergetem az embereket egesz nap sirnak-rinak, hogy foldig log a nyelvuk
Lassan nekünk pedig nem ártana egy jó munkaerő, legfőképp adminisztrációs feladatokra. De ha jól emlékszem, te valami komolyabb munkát végzel...
ezt inkabb negyszemkozt tisztazzuk egyszer , de ha jo munkaeroro van szukseged, csak szolj. nekem sem artana egy masik hely mar
Még nem néztem meg a kihúzott számokat, de a kíváncsiság kedvéért, mennyi az annyi?
hidd el, lenne az az osszeg havonta, amiert IMADNALAK
masok elott is hirdetnem az iget, hogy TE vagy a legjobb munkaado
Én ezért nem csinálok csapatépítést a cégemnél... fizessek is érte hogy még jobban utáljanak?
csapatepites, amibol persze leginkabb panaszdelutan lett, de igy legalabb mindenki elszzavalhatta a serelmeit. es kivetelesen nem egymast gyuloltuk a vegere, hanem mindenki a kozos fonokunket
Kidobjuk az alsó sarokba a 18-as karikát, azon ne múljon... De most komolyan. Továbbképzés, vagy csapatépítés?
Hello,

a borulásom ota ma végre gurultam egyet a drágámmal az utcában.:-)
AZ elsö kerék még csálé, de jövö héten az is meggyogyul.:-)
Még egyszer köszönet Stevasakinak a segitségért!

Sneak
hat... a tomest inkabb nem reszleteznem
minden esetre elvezetes es nagyon szorakoztato volt
Átnézek majd oda is, de egyelőre itt kérdezem pl Figu-tól, Csucsu-tól. Rájöttem, hogy igazából 20-30 km-t megyek egyszerre motorral és leginkább városban. Úgy saccolom, hogy célszerűbb lenne egy supermoto.

Lábam szarul de büszkén. Javulgat, úgy érzem, de terhelni még nem lehet. Pedig holnap edzőmeccs, egy hét múlva az utolsó idei bajnoki fordulónk.

Mit tömtek a fejedbe?!?
Hali Knapet!
Természetesen igen, Tökölön egyszer nézz meg 1 szupermotyó versenyt kurv@ állat .
Szerintem klasszisokkal nagyobb élmény mint a Moto Gp .
1 nagy hátrányuk van az 1 hengeressel nem lehet illetve nem érdemes túrázni, /alacsony utazó sebesség, illetve az 1 hengeres szét ráz ha túlforgatod/.
ezért regetegszer kimaradtam jó bulikból, de városba soha rosszabbat , csak ilyet ,
és nagy előnye h rengeteget lehet rajta vigyorogni , amikor kitudod használni a képességeit
FIGU