Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi én is ismerkedek csak a géppel! Én 1850 km-nél járok . Én szívesen megyek veled akkor is ha járatod, és ha max 100-at megyünk. A túratempó híve vagyok ( jó azért néha nem árt kicsit megtépni a bajszát mert hátha megsértődik ) meg a "lassan járj tovább élsz"...
Én többnyire Ausztriában járattam ( meg most is ) a jó utak a szép táj miatt. Ott meg ugyis az 50 az ötven 70 meg hetven mert ugy meg basznak mint a ....

Egyébként hol vetted Szombathelyen?
Szia Robis!
Hát pont ez a szekterületem, mozgásszervi rehabilitáció például .
A Discus hernia általában nyaki illetve ágyéki szakaszon a leggyakoribbak, a tapasztalatom aszt mondatja neked a L IV-V-ös csigolyák között lehet a gond
/bár látatlanban nem diagnosztizál senki/
Ha így van első lépésben a GYORS úszást ajánlom kúra szerűen
/minimum het 2 alkalom, és legalább 1 óra ha megy/
illetve a súlyfürdőt, sajnos jelenleg Bp-en és környékén kevés helyen van, de nem reménytelen.
ez viszont 8 hétig heti 2 napon jelent "kezelést".
Ha kell személyesen beszéljünk, elég hosszú lenne mindent leírni.
FIGU
Az nem rossz ár! De mitől NK az NK?
Hölgyek, urak!
Csak most olvasom vissza a tegnapot, kicsit fáradt voltam tegnap,
köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt .
Még péntek este jól AGYON csaptuk magunkat , ezt pihentem tegnap
Jó érzés h vége, de az eufória elmaradt
sőt lehet h hiányozni fog ?
26-án szerintem megyek sőt mehetünk együtt Soma, Robi, Knapet meg aki efelöl nyomat arra
sőt Brno is érdekel.
FIGU
Hali Csutka!
Bocs tegnap kicsit másnapos voltam összekevertem
ma meg meló volt
persze, h fordítva kopik 1 elsőhöz 2 hátsó
bocsika
FIGU
Sanyi!

Köszi a linket, én is ismerem. Nem ismerek senkit, aki innen már rendelt gumit.
Át kell utalni előre a pénzt és nem nagyon van bizodalmam.

Én ezt a gumilelőhelyet ismerem
Hello Csuti!
Na logo, hogy az NK-kell. Az elsőm még bőven elbír egy hátsó, utánna meg jöhet a Roadsmart.
Én nem akarom vegyíteni.
Itthon 60.000-ért van párban, illetve 35.000 a hátsó.
A pihenést elfelejtheted, mondjuk majd hétfő este otthon pihenhetsz.
Két példa:
1. hótrészeg fricc ül a sátor előtt zajvédő a fülén, egy drót rákötve a markolatra, ízzanak a leömlők (most komolyan) és ordít az 1200-es bandit kb. 6-7 percen keresztül.

2. motorosfűrész kézben, a láncvezető helyett egy technigas rezonátor cső rajta és a faszi így sétál éjszaka a sátrak között.

Egy biztos: egyszer ezt látni (túlélni) kell

A grillhez 10W50-ben pácolják a húst, a kávéba defektsprayt nyomnak tejszínhab helyett
Még nem tudom melyik napon indulunk, de ha letisztázódik mindenképpen egyeztethetünk...
Hogy érted, hogy éjszaka kemény ott az élet?Remélem nem pisztollyal a párna alatt kell aludni...
Dr. FIGU, mi a szakterületed? Tudod, nekem a gerincsérvemet kellene kikúrálni.
Szia!

Köszönöm a tippet,fogom keresni!

Üdv
ennyiből veszek 5 használtat
Ajánlom ezt az oldalt : link
Itt is hasonlóan jó európai arak vannak ingyen házhozszállítással.
Marmint ugy ertem, hogy van pl. a "Sportmax Qualifier" es van a "Sportmax Qualifier NK". A Z-n elvileg "NK" jelzesu van, ami egy tizessel tobbe kerul (listaar 50e helyett 60e otthon), de egyelore nem ertem, hogy mi a kulonbseg... Szerintem semmi...
Qualifierbol tobb fajta van, milyen kell? Pont ugyanaz, ami a mocin van? Az a legdragabb...
E-mailt is irhatsz, ugy egyszerubb.

Fogalmam sincs, mennyibe kerul a posta. Milyen nehez egy ilyen gumi, nem tudja valaki?
Csutka!
Nekem egy Qualifier kellene hátulra, gondolom a méretet tudod .

Mennyiben jön ki, ár plusz postaköltség és hogy tudjuk rendezni?
270 euro a Michelin Pilot Road2 elso-hatso. (Otthon a listaar 98e Ft...)
Mennyibe kerül odakint a pirelli supercorsa (SC2)?
mennyiért vetted a gumit
Na ez mar meglep! Engedik, hogy Fritz felszerelje a gumit ott a helyszinen? hasznalhatja a berendezest? netan penzbedobos gumiszerelogepek vannak? (elvileg nem hulyeseg). Bar lehet, hogy minden fritz jol tud gumizni, ha mar a lottyedt repajukra is felcibaljak a kondomot valahogy...
Meg egy adalek: a megvasarolt gumi felszerelesere 3 opcio van a szervizben:
1.) a vevo felszereli ott helyben: 0 euro
2.) leszerelt kerekre megcsinalja a szerviz: 7 euro
3.) motorostul: 15 euro
Fura egy orszag ez...
Sziasztok!Ha valakinek esetleg szügsége lenne rá!
Én celldömölki vagyok. A lájtos gurulásban benne vagyok. De először be szeretném járatni a mocit, és közben visszarázódni, mert 6 éve nem motoroztam.
8. ha kesobb mesz, nem adjak el kozben a gumidat masnak es addig szakszeruen taroljak
Hali!
Nem tud vki segiteni motor kivitelben Svájcba vagy a környékére?Olaszország vagy ilyesmi?Ha valaki motorért megy ki olaszba kifele esetleg üres kocsival?Persze nem ingyen gondoltam!Vagy ha vkinek az ismeröse akkor is szoljatok légyszi!Kösz