Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Béci! Én sem gondoltam volna hogy itt talállak! Itthon minden ugyanolyan szar mint mikor kimentetek! Jah! Motorozni nem nagyon van időm! Annyi a maszek meló mint állat! Ennyi még soha nem volt! Azért egy Osztrák gurulást összehozok valahogy! Szerintem Polgárdiban majd összefutunk! Azt nem akarom kihagyni!
A következő meccsről infók:

www.ujpestbulldogs.hu


Június 21. szombat.
Egyebkent nekem meggyozodesem, hogy a motorozas jot tesz bizonyos gerinc-nyavalyak eseten! Nekem is folyton faj a derekam, de ha motorozok, akkor nem.
Szia Steve!
Számoltál-e már nekem valamit a lábtartókra?
Királyom, köszi a tippet. Nem is rossz ötlet. Csak előbb a kitüremkedést kéne visszatömködni a gerinc csatornámba . De azért motorozok, mert érdekes módon akkor nem fáj, csak ha a kényelmes fotelomba ülök. Na onnan alig tudok felállni. Ezért most hokedli van a dolgozószobámban . De a motorot azt bírom. Szombaton megyek is Alsóőrsre.
Respect Cimbikék!

Dottore FIGU!
Fogadd tengermély tisztelettel és motoros üdvözlettel gratulációmat !
Csak vigyázz magadra a nagy örömünnep közepette,merthát ugye a magas emböröknek nagyobb terhelés éri a gerincét,ha épp megmarkol és vállára akar emelni 1-2 rekesz sört !

Nehogy suszter cipője szondróma legyen ám itt a nyárra !

Azt hittem,tüneti kezelésnek,majd laza motorozást ajánlasz majd Robisnak,monnyuk a Tököli úton 4bárra felfújt gumikkal! Az majd helyre rázza dógokat no


Sneak!
Gondolom szürke színű felni kéne? Csak a felni kéne,vagy tárcsástól?
Kérdezgettem bontókat,50-60-at kérnek 1 üres felniért!
Sztem tudnék neked 40 körül,de az fekete!

Cső
Szeva Basi! Nem gondoltam,hogy itt belédbotlom! hihi... Amúgy minden ok! Júli elején 1 hét szabi, de csak a polgárdi fog beleférni.
Ok! Majd összebeszélünk!
Halli Béci! Helyzet? Hogy vagytok?
Mondjuk nyáron azért lehetne csinálni valamerre egy túrát félúton. Annyi szép hely van.
Köszi az utánajárást. Nem tudom, hogy mi lesz a kéménnyel, de az akra tűnik valószínűbbnek.
Sziasztok,

ha tud valaki 2005-ös z750-hez elado elsö kereket, az ne tartsa magában!
Sajna nem uszta meg a kerék sem a buktámat és 8-as lett:-).
Köszönöm.

u.i.:Stevasaki, elöre is köszönöm a segitségedet amit felajánlottál.


Sneak
Sajnálom... Hogy meddig maradok? Hmmm.... Remélem még pár évig. 4, 5, 23...
Sajna a túlsó csücsökben, NRW. Meddig vagy kint?
Vagyis vállalna
Hali!
Ez az olaszbajárós ismerösöd nem válallna egy motor fuvart emberrel Olaszországba?Persze nem ingyen!
Csutka, láttam Németo.-ban laksz, ha Bajorország környékén, akkornéha gurulhatnánk egyet.
Üdv Soma! Csak most tudott az olaszbajárós cimbi pontos árat mondani a suonora, de még ha ő hozza is 110be áll meg a vadiúj slip on , de ha valamelyikőtöknek kell , megadom az elérhetőségét, és már a jövőhétre leszállitja!
Reggelt Robis!
Nem tudom mennyire sürgős, ha gondolod bár mikor összefuthatunk .
Ha ráér, a legközelebbi találkozóra elhozod, addig megbeszéljük mi van és ami kell,
"képeket" felesleges mert nem vagyok radiológus
De a az úszást /GYORS-ba, nem mell úszás vagy bármi más ismétlem/ azonnal elkezdheted,
az összes alternatív kezelés közül a legjobb.
Szánj rá 3 hetet heti 2-3 alkalom legalább 1-1.5 óra /az se gond ha darabokba megy/ és érezhető a változás.
Természetesen ha olyan stádiumba van előfordulhat h már nem használ, de a lényeg nem ÁRTHAT.
Kisugárzik láb, emésztés ?
Írhatsz mailt is.
FIGU
Köszönöm Doki,
van mindenféle leletem és CT vizsgálati anyagom. Ha akarod oda adom neked, vizsgálgatni. Szeretném a műtétet elkerülni. És a fájdalomcsillapítókat csökkenteni és a gerincmerevítő övet elhagyni. Mert nagyon kényelmetlen.
Sziasztok!

Csuti, nem kell tovább fáradozz a gumi miatt. Fehérváron van egy új gumis a Palotai úton, 33.000 szerelve a Qualifier NK hátra .
Meg is rendeletem gyorsan.
ja, kb 55e lesz az ára
hali

ha valaki tervezi hogy vesz power commandert a Z750-hez (04-06)akkor szóljon mert én hamarosan megrendelem és jobban megérné többet venni
NK az a fejlesztés ami az új z750 hez lett alakítva elméletileg. PT pl: cdbr600, r6. Többféle ilyen betűjelzés van dunlop oknál a szám után, az ilyenek mindegyik egy-egy motortípusra vannak fejlesztve. (aztán lehet csak PR fogás és szimpla qualifier az is)