Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gumicsere nemet modra:
1.) odatelefonal a kawa szervizbe, hogy kene ilyen meg ilyen gumi
2.) kawa szerviz atiranyit mashova, mert ott OLCSOBB
3.) odatelefonal a masik es olcsobb helyre
4.) ficko megrendeli azon nyomban
5.) a gumik masnap itt vannak
6.) akarmikor odamegyek, kicserelik, idopont nem kell
7.) 30%-kal kerul kevesebbe mint otthon...


(ha valakinek kell olcson gumi, szoljon, elpostazom... )
Ez a dolog nekem is tetszik, csak az időpontot döntsétek el.
Te merre laksz egyébként? Valamikor összeruccanhatnánk egy közös lájtos körre? Meg majd kinyomozzuk kié a narancs sárga!
en benne vagyok, illetve remelem leszek, a Velencei toban
Persze persze..Egy egy napra gondoltam:)
Én dobok egy mailt. Amúgy is viszonylag sűrűn járok a Velencei-tónál. Közel van és majdnem olyan klafa mint a balcsi. Az előre egyeztetést mennyi idővel előtte gondoltad? Nekem pl van két gyermekem akiknek most kezdődik a nyári bölcsöde, óvoda szünet, megy ezerrel a szervezkedés, hogy kihez-hova-mikor-hogyan. De egy-egy nap megoldható. A szövegből úgy értelmezem, hogy egy-egy napokról van szó.
Hölgyek, urak! Tegnap a meccs után a parkolóból kifelé menet ( Újpest, Tábor utca, Újpest Bulldogs - Szombathely Fighters ) elsuhant mellettem egy fehér Z1000. New wave. Gyönyörű! Ha innen valaki akkor csak annyi, hogy tschákó!
Hali!
Nekem kék van TomiZ. De én is láttam egy narancssárgát itt a környéken.
Tisztelt team(ha lehet ilyet írni)

Gondolatként felmerült bennem egy hétvégi (egyeztetett időpont) lazulás a velencei tóhoz, fürdéssel egybekötve. Én ugyan senkit sem ismerek még, de ez nem akadály ahhoz hogy szervezkedjek

Várom szeretettel az érdeklődő e-maileket az alábbi címre

flairtime@citromail.hu

Csucsu
Csak azt bánom, hogy nem jöttél. Jobb lett volna a napom ha láthatlak. Az eredmény még úgy ahogy, de a játék tele volt hibákkal. Mondtam is a végén a srácoknak, hogy lehet örülni, de csak az eredménynek, a teljesítmény elszomorító volt. Jobban jött ki a lépés, ráadásul a Fighters sorra gyűjtötte a büntetéseket, ez egy kicsit összezilálta őket.
Jepp.. Szevasztok zsiványok. mindenki jól van? Kisütött a nap és én ma szabadnapos vagyok. Aszem ez hatalmas mák. Úgyhogy aszem megyek is gurulok ma egy nagyot
Cija Bácsi!
sajnos nem tudtam kimenni, de gratulalok utolag is! remek eredmeny
Voltál kint tegnap? Nem láttalak, csak azért kérdezem. Ha nem, akkor mondom, nyertünk. 7-0 ide. Pápá
Én is megyek idén először BRNO-ba. Befértem 8.-nak. Többet nem is tudok az egészről. Kb. 30E lesz szállással a magyar zászlós részlegbe.
Sziasztok!

Gartulálok FIGU ! Szép volt!

Balage!
Én már voltam Brnoban. A pálya mellett vannak kempingek, az éjszaka ott nagyon kemény. Végül is ezért megy az ember.
Általában a Brnotól 20-30 km-re van szállásunk egy kis városban (kempingből elég volt). Motorral megyünk fel a versenyre, ott a felső parkolókban rakjuk le őket. Tehát olyan 800-1000 métert kell gyalogolni. Egyszer voltam kocsival, hát a verseny után 3-4 óra araszolás az autópályáig.
Idén is tervezem a menetet. Cimborámék jönnek Nyírbátorból már csütörtökön, ők elmotorzgatnak Ausztriába és majd szombaton mennek át Brnoba.
Én valamikor szombaton reggel megyek utánnuk és hétfőn jövünk haza.
Szólj, ha érdekel.
Gratulalok! Nagyon ugyes vagy
remelem volt pezsgobontas, lakoma, gumifustoles
Gratula Dr. Figu Akkor 27-en Te is jossz a Hringre?
Summa cum laude? Fúúú, de jó is egy ilyenen túllenni. Gratula!
Részemről soha többet vizsga...
hello

próbáld meg a Bátszi motornál (na persze véletlen hazabeszélek ) 06-30-903-7050 Szikora András és esetleg hivatkozz rám
gratulaaaaa
Hogy csinálod, hogy az első kopik jobban? A hátsó kereket nem is szoktad használni?

Azt mondják amúgy, hogy vizes úton lehet gázos, ha más a gumi elöl meg hátul, mert ha más a minta, akkor másképp vezetik el a vizet, blabla.
Üdv mindenkinek!
Hál isten túl vagyok a védésen , és nagyon jól sikerült.
Tehát minden program érdekel .
Láttam a videókat gratula mindenkinek jók nagyon .
FIGU
Első hátsó guma kérdés
Nekem sose volt gondom a különböző első, hátsó gumik használatából.
Ráadásul az elsők szinte mindíg elöbb kopnak ezért kurv@ sokszor használtam különbözőket
Tehát no para
Hello!

Látom te is Vas megyei vagy!
Nem neked van egy narancssárga Z-d? Egyik haver látott eggyett Egyházasrádóc felé!
Sziasztok,

Volt már a fórumról vki Brnóban a GP-n motorral?Idén szeretnénk eljutni oda, de nem sok infom van az egészről. Motorparkolás, szállás esetleg sátrazási lehetőség stb, minden hasznos info és tanács érdekelne, köszi

Balage
Sziasztok!

Ha bárki tud kipufogót 2007-es kis Z-re(leovince,akrapovic...),legyen olyan jó hogy segít nekem a keresésben.

Üdv