Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is előkerültem, marha jót túráztam egy csapat némettel. A hátsó gumi 8800 km-rel benne lassan kezd az életveszélyes kategóriába esni. Azt hittem, kibír még egy kicsit, de hát nem... A németek egy kicsit kiakadtak rajta, és közölték, hogy lehet, hogy ez más országban megengedett, de náluk az ilyet megbünteti a rendőrbácsi... Pedig még nem látszik ki a vászon... Az első meg foltosan plusz féloldalasan kopott, és most már kicsit beszitál fékezésnél. A kawa szervízben meg tuti nem lesz szabad időpont már nyárra...
MOTOROSOK FIGYELEM!

V. NAGY LOVAGI TORNA
Helye:Nyírábrány, Eördögh Kastély Parkja
IDEJE: 2008. július 4-6.

PROGRAMOK:

PÉNTEK:
Kontakt, Félúton, Retronome, BLUES COMPANY

SZOMBAT:
Ügyességi versenyek
Motoros felvonulás
HIDI MIKI streetfighter bemutató
Qvad bemutató
LOVAGI BEMUTATÓ korhű öltözékekben
JERICHO
OSSIAN
Sztriptíztánc
PLAYMACHIN
E

Mindkét nap: sátorozási lehetőség, NON-STOP zene, TATTOO, motoros kiegészítők vására, NON-STOP büfé

Belépő: péntek:1000, szombat:1500, mindkét nap:2500, koncert:1000

Rendező:Ábrányi Lovagok Motoros Szövetsége
Infó: 0630/9437-877, 0630/4705-092
Email: abranyilovagok@altavizsla.hu
Web: http://www.abranyilovagok.hu

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!
Most tettem hátra egy conti sport attack-ot. Elvileg hasonló mint a "gyári" qualifier. De lehet eladom az elsőt és oda is conti-t teszek. Ha kell valakinek szóljon. 200 km-t mentem vele.
Halli,

Szerintem is hülyeség a beszitálási maszlag. A beszitálás inkább a telók miatt következhetik be.

Viszont gumikat vegyíteni azért nem ajánlatos, ert másképp viselkedhetnek. De ha hasonló karakterisztikájú gumák kerülnek (mondjuk sport-túra elöl és hátul), akkor gond nem lehet.

Nekem a Metzi Roadtec Z6 van fennt, a hátsó 11500-t bírta, eddig ez a legjobb a Z1000-n. Csúszkálást nem tapasztaltam, pedig a ringen is mentem vele. 64e-t vettem párban, a hátsót külön 38e-t.

Üdv.
Képzeljétek, most cseréltem gumikat a lányom bringáján, és a gumi kötött forgásirányú volt. Azt hittem rosszul látok, de tényleg.
Köszi. Azért először körülnézek hátha van valami új akciósan + ha számlát meg lehetne ügyezni a FA még visszajönne az árából. Amúgy sem merem bevállalni a használt gumit.
lac
guma
utcára ez is tökéletes
sztem utcára tökéletes a conti, esetleg nézz michelin power pilot-ot vagy dunlop d208ot v d209et
Gondolom sokat pályáztok azért kell a puha gumi. Én nem szeretnék pályázni úgyhogy valami tartósabb gumi kell utcai használatra.
Köszi a hasznos infókat.
asszem Steeve használ itt a fórumról Conti Sport Attack-ot, ő biztos több infót tud róla, mint én akinek még nem volt fent és nem is lesz
én csak a jó puha gumákba bízok pirelli diablo supercorsa sc2
Gondoltam, mivel autóknál is első-hátsó tengelyen lehet különböző. Conti gumik jók szerinted?
teljes mértékben hülyeség, azért mondja mert le akar nyúlni
nekem elől metzeller van hátul pirelli
Jó reggelt!
Szerintetek fel tehetek a motorra különböző gumikat előre-hátra? Ugyanis tegnap kaptam egy hátsó defektet, és a gumis szerint eldobhatom a gumit ( 250km van benne). Szerinte be fog szitálni a motor ha mást teszek rá. Szerintem ez hülyeség. Vélemények?
akkor nemsoká feltolom, majd nézd meg
Nem gond.
bivaly
vágtam ki a vididből 1 kört, ha nem gond felteszem ide az oldalra
Úgy legyen....
Szasz! Majd megpróbálsz követni! Ha belejöttem, mint kis kutya az ugatásba!
Sony Vegas Studio Platinum

Bivaly komám állat a videód legközelebb utánnad megyek és egymást videózzuk
majd megprobálok mögötted maradni

felraktam az egész videó de butítva így 70 MB

Hring_By_Zotyo

üdv,
Zotyo
Zotyo te milyen vágó progit használsz
Grat a vidihez!
Élvezetes volt végignézni.
jaja velünk annyira nem volt vészes kb gyömrőig esett de csak úgy óvatósan, aztán szinte végig szárazba jöttünk
Aha! szóval veletek futottam össze a kúton! Nagyon megáztatok hazáig?
(én:zöld Z750)
jaja nagyon jó helyen van még a hang is elég tűrhető lett