Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd legközelebb jobbat meccselünk :-) Jó helyen van ott a kamera.
odabasz a videjóóóó nyomom mögötted szigorúan
Nekem is volt egyszer egy ilyen csudaszép masztiffom.
már csípem is lefelé mindj leér
http://moto-anatomy.com/rolunk...

Hát 745MB, tessék, csak tessék. Egyszer lejön . Ez a mi weboldalunk, eddig nem reklámoztam, mert még kicsi a kapacitás és ahogy láttátok nekem is gyári van.
Hali!
Váltakozóan erős napsütés van nálunk!
Ok. A mai délutánt rászánom. Remélem arra is jó idő van, mert nagyon nem szeretnék elázni farmerban meg pulcsiban.
Hali!

Amennyiben van időd benézhetsz még a Reál motorhoz is nekik is vannak kordura ruháik!(Suzuki,Honda márkaker.)
Köszi. Délután benézek mindegyikbe.
Köszi Soma de inkább cordura. Bp-vel az a baj hogy 220km-re van tőlem. Így már nem éri meg.
Ja és még az Alma-motornál is van a Kossuth utcában.
Mellesleg tegnap megrendeltem én is a gépet,talán jövő hétvégére meglesz!
Szia!
Nézzd meg a Yamaha deltánál nagyon széles a választékuk,és udvariasak is!A Szt.Imre úton van még Motorline bolt az sem rossz.
Vedd meg az én bőrruhámat inkább

De ruháért érdemes bemenni pestre. Kawasaki Dainese kollekciója nagyon jó áron van a D.M.C-nél, illetve az IMET forgalmaz kafa IXON cordurákat jó áron.
Sziasztok!

Tud nekem valaki ajánlani valami boltot Győrben ahol tudok cordura cuccot venni? Red Baron "kilőve".
Köszi
Hali!
Videót fel fogom tenni az oldalunkra, majd adom a linket. Én még vártam és tudtam menni még egy 20-as etapot enyhe esőben. Akkor is eldobták páran. Mondjuk én úgy éreztem, hogy teljesen mehető és hasonlóan, vagy még jobban mentem, mint az első 20-asban. Kár, hogy a tetves idő beleszólt a mókába. Most bezzeg hétágra süt a nap.
Jó volt a tegnap este! Kár az esőért. :-(
Hello!
Megköszönöm. A mail info@tatokna.hu
Üdv
knapet
Jól sikerült a Zotyo videoja
Bivaly
Várom a te vididet, direkt mögötted toltam neki
hazaértem, csak egy picit áztunk meg
Na a hétvégi velencei tavi party-n ott a helyem. Az ötlet is jó. Csak támogatni tudom. Idôpont ügyben megpóbálok alkalmazkodni, de az javasolnám, hogy legyen kinézve 2 időpont amin nincs más mocis rendezvény és a nép aki jönne az választ s a többet választók napja lesz végül. Ezt csak azért javalom, mert ha mindenki mond egy időpontot akkor annyi különböző lesz ahányan jelentkeznek. Szóval választani kelljen.
Naná. Benne vagyok mindenben. Július 1. és 2. hétvégéje nem jó.
Akkor tényleg kérhetem a segítségedet? Mondjuk ha ténykeg mindenkinek tetszik az ötlet.
Na ezt most nem értem TeeBee.
Szerintem maradjunk a:

Story by Csucsu és Supervised by Soma

De most komolyan, nem kell hozzá sok dolog. Viszont gondolni kell azokra is, akik esetleg messzebbről jönnek.