Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Engem is érdekelne ez a mivv téma....Én is a suono-t néztem egyébként.
Csucsunak is Mivv souno van fent
Így kép alapján elég jól néz ki. Gondolom neked így feketében lesz felpattintva...
Robis, Te színrefújattad?

Jó mókázást délutánra....
OK megtudom lehetőleg még ma mindháromnak(rozsdamentes,titánium, karbon)az árait, már kitelóztam ,csak nem vette fel ,de biztos nemsoká visszahiv! Jó motorozást! Bár itt elég szarul néz ki az idő
Roger!
3/4 3kor indulunk Propulssal
majd odakin találkozunk
Hat ez elkepeszto, mindjart indulok, es itt kod van. Kod, nyar kozepen... Ilyen bena egy orszagot...
Janika!
lassan indulás van...
Ezt a suono nevezetűt szemeltem ki, 2007-es z750-re. Írd már meg légyszi az árat.
A Hadtáp- és Pénzügyi Szaktanszéken tanultam. Nekem is ilyen sárvédőm van.
Az akráimat egy Harpi nevü felhasználó(innen a fórumról) várja már epekedve, hogy felhuzhassa a ....... motorjára , de ha tetszik neked is vmelyik mivv, megkérdezzük a digókat , a cimbim ebben a pillanatban is kinn kolbászol nálluk, odacsörgök és mondja , h mennyi+ mikorra van meg!
Szia Földi!
Rárakod az Apriliára a MIVV-et és mi lesz az ajándék akráddal?
Ha tudsz jó árat rá, lehet, hogy érdekel.

Remélem Csucsu kitolja a képét (gépét) a ringre, hogy szemrevételezni tudjam a dolgot.

Hát, nagy dilemma ez a kéménycsere .
Azért ez az akadémiás miújság, nevezhetjük mesterképzésnek is, elég nagy ki...szás. Kivesznek a beóból, mehetsz rendelkezési állományba, aztán a suli után kereshetsz beosztást mondjuk Hódmezővásárhelyen, Debrecenben vagy Kaposváron esetleg Győrben. Most másfél éve, hogy otthagytam Debrecent Fehérvárért, illetve magasabb beóért. Lakásvásorlás előtt vagyunk a környéken. Egy Hódmezős történet elég nagy szívás lenne .

De nem akarok panaszkodni, senki nem kényszerített. Ha ez az ára...

Na én lassan öltözök és megyek Dunavarsányba, onnan pedig a ringre.
Akkor este találkozunk.

A MIVV pedig bazisok forint
Háj Soma! Ha ráizgultál vmelyik mivv dobra tudnék hozni akciósan! Nekem a héten érkezik olaszból az x-cone pár, 440eurból van meg , a zére meg nyilván sokkal olcsóbb lenne az 1db!
Szobaton koradélután szokott lenni a felvonulás. Olyan 14.00-körül.
Sajna a sárvédőmet nem láthatod, mert kocsival megyünk haza. (Nyírbátori vagyok)

Csaba küldött nekem képet, így fog kinézni.

Robis,
te mit csináltál a "Zalkán"?
Akkor az jó lesz mert nappal tanulsz és ezért fizut kapsz. Az jó. Mikor én voltam sulis (ZMNE KLKFK HÖR szak) ott volt 2 tiszthelyettes akik így voltak a fősulin. Hát egy zsák pénzük volt. És 1000-szer több szabadidő mint amikor dolgoztak.
Szép Jó Napot!

Erre a Blues fesztiválra szombaton lehet mi is kinézünk a cimbikkel, nekünk iszonyat közel van...
Legalább meg tudnám nézni a sárvédődet, mert nekem is tervben van a beszerzése.
Nem tudjátok mikor kezdőik a felvonulás?
Én már leraktam a csillagjaimat. De akkor még a Zalkára jártam.
jepp

A jepp egyfajta szleng talán, de mondjuk úgy hogy az én személyes védjegyem:)


A cső a csiki-begétől van ahonnan a motort vettem és potom 150.000 be fájt, illetve annyi az ára nekem volt némi kedvezményem
majdnem oda mentem én is, de már bánom, h nem
Szeptembertől én is ülök vissza a padba. Három félév az ZMNE-n és ráadásul nappalin. Ez kell a következő csillaghoz.
inkább mivv
Húúú bameg. Az ebay-en találtam Suono-t az új Zére potom 589 EURO-ért , hát annyiért legyen akra.
ááá dehogy van vége még van 6 viszga már 7et megcsináltam
a hétvége felé indul az árpa
Vége a tanulásnak Janika?
...aratni meg még nincs mit. Esetleg este némi babért.