Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nekem sem adja...
Akkor már meg is van a társszervező

2008 Z crew in Velence Lake

Írta és rendezte

CSucsu&Soma
Ez jó ötelt! Pláne, mivel Fehérváron lakok .
De most komolyan.
A keleti blokknak rendezek szállást.
És mindenféleképpen Jepp
Tisztelt team(ha lehet ilyet írni)

Gondolatként felmerült bennem egy hétvégi (egyeztetett időpont) lazulás a velencei tóhoz, fürdéssel egybekötve. Én ugyan senkit sem ismerek még, de ez nem akadály ahhoz hogy szervezkedjek

Várom szeretettel az érdeklődő e-maileket az alábbi címre

flairtime@citromail.hu

Csucsu
Ez a fajta?
Freko!
nekem az a fajta nem jött be, túl lapos.
Nagyon király!
Láttam magamat, mondjuk csak egy villanás voltam
Szevasztok!

Soma,nekem van hasidom a Z-n,amit Csaba csinált,bár nem tudom,Te mlyenre gondolsz.Ha kell,holnap dobok fel róla képet,bár volt már fenn róla korábban...
Felraktam a többi képet és az utolsó két kör videóját is

üdv
Zotyó
A "kis Zotyó" nem én lennék Én a "kis Zotyó" egyik barátja vagyok
Hi Z Team!

Több kép is van Zotyo? Szeretném magam viszontlátni első pályázásom után vmilyen formában. Bár az első képeden rajtavagyok a bal szélen, épp buzerálom a ZZR-t.
Jók lettek a képek Zotyó, illetve "kis Zotyó"

Engem elkapott az égi áldás. Az M7-en pedig megszárítottam , így szárazon értem haza.

A sárvédő lényege az, amit Robis írt, illetve jól néz ki (az sem egy hátrány).
Említettem Csabának ezt a hasidom kérdést, nyitott mindenre.

Tom! Mikor lesznek képek?
Képeket én is felraktam a "Fotók" közé.
Sajnos az eső miatt én is hazajöttem, úgyhogy be kell érnetek ennyivel :)
Hello Hölgyek, Urak

Valahogy elég kevesen jelentünk meg a Kawa motorozáson azoknak akik nem tudtak eljönni néhány kép ízelítőnek

Csináltam vidit majd lebutítom és felrakom

igaz, hogy én csak egyet mentem, mert elkezdett esni az eső és jobbnak láttam lelépni

üdv,
Zotyó
Mint az ábra is mutatja, nem tudtam kimenni, mert nagyon későn végeztünk. Így már nem volt értelme elindulni. De legközelebb bepótoljuk.
Én amit tapasztaltam, az annyi, hogy nem szórja tele szarral a hátsó rugóstagot. Valójában ennyi volt a cél. Mivel nem ér nagyon hátra, ezért valóban dobja a sarat (már ha van). De a hátsó rugó tiszta. Knapet, DunaVarsányban van a Műanyagos Csaba. Fel is szereli neked. 5 perces művelet. A gyári csavarhelyekre rakja. ha adsz emailt, elküldöm neked a telefonszámát. 15 pénz volt nekem.
Jepp

K@rvára várom a mai pályanap élménybeszámolóit és képeit.
Én is mentem volna szívesen, dehát bejáratós bringával...
Régebben olvastam itt a fórumon, hogy a sárvédő felszerelése után semmivel sem lett jobb a helyzet a koszolódás terén... Neked véd valamennyit Én mindenképp le szeretném majd fújatni, de a szín ritkasága miatt az is benne lesz kb: 15 pízben.
Kell hozzá egy imbuszkulcs, azt' viszontlátásra...
Haligali!
Nekem is kellene egy ilyen sárvédő cucc, ugyanígy feketében, ugyanígy 07-es Z750-re. Honnan, mennyié, fel tudom én szerelni vagy érdemes vele kivárni egy gumicserét? Meg ilyenek!

KÖSZI!
sziasztok nekem is a suono tetszik, már bocsi hogy belekotnyeleskedek, és utánaérdeklődtem 150 et mondtak rá, ha valaki tudna kedvezményesen vevő lennék rá...
Én hagytam feketén, mert nem az volt a cél, hogy lássák, hanem az, hogy védje a hátsó felfüggesztést. De nagyon korrekt cucc. Szépen simul a kerékre. Nagyon pontos.
Sztem még a fele sem lesz , de nemsoká meg juk!
150.000 ft a suono