Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megyek bizony!
Először Csabához a sárvédőért, utáána a ringre. Holnap pedig Nyírbátor.
X. Blues fesztivál és Motoros találkozó


Most nézegetem ezt a MIVV honlapot. Nagyon szép kémény a souno. De akrapopó mindíg megkönnyeztet 138.000-ért a karobon
délután jösz Somapapa
Csucsu!
Két dolgot árulj el nekem!

Mi a ...szom az a "Jepp" ?
Illetve mennyi volt a cső és honna van?
ott eshet, itt ne essen az a lényeg
Itt is esik, es delutan megyek turazni... Ahhh, nem is neztek total buggyantnak reggel a munkahelyemen teljes hadifelszerelesben+esoruha+cuccok...
végre arra is, akkor ól látjuk az időképen
Hali!
Itt is, miután bevergődtem kocsival (reggel esett nálunk...) Vecsésről Pestre a munkahelyemre 27 km = 1:30h , most meg kezd kisütni a nap...
okés, majd ha végeleges a dolog értesítelek
most van némi reménysugár az időjárást illetően
Persze, hogy a motoron. Már lepróbáltam még a mikrofon szivacsozásán dolgozom, hogy ne legyen szélzaj.
Sziasztok!
Eléggé rezeg a léc a mai pályázás kapcsán...
Minden esetre, ha el is jutok, akkor kocsival kimegyek.
Hoztam fotóapparátot, hogy legalább a kemény legényeket / csajokat megörökíthessem...

KacsorJanika: szűrő nálam lesz, délután még egyeztessünk.
Jó lesz az, csak ne essen. Én is hozom a sisakkamerát, de a mocira fogom tenni. Ha sisakon van tartok tőle, hogy a célegyenesben kicsavarja, nem tűnik túl stabilnak. Egyik nap melóba jövet sisakon kipróbáltam, akkor nem volt gond, de nem is jöttem 200-zal.
Jepp....

Na mentek ma pályázni?
Üdv.Minden Z-tulajnak!

Ma délben megyek megrendelni a motort,végül itt a helyi képviselettel megegyeztem némi engedményben!
Állítólag jövő héttől lessz hozzá valamilyen kiegészítő még ajándékba akcióban.Valaki hallot ilyen akcióról,esetleg bennfentesektől!?
Hát a pályázás nagyon kétesélyes ma. Pedig megvan a sisak kamera és tudok on-board-ot csinálni. Már meg is terveztem, hogy csinálok előre néző kamerával és után hátra nézővel és a végén egy sisakra helyezett felvételt. De így?
Rossz fórumba tévedtél ezekkel a karbikkal. Itt csak Z-k vannak
Steve!
Nyugi,tökéletes lesz!

az a 41 mm,az a teló szárra értendó,ott lenn a fényes rész,ahol a mozgás történik konkrétan! Tedd rá a tolómérőt,s meglátod,az ott 41mm !

A kiflikben a furat pedig 52 mm (az enyémen tuti,de a tiéden is ! ) Ide a teleszkópnak a háza (külső átmérője megy) és passzol is ,mert a Z1000 és a ninja ezen átmérője megegyezik!
Szal nyugi,no para! Tuti lesz!
Ha megvan minden,szólj, és legurulok,össze állítjuk!
erre felénk egyre elkeserítőbb a helyzet
Hali ha valakinek gpx vagy zxr 750-hez kel hengerfej vagy hengersor karbi is van hivj Tel:20-9880901
De lesz, de lesz és lesz! Csak el kell hinni!

Megyek ma m.Csabához a sárvédőmért és onnan a ringre.

Szép lett a csöved "druszám".
A gyári gumival mennyit mentetek (qualifier)?
Joreggelt
ahogy nezem, ma nem lesz valami nagy palyamotorozas delutan
Nem hagyom... A Michelin nagyon jó esőben, és arra itt szükség van... A sima Power is nagyon jó, pedig sokan lehúzzák, mert "elavult"... Szerintem kipróbálom a Road 2-t, olyan sokat mostanság nem fogok pályára menni...
soma
ha kell összkötő én is tudok egy helyet ahol nagyon profi csöveket csinál a srác
nem tudod mi a jó csak azé nem akarsz...
Soma!

Ha megvan a végdobod akkor tudok egy helyet ahol gyártanak neked a mocidra
összekötő csövet / tartókonzolt

én most csináltattam meg a Remushoz

üdv
Zotyó