Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csutka!

Ne hagyd magad lebeszélni a Michelin-ről én most cseréltem le és csak jót mondhatok róla
Nekem Michelin Pilot Power 2CT



ma voltam pályán és mondhatom, hogy ég és föld a gyárilag felrakott Dunlop és a Michelin


Nem akarok Dunlopot... De az tuti, hogy a Roadsmart is jó. Mondjuk a gyakorlatban nem hiszem, hogy nagy különbség lenne, úgyhogy valszínű az ára fog dönteni.
Csutka!
olvasd el az oldalon a részletes értékelést és Roadsmart lesz a Michelinből
Ez jó, köszi! Nagyjából mostanra sikerült eldöntenem, hogy Pilot Road 2 kerül a járgányra, esetleg valami sportosabb Michelin. Ezek szerint nem rossz döntés.
vagy tomd ki papirzsebkendovel
ójessz
Berakod, oszt körbenyomod purhabbal
kingmidas
sikerült megint elbizonytalanítanom magam :)

megjött a Z1000 alsó-felső villahíd és ezeken kb 51mm-es lyukak vannak a telóknak
ahogy olvastam a zx6.os telók 41mm esek....
hogy jön ez össze?
2008-as sport-gumi és túrasport-gumi teszt a motorradonline.de-n
1. M3
2. Pilot Power
3. Diablo Rosso

1. Pilot Road
2. Roadsmart
3. Z6
Joestet!
Megjottem egyben, egeszsegben a PannoniaRingrol joooo volt nezni a nagyokat, akik tudnak motorozni. Innen is gratula a kawasoknak , nagyon szepen mentek
Kár, remélem hamar megoldódik.
Sziasztok!

Sajnos én le kell hogy mondjam az 5-ei ringes bulit, mert elég jelentős pénzügyi problémával küzdök a munkahelyem miatt.

Sry Bivaly, Sry Áron...
Ha el tudok szabadulni a melóhelyről akkor ott leszek.
Ez sajna csak holnap derül ki.
Ja kérem valami hasonlóra utaltam illetva gondoltam .
Mostanság, amióta a 6-os utat /Pécs-Bp/ "renoválják" hasonló szitu volt bőven .
A leálló sávot /azt a 60 cm-ert/ valami murva szerű apró szarral, szórják és hengerezik
na ha 1 autós letér ide /véletlen vagy megáll, stb/ rögtön felhordja az útra,
hát ez meglepett párszor .
FIGU
soma
egy specko összekötőcsővel bármilyen mocira fel lehet rakni bármilyen dobot
Jaja. Egyetértek. Tegnap Z ügynök elvtárs társaságában kerültünk egy elég derekasat és a balaton északi pratján akartam neki mutatni egy nyaralót. Mentünk felfelé az úton és egy korábban ott nem lévő elég durva fekvőrendőrt vettem észre. Fékezni próbáltam de a sóderes aszfalton csak csúszkálni kezdtem, de ebben a pillanatban az első kerék el is érte a fekvőrendőrt és megdobott, erre húztam egy rendes gázt, és ahogy megugrott a motor a hátsó kereket is megdobta a fekvőrendőr... Egy szó mint száz, nekem sem volt egy vicces szitu, de Z ügynök meg elég rendesen lefagyott mögöttem. Pedig kettesben gurultunk kb 30-al... semmi hajlandóságom nincs 120-al elnyalni egy koszos kanyarban... valahogy nem érzek rá erős kéztetést...
Hölgyeim és Uraim,

holnap találkozunk a pályán? Remélem délután már nem fog esni. Én Szigetszentmiklósról megyek.
Hali Skacok!
Soma a dob hangja alapjáraton korrekt, illetve 5-6000 ezerig normálisnak mondanám ,
de később sem vész, én szarok a szűkítőre ha kell vissza csere, ha meg fenn van úgy se teszem bele,
A héten lemegy a suli utána összefutunk és meghalgatod az az igazi, ÉLŐBEN nem videón
az ár pedig korrekt abszolute,
de ha akarsz szerelgetni eljössz, leszedjük oszt rápróbáljuk a vasadra .

Knapet, csak azért intettelek óvatosságra
/bár ezt szerintem tán jobban tudod nálam, melód ill céged miatt/
mert a magyar utak minősége OLYAN kurv@ szar , h félelmetes,
és nincs az a TUTI gumi ami jól tapad a SÓDERES ASZFALTON ,
a 6-oson például mostanság ez gyakori
FIGU
Hájj!
Én nem is feszegetem a határokat, csak teszem a dolgom... a csík meg fogy, és ez hívta fel a figyelmem, hogy jó lesz elővigyázatosnak lenni...
Robis!
Tudom,tudom,mihely összeáll a masina,(ez jövő7 kb vmikor) már gyártom is a gombákat!

Soma!
Sajna nem tudom,h a régihez való dob jó-e az újhoz,de sztem nem!
Nincs benne hangtompító ,de kérdezd FIGUt is,abszolút nem az a repedt fazék hangú,ordítós dob,sőőt! Persze műszakira azért nem jó,de ha nem forgatod szét a motort nem hangos! Sztem !
De majd FIGU koma mesél még neked a tapasztalatról!

Utána kérdezek majd,h lenne-e még ilyen dob új Z-hez
Hali Midas királyom,

én még mindíg szeretnék előre és hátra is bukógombát.
MSN nekem jó lesz. na,megyek már....nem offolok.
ide is csak véletlenül. Pihentetem a fórumozást. Ha úgy alakul, MSN este?
Na, elég az idegen témából...sipirc!
Hali!

King,
ez a FIGU féle dob jó az enyémre, illetve mennyire fáj?
Van benne dbKiller?
hozzánk meg már be sem nézel. nekem még annyira sincs itt keresnivalóm mint neked.