Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt gyártom a remekebbnél remekebb cocktailokat
szerintem a kedves feleseged jobban orul neki, hogy ilyen vagy
Mondjuk van az a nő akinek a kedvéért meg tudnék változni... legalábbis gondolom, hogy él valahol...
XIII. kerület, belváros, budaörs, vecsés útvonalon valaki esetleg csatlakozik most hozzám? Kb 10 perc múlva indulok.
hiszek en neked, nem vagy te OLYAN
Én tényleg jófiú vagyok.






sajnos...
Mindenfelé. Az irodám a XIII. kerben van, de a cégem dolgozik még Győrben is, meg Esztergomban, Budaörsön, Budapesten és környékén... vagy jaaa... bocs, most látom, hogy ezt nem is tőlem kérdetted...
na perszeeeeeeeeeeeeeee
Van aki aszongya, hogy a csajoknak direkt jó egy elkötelezett pasas... gondolj csak bele... nem kell attól félni, hogy ráakaszkodik... meg mittomén... Ezt persze csak másoktól tudom... A témáról többet elmondani nem tudok, kérem kapcsolja ki. Uff. Off....
hol dolgozol?
Nem mondtam h ezen a hétvégén is dolgozom

MOndjuk sajnos pont igen
ooo, hat akkor majd hetvegen motorozok helyetted is
A vendéglátás az egy olyan bringa hogy van az embernek szabadnapja hétköznap is.
Viszont az érem másik oldala az, hogy van olyan is amikor bent szívok egész hétvégén.
A propuls nevű felhasználónak pont olyanja van. Újonnan vette, minden gond nélkül 25 kw-os gyári folytással, amit az első szervízen ki is pattintatott, vagy mégelőbb.....
jobb dolgod nem volt?
dolgozni meg mi fogunk helyetted
Jepp Jepp...Mivel jobb dolgom nem volt, motoroztam egész nap...Hamarosan be is van járatva a kubik:D
Persze hogy ki lehet venni belole a folytast, akkor uj muszaki, es uj forgalmi. (Vagy nincs uj muszaki es uj forgalmi, max a rendor fog elkuldeni teljesitmeny-meresre... Aligha veszi be, hogy 25kW... )
Egy folytott motorbol egyszeru legalisan nem folytottat csinalni, visszafele zuros csak a dolog.

(A folytas az ellipszilon, vagy pontos j? )
Borso kozben hazajott es dolga akadt, egy uj ruhaallvany szemelyeben, mert noi mivolta elotort es megint vett egy csomo ruhat, amik persze igy nem fernek be a szekrenybe
minnya visszajovok menekuljetek
Hát én megfekszek...

Csá FIGU
Nem próbáltam, nővére van, és ugyanez a helyzet.
Na, léptem haza, este majd leszek talán, ha nincs jobb dolgom

(búcsúzóul egy régi vicc:
Két öreg papi beszélget:
-Nálad milyen a szex?
-Sivár, unalmas, nejem rondább, mint valaha...Nálad?
-Szuper, mióta vettem egy gázálarcot...
-Perverz lettél? Öregasszony mit szól hozzá?
-Nem érdekel, ráadom, így nem látom az arcát, és ha elzárom neki a szűrőt, úgy mozog, mint 20 évesen... )
!
Ez jó, te próbáltad ?
Bár nálunk csak nővére van, és NAGYON nem szebb ,
valószínű h a röhögéstől nem is sikerülne , a mutatvány.
Hirtelen nem tudom, h ő vagy én röhögnék-e jobban .
FIGU
Próbáld ki az asszony-rodeót...(adrenalinbomba...ismered? Otthon romantikus vacsorát csinálsz, baldachinos ágy, asszonykádat hátulról tolod, közben a haját kétmarokra fogod, és a fülébe súgod: A hugodnak szebb a segge...és akkor 8mp-ig benne kell maradnod)
Ha egyre gondolunk ÉN is !
Ami adrenalint nyom , és veszélyes azt majdnem mind kipróbáltam .
Levegőben , vizen, szárazon , bár a gyerekek születése óta NAGYON visszavettem , igaz ugyan többen állítják sose leszek normális, és h mi a normális ki tudja .
FIGU