Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.ujpestbulldogs.hu

Jelen pillanatban kedden, pénteken és vasárnap van edzés a Vasas műfüves pályán. Ez egy jó darabig így is marad. A meccseket a Tábor utcában játszuk a Tungsram pályán. Csütörtökön van elmélet. De mindent megtalálsz a honlapon. E hét csütörtökön van a rookieknak az első elmélet.
Kipróbálnám én is a játékot szívesen, de itt a környéken nem lehet ilyet játszani.
12 évig fociztam...Lehet h rúgónak elmennék:D
Vagy inkább magyar focimeccsre kellene járnom...:D
Jacksonvile-t nem szeretem... illetve a játékukat nem annyira preferálom... de ez egy hosszú téma...
Minimum irányító poszt:)

Én lszek a magyar Manning...Csucsu Manning
Receiver. De nem csak a fürgeség a lényeg. Idehaza nincsenek olyan méretű emberek mint kint. Pl 180 cm és 80 kg az teljesen jó. Ha van valakiben agresszivitás és nem fél az ütközéstől akkor ilyen testalkattal bármi lehet. Nálunk pl a Free Safety egy kényes poszt. Én játszanék ott, de a testem nem nagyon akarja... de ez más tészta. Vannak jelöltek, de bénák. Nem értik a játékot és nem látnak a pályán. Szóval pl Free posztra kurvára kellene egy ember aki érti a játékot.
elobb kellett volna gondolkodni, hogy milyen motort veszel
de kotelezo szoknyaban mennem?
Mindenféleképpen barátok kell hogy legyünk

Jah, már csak azért is mert Anyám és a Keresztanyám kint élnek Floridában, tehát mindenki profitálna..

Jacksonville..jepp
Melyik csapat? Hol van az edzés?
Lehet elkapónak(nem tudom mi a szakszerű megnevezés) jó lennél ha fürge vagy.
Nyugi, ha nyerek a lottón akkor az összes olyan barátom jön velem odaát aki szereti a football-t... nem Londonba... sokkal messzebb...
Tök jó...egy hete vagyok Z tulaj, és mármost szereztem egy csomó barátot
Nem lenne ez gond, csak éppen két autót is építek és nyelik a pénzt. Ha most veszek jegyet akkor utazással együtt kb 600ezer pénz... ami nem kevés... megvárom a vízummentességet és inkább megnézem őket odakint...

A játékot pedig szerintem próbáld ki. Én is így tettem. Nálunk pl most indul a rookie képzés. Van 50 kilós ember is csapatban. Nem minden poszton kell mázsa felett lenni, sőt.
gyulolunk!
az osszes enem es en is
Kib@@@ttul kipróbálnám amúgy a játékot csak az a baj, h gyík vagyok...nem hiszem h 82 kg-os embereknek találták ki:(
Akkor gyere ki...mekkora esély van arra h élőben lásd őket?Ha nem most
Mondom, hogy rohadjál meg... már csak azért mert én meg inkább a Chargers-t szeretem...
Ki kell lőni a gumit! Majd akkor leér....
Én még télen vettem utazás,szállás,jegy 160000

ráadásul giganagy saints rajongó vagyok, így hatalmas mázli h ők jönnek
Rohadjál meg, ok?

Én még gondolkozom. Pegazusban voltam bent, a belső gyűrűbe 226.000 Ft / db áron adják és egyszerre legalább kettőt kell venni... plusz az utazás...
Apropó..enm ide vág a téma de mindenképpen közölnöm kell hiszen büszke vagyok rá.

VAN JEGYEM AZ ŐSZI NEW ORLEANS SAINTS-SAN DIEGO CHARGERS NFL MECCSRE ami Londonban lesz.

Jepp
Én 182 cm magas vagyok és éppen elér a lábam. A futómű a gyári középállásban van, a súlyom kb 95 kg. a témáról többet elmondani nem tudok, kérem kapcsolja ki...
Pasizni? Akkor már inkább amerikaifocimeccsre menj pasizni... szvsz...