Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem ertek a gumikhoz (...) de a Qualifier-bol kiindulva, megis mire szamitottal?
Szemügyre vettem a gumijaimat, mert a hátsó igen kockás már, és az első (amit nem is akartnék most cserélni ha nem muszáj) totál féloldalasra van kopva. A bal oldalon jobban, mint a jobb oldalon. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez nem azért van, mert ferde az út, hanem mert jobbra húz a masina... Másnál hogy néznek ki a gumik?
Most aztán a féloldalas első kevésbé is tetszik, mint a kockás hátsó... Ne má, hogy mindkettőt cserélni kelljen...

Más: Ti milyen motorgumit haszáltok? Szerintem ez a Dunlop Qualifier nagyon jó, de tarthatna kicsit tovább is...
Az egyesbe rakásnál természetes hogy néha csattan. De általában 1-től 3-ig is csattan. Azt nem tudom hogy állítottak -e rajta 1000-res szervíznél. Én hallom mert gyári dobom van , de állítólag kívűlről nem hallani semmit.
Egyébként Vater autószerelő szal értünk azért hozzá csak ezeknél a mai motoroknál kitudja mi a természetes....
Igazan koszonom, de melyikotok orult meg?
bar a vegen meg bekerulok valami ujsagban
Hogyhogy csontelhalas? azt meg honnan szedted ossze? es miert van neked ilyened?
Vissza?
Az edzés maga jó volt, viszont kevesen voltunk. nem a térdem a baj, hanem a sípcsontom. Csontelhalás van benne, június 10-én megyek csontbiopsziára...
Lol úgy látom unatkozol klikk klikk
csak szep aprankent visszaadom
És még én vagyok a bunko...
nekem nincs akkora arcom, mint neked...
keves smink is eleg
És utána sminkben motorozol? Nem lesz kellemetlen?
te meg csak ugy par cuppanosat
milyen volt az edzes? terded hogy van?
Azéé tőlem kaptál egy igazi szavazatot...
jaja épp ezen röhögünk, jó gagyi majd vkit megbízunk
versenyez a ragya
megjegyzem, az oldal frissitese utan siman ujra lehet szavazni, uh itt az fog nyerni, akinek a legtobb ideje van ezzel szorakozni
de látod hugommal versenyzel
cemét becsszo csinaltatok jovo heten masikat
egesz nap a bornadragban rohadtam, se smink, se fesu... de csutortokre keszulok
CKM
ez a jó link
CKM ninja arca
Borso ezt figyeld
ja es persze labra vigyazni, mert vasarnap tenyleg csak mellolem nezheted majd a tobbieket
Ezt ismered?
Reggelt!
Bírnék aludni, de 10kor edzés. A péntek fos volt, minden szempontból. Punnyadt volt az egész társaság. Két éve a legszarabb edzés volt... Demajdmost!

menekismertutálokkésni
Horeggelt
Te nem birsz aludni? penteken sajna maskent alakult az este, de mar tegnap is, meg ma reggel is nagyon gondoltam rad , mert a Sportklub-on amerikai foci magazin volt, az ottani szakkomentátor, vicces angol akcentussal beszelo bacsi magyarazott! meg voltak szeles vallu pasik is, akik a fuvon futkostak
hogy ment penteken? labad hogy birta?