Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nana most szerztem neked gumát és ilyeneket kapok
nem nekem
Bevéstem a naptárba a millenárist.... Horvátországot passzolom...
Tényleg két bal lábad van? Még így is jól néznek ki, nekem fel sem tűnt... csak ámultam...
Neszójjá beeee Te kétballábas
MOst készülök egy horvátországi tengerparti megmérettetésre, az lesz igazán odabaszós:)
A következő itthoni verseny a Bols Bartender Championship lesz Július 4.-én a millenáris parkban.
ez kétbalkezeseknek nem való
Ilyet énisakaroook
Tudjunk a versenyezkről és akkor ott leszünk. Engem ez korábban érdekelt, de aztán valahogy kimaradt az életemből. Egyébként valami gond lehet a youtube-al mert csak 8 másodpercet tölt be aztán megakad. Majd még próbálkozom. Optikai kábeles, sokmegabites internetünk van az irodaházban, úgyhogy nem az okozza...
feltetlenul megyunk en spec imadom az ilyesmit, meg alkhol sem kell bele es szerintem a tobbieket se nagyon kell biztatni csak szolj, hogy mikor es hova kell menni
http://youtube.com/watch?v=K9f...

A közeljövőben sorra kerülő versenyeimen remélem látni fogok pár embert közületek aki segít biztatni.
Íme egy kis ízelítő magamból.
Hanggal érdemes.
Csütörtökön szerintem ezzel megyek, ha nem baj:
huncut? én? dehogy, azt sem tudom mit jelent...

és onnan hova jársz dolgozni? lehet, hogy korábban már esetleg említetted, de nem rémlik...
kis huncut en csepelen lakom, annak is a legvegen, majdnem a Budapest-Vege tablanal
Múltkor mondtad, hogy nem vagyunk messze egymástól. Ezt a munkára vagy a lakásra értetted? apropó...
na majd csutortokon jol....
Hát asszem neked nem kell magyarázni, hogy itt a rúgás teljesen már. Én 12 évig voltam kapus. Ezért is lettem defense azon belül először Line Backer aztán Free Safety... Nem rossz előképzettség, bár van aki szerint a kosárlabdázás jobb. Szerintem hülyeség. Van most pl egy Tide End aki korábban jégkorongozott... kurvaügyes...
Jeeeeeeeeeee mukodik
Erre már többször felhívtál a figyelmem...

Rendben
sziasztok
nagy segÍtsÉgre lenne szÜksÉgem.
hol talÁlok a neten motorra vonatkozÓ eurotax Árakat?
segÍtsetek lÉgyszi-nagyon fontos lenne
elŐre is kÖszi
TE jöhetsz bárhogy, csak ott legyél...
neha haszald lecci a "valasz erre" gombot, mert en mindig tudom kovetni, hogy kinek irsz