Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszteletem Hölgyek s Urak !

Steve!
Te voltál 7végén a tesztnapon Orfűnél?
Én legurultam,Orfűnél már kúrva jó kis kanyargós utak vannak és egész jó minőségben,az a tesztre lezárt útszakasz meg maga a paradicsom !

Ki is próbáltam 1 Ducit (Hypermotard) igen jól szedi a lábát és igen mókás 1 vörös dög,kicsit endurós érzés vezetni,baszott jó futómű ,1ujjas ultrabrutál fék,adagolhatóság nulla,de zsír, motorja is tol egész szépen! És ami a legjobb benne 150-nél alig volt rajta mentszél ! Mondom ilyen nincs,egyszerűen olyant a Z 100nál! pedig semmi nincs rajta,felülsz rá, kormány és kész ,nincs előtted semmi!
Használati értéke nulla + vagyonba kerül, de vendelkedésre a legkirályabb !
Aztán ráültem az Aprilia Shiver 750 re! Ha 1 szóvel kéne jellemezni: Gyenge! de nagyon,se alul,se felül nem megy! húzattam,mint a z-met és állandóan leszabályzott,mikor épp megjött vna az ereje! Kibaszott szép, exkluzív,jó fék, kényelmes ülés! De nagyon karcsi(sztem az ER6 megfogná ) no meg 2.2 misi! ennyi pézé hááát...

Viszont a KTM superDuke 990! Na az fasza,az odabasz mindnehol ! 1etlen negatívuma van csak: vételár

Steve!
Sajna túl sokan voltak és nem tudtam kiszedni a Desmosedici-ből a telókat!

Szal végülis inkább mentem volna a saját motorommal,abban nincs hiba olyan amilyennek kell lenie! Utána úgyis mindenki arra állt volna sorba
Puhány vagy! Engem még a múltkor elcsalogattatok oda az Isten háta mögé, ahol csak a Kácsor jár... ~900km és semmi bajom nem volt! Mert azonnal bealudtam....
Na igen, 900 km korul szokott lenni nalam az a hatar, amikor arra kezdek gondolni, hogy marpedig most megallok, kifekszek az arokpartra, es nem vagyok hajlando tobbet megmozdulni... Bar eddig mindig kibirtam hazaig nagy nehezen. Nekem nem a hatsom fajdul meg, hanem a terdem meg a nyakam, mondjuk ez autopalyan ertendo. Es nagyon nem mindegy az se, hogy milyen sisak van az ember fejen, mert ha egy kicsit is cugos vagy mocorog, akkor sokkal hamarabb kikeszul az ember. Iden meg 1x megyek egy Aachen-Budapestet, aztan soha tobbet...
Köszi Figu!
valamelyikőtök használ silkolene olajat a motorjába? esetleg valami vélemény rola,?
Sza!
Motor beszámolás szinte sehol nem a legjobb itthon, küfödön más lásd Csutka .
Sajnos náluk is valami katalógus, vagy lista ár .
De kedvezményt tuti adnak, Győr - Érd 100Km, nem gáz.
Ha tudok valamit küldöm, a szerviz is normális .
Bejelentkezel időre, ott lehetsz a motor mellett ha kész viheted is.
Köt szervíz állításokkal, légsz.tisztítás, ellenörzések, stb anyagok nélkül, /pl olaj/ 9000Ft,
ez sajnos a garancia miatt érdekes
FIGU
Hát nagyon baró egy csomó cucc. Spec sajna a legjobb dolgok nem nagyon kaphatók európában.
Nekem Timax 2 Jacom van és baromira tetszik. Tudnék vállogatni az amcsi listából.
de megnyugtatok mindenkit nekem csak a seggem fájt, de jött velünk 2 gixeres is azoka a seggükön kívül a hátuk is
azért a 900 km elég durva elhiszem hogy majdnem sirtál
Nem az eredeti, a leömök a dobbal együtt voltak.
Nálam kb. 2-400 kili, de akkor már fészkelődés van.
látom azota már az üllés nem az eredeti,
nézegettem a képeidet,,, kipufogo könyökök hogy tudtak annyira , olyan hosszan leégni, elszineződni, belilulni?
Nagyon tetszeik .
Jó a minőség , normális ár /akkormég/ , praktikum /szellőző a jakon/
és egyszerre vettem a kettőt így volt kedvezmény, + elég egyedi /még/.
A HJC-nek a USA piacra gyártott /eleinte/ márkája, leányvállalata asszem
FIGU
nekem a legtöbb egyhuzamba 900km volt, de a végén már majdnem tam
Bekapnám én... hidd el... dee öööőőő mit is?
Én a régi 1000-es eredeti ülésén már 40-50 km után fészkelődni kezdtem.
Ahogy láttam az újnak sem lett jobb az ülése...
Picsámat feltöri hosszab túrán, az kb hány km nél jelentkezik? 150, 200,300?
Ez bíz kellemetlen!
S milyen nehéz újra kézbe venni.

Néztem a képeidet. Látom rá vagy kattanva az icon cuccokra.
Hali!
Nyomom, nyomom .
De minden, hülyeséget kitalálok, h kicsit letehessem a papírokat .
FIGU
Lac82 igen én is ott jártam,csak én egy csajjal beszéltem,de látod az sem más!
horizsoo te a Horsepower-nél nézted Győrben? Mert ott jártam én is de a srác hozzá állása nem tetszett úgyhogy hagytam is. Sok igérgetésből nem lett semmi.
Az nem publikus hogy én mennyiért vettem , de szerintem Szombathelyen 80-100 darab ezres kedvezményt biztos adnak, plussz amit még kiharcolsz.
Köszi próbálkozok akkor náluk is,hátha megéri az utazást!Ezek a győriek nem egy egyszerű társaság,nem is értem ha enged egy kicsit már meg is rendeltem volna,pont van is raktáron feketében!
Nekem a Z1000 álmaim motorja, nem kell más. Imádom. Picsámat feltöri hosszab túrán, de a nagy teszt majd ezután jön. St. Tropez Garda tavi kerüléssel, bő egy héten keresztül.
Hiba: ha túl tankolod villog a FUEL felirat és az üzemanyagszint jelző egyszerre
ülés kényelmes... egy ideig
Amúgy tökéletes motor, ja és hasidommal még szebb :-))))
Akkor ne menj Debrecenbe. Mondjuk mire hazajösz vele, be van járatva