Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez is megoldás lehetne, meg is próbálta milyen a vezető ülés, de nem ért le a lába! Talán egyszer, vmi kisebb gép...
Neked hogy ér le a lábad? Milyen magas vagy?
más: esetleg lesz-e új időpont a Mobitt-os dologra?
15 éve A1-gyel küzdök az utakon, az elő 2-3 évben még 150-es ETZ...aztán 250, CB400, meg mittomén...

De most CBF 125 S van, tök szabályos vagyok! Bizony! (remélem lehallgatnak)
jovan, azt nem banom helyettem is Keme megy, en csak pasizni megyek ki
Igenis értettem... pályázni akkor sem fogok...
Jaaa értem... a következő hetekben azért szerintem rászánom magam, mert egy éven belül be kell fejezni, különben újra kell kezdeni, ahhoz meg végképp nincs kedvem... ráadásul nyáron egy csomó menést terveztem, egy darabig elvagyok jogsi nélkül, meg állítottak is meg, elfogadták a vizsgakönyvet ( van más kategória a jogsimban, szóval a közlekedés, a kresz elvileg nem gond, erre hivatkoztam ), de azért pl vidékre, külföldre nem indulnék el hosszú útra. A városban nem gond...
szejjelrugom , ha hamarosan nem mentek el mindketten megcsinalni a jogositvanyt
Szia!
Ugye Te szoktál velem szembe jönni az Üllőin reggelente? Te kifele én befele ...
Mi van a hátsómmal?!? Ezt most nem vágom...

A vizsga ilyen esetekben úgy néz ki, hogy 1-3 ezer pénzt kell ráfizetni a hivatalos befizetőre. Ha más gond nincs csak a pályagumi akkor szerintem 2 ezer. De megkérdezem pontosan a befizetőt is, és, hogy motor is mehet-e.
A jogsi halasztgatás
Kemevel egyutt a te hatsod is veszelyben forog, remelem tisztaban vagy vele
a kerdezest es a valaszt elore is koszonom! csutortokon jovok egy cuppanossal azt is kerdezd meg tole, hogy mennyibe kerul ez a csoda. az se teljesen mindegy
melyik része ismerős?
...hogy ez milyen ismerős nekem

(bocs, h belekotty)
Mi foglalkozunk vizsgáztatással is, megkérdezem a kollégám, hogy motor is megy-e. De szerintem igen. Kb fél óra múlva beér és megbeszélem vele. Fóton van egyébként. El is tudjuk vinni, meg visszahozni. Ha ránk mered bízni. Van emberünk akinek jogsija is van...

Egyébként csak simán lusta vagyok elmenni vizsgázni, az elméletem és a rutinpálya megvan, van emberem Szentendrén akihez csak vizsgázni kell menni... de nem megy... amikor jó idő van akkor sajnálom rá az időt, amikor szar idő van akkor meg nincs hozzá kedvem...
te jogsi nelkuli huligan!
tudsz olyan vizsgaallomast, ahol motort is vizsgaztatnak, DE palyagumival?
egyszeruen keptelennek erzem magamat arra, hogy atgumiztassak, szenvedjek trallalalaaa
Tervezek menni, de szerintem autóval. Egyrészt mert nincs jogsim, másrészt mert utánna jelenésem van az amerikai autós összejövetelen a lurdynál.
hülye... rohadt csinos vagy ... Szóval? Hol?
Nekem kibanagy mákom van, mert a teremgarázsban a parkolóhelyem mögött van egy zárható tároló ahova koppra befér. + Még a kocsival is ráállok. Így talán hozzányúlkálás
majd vasarnap ugy megyek csak haza ne szaladjon mindenki ijedteben
Aham. Akkor minden világos. CSütörtökön te jössz/mész a pályanapra?
Szoknyamagassarkúkiscipő? Hol dolgozol? Ezt látnom kell...
letezik olyan megoldas, amit a padloba kell / lehet furni, egy szep vastag acelszem az egesz. kihuzni nem lehet, ezt kiprobaltuk egy haverom motorjanal. neki is igy van rogzitve a teremgarazsban. mivel kart nem okozol a hazban, elmeletileg nem lehet ellene kifogasa.
Ha igen, akkor kuldd hozzam ... a tobbiek mar ismernek eleg lesz utana csak a nevemet megemliteni
A Béke térnél van az irodám. Cooper center.
Szia Bas!

(Gubizz az Ebayen Bagster ulest, hatha van!)
(Tobb szaz km tenyleg kicsit gazos hatul. Vegyel neki is motort... )
Jepp Jepp.

Én voltam, itt lakom a Petneházyban..De te mit csináltál errefelé?Itt dolgozol valahol?
Sajna van mar tapasztalatom, mert a sargasagomnak a zarjat elso ejszaka feltortek, amikor este 11-kor megerkezve az utcan hagytam...
A garazsban meg nincs semmi, amihez hozza lehet kotni, es nem hiszem, hogy megengedik, hogy megfurjam a falat. Bar ha egy parszor rakuldom a rendoroket a hazmesterre, akkor lehet, hogy belemegy, csak hagyjam mar beken... Biztos marha boldog volt, hogy a vasarnap delutani sziesztajabol lerangattam...