Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát izé... A CB1000R-nél tán csak a B-King randább... Ízlések és pofonok.
Csuti!
Lesz még ilyen MOBIT-os ballhé később is?
Így van, nincs olyan nagy nyereségük egy motoron, úgyhogy pusztán új motor eladásból egy kereskedő se él meg. Pláne mostanság...
Most utálni fogtok, de az új CB1000R elég jól sikerült, bár sokat vesztett az erejéből (125LE) az RR blokk.
A kereskedésekkel a kövi a szitu:
Év elején megvetetnek velük 4-6 motort. ER-6-tól a nagy Ninjáig. Az utóbbi eladási ára 3.4M. Augusztusban az importőr pedig leakciózza 400.000-500.000 Ft-al. Sok tesztmotort is kell venniük és lásd Kakucs, mindenki hozza ki a motorjait. Ugyan ez a pálya a jahamánál is.
Aki "csak" ebből próbál megélni és a területi konkurencia nagy, az lehúzza a rolót.
Hát nem tudom, de az új Z1000-nél nem hinném, hogy sok jobb motor lenne a kategóriájában... Ha egyszer megnövök, nekem is az lesz...

Ha nem adják oda a tesztmotor, akkor tegyél panaszt a vezetőségnél... Max összetörni tudod, de akkor meg kifizettetik a casco önrészt, úgyhogy nekik eléggé mindegy...
Sziasztok!

Király képek, bár más programon, nagyobb zársebességgel lehetett volna élesebb képek is , de így is nagyon kawák . A fényképezésben még több a sikerélményem, mint a motorozásban, de már dolgozok rajta. Hogyan lehet leszedni őket ?

Zotyó, vágd le a leömlőktől. Bár ahogy Te nyomod ott is le fog érni .

Keleti Népek!
Jövő hétvége Nyírbátor!
valószinű szolnok lesz belőle, utba is esik nekem,
pesten az baj nem nagyon adják ide tesztmotort,már ha van,gondolom nagy forgalom ,nagyobb a baleset veszély is.

z1000es tulajdonosokat kérdezem, hogy menynire vannak megelégedve a motorral? előnyök hátrányok? jo ,rossz tulajdonságok?
Sok kereskedés adja be a kulcsot mostanság, nem csak kawás. Tesztmotort biztos találsz másutt is! (A Kawa kötelezni akarja az összes kereskedést, hogy min 3 tesztmotor legyen mindenhol. Persze jó nagy a felháborodás.) Én annak idején a Csiki-B-ben próbálkoztam, és odamentem időpontra, és a motor mégse volt ott, mert az egyik eladónak kellett... Nem egy szimpatikus banda...
Hali Zotyo!
Csodálkoztam miért ér le, de látom már, h túl alacsonyan van a dob .
Emiatt hogy elférjen a hátsó futómű mellé került ,
gondolom egy másik összekötő cső szóba se jöhet, ahogy nézem a dob felfogatása fix .
Tehát kipufogó, vagy motor csere, esetleg ovatosabb döntés.
Csá FIGU
Sziasztok!

nagyon jók a képek

Aki tud adjon valami tanácsot

A pályázás alatt a kipum összekötő csöve leért és eléggé megkopott
Várnám a építő jellegű javaslatokat mit csináljak vele mert nagyon rákattantam a pályára

előre is köszi

Zotyó
hellosztok!

a kawa esteken lehet tesztmotorozni? z1000es akarom kiprobálni,,, tegnap voltam vácon,erre meg bezárt végleg nem tudjátok mi lett vele
üdv
le van konyulva a visszapillantó tükröd
legközelebb énis megyek, átmatricázom a motorom
nem is, mint egy kislány úgy állsz, látszik h érdekel a téma
mos' mééééé mondod alig vagyok rajta par kepen es ott is szerencsetlenul hulye fejet vagyok
jók lettek a képek Borso állandóan a középpontba van
kabbe joooo az oda! nem attol megy gyorsabban
Szija! Remek fotók. Látom oda én már nem is kellek...

Mi az az ágyúcső a motorodon? Az én kipuffom kb fele ilyen hosszú... vagy harmad... A motornak már rég vége amikor a kipuffból van még vagy 6-7 cm...
Nagyon jók a képek, különösen az utolsó...
Jún. 5-én is készülnek majd?
Tisztelt Uraim!
A www.kamoto.hu oldalon mnegtekinthetok a vasarnap keszult fenykepek! a nyitolapon a jobb oldali kepre kell kattintani, az uj oldal bal felen Kepek, majd a kozepen levo listabol: Hungaroring 2008 05 25
Jo nezelodest!
Szia!
Nekem a múltkor nem fért bele a második nap , azt pótolni szeretném, de sajnos nem most hétvégén...
Kaptam tőlük egy linket a képekről, ami valahogy nem stimmelt... Lehet, hogy én bémáztam. El tudnád küldeni nekem a mail-emre?
Köszönöm.
A hétvégi MOBITT vezetéstechnikai tréningre senki többet harmadszor? Van még szabad hely. Itt a vissza nem térő alkalom!
Kedvcsinálónak:
Szia!

Uhh Borsó olyan "Jóffélék" a képeid!
hello!

Teljesen eggyetértek veled Jürgen! Nekem sem a sebbességért kellett a Z!
Kawasaki Zx-9 R-es haverom szerint a Z " huncutkodós motor"