Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A HEbo krosszmezes arc én voltam:És igen Mivv dob van a bringán.És szerintem is meredek hangja van:)
Gratula a géphez. Sok élvezetes kilómétert és széles utat.
5-én pályanap?
valakinél láttam hogy lecserélte a Z-jének a tükrét másfajtára
ha van valakinek gyári Z tükre azt megvenném
2007-2008 as évjáraté érdekelne
Gratula Csucsu!
Miféle kémény van a dögön?
Hölgyek, urak!
Ma délután 2 környékén a margitkrt-moszkvatér-alkotásutca útvonalon ment körülöttem egy narancs Z750. Netán innen valaki? Hebo crossos felső volt rajta. Csak mert jó hangja van a kicsikének.
napápás
kitörő örömmrl jelentem, ma reggel 10:30tól hivatalosan is Z750 tulajdonos vagyok.
Most értem haza az első útról, és be kell vallanom h ez valami FANTASZTIKUS! Teljesen bele vagyok esve az érzésbe....KURVAJÓ A MOTOR
Helló horizsoo!


hátha segít
Sziasztok, tud valaki nekem Pesten műanyagost ajánlani?
A farokidomról az egyik még ép eredeti csapot sikerült letörnöm a hétvégén...
ja
voltam ott kb 2x 1,5 órát
de nem bírtam a meleget folyamatosan és inkább csapattunk a környéken az általad említett űberfasza utakon
shivert akartam kipróbálni meg az rc8 at de a végén már nem mentem vissza :)
Hja, azoktól BMW-t lehet venni , vagy valami csata hajót,
nem 990-et.
De a régi 950-t már lehet occoé venni, és az is ütős, szerintem a városban még huncutabb .
de hosszútávon , hááát nem tom .
Én 1 órát mentem vele kb, de könyöktől lefelé nem is éreztem a kezeim .
FIGU
Tiszteletem Mr.Skull !

Hát ööö,igen,igencsak csörgős volt,majdnem olyan,mint a duci szárazkuplungja! Ennyi ideig,amí mentem vele,pont leszartam,de amúgy piszkosul tudnak idegesíteni az ilyen hangok!
A Z-nek egész elfogadható a motorzörejei! De annak az osztrák sóderbányának erősen szokni kell a hangját!
De amúgy télleg kibaszott jó,talán még tetszene is! S ha a barmai nem 3,2 misiért dobálnák,hanem sztem olyan 2,5 misi az nagyon jó ár lenne érte,akkor talán meggondolnám,de akkor is csak használtan ,vmi öreg papától,aki mindig csak desztillált vízzel mosta és szarvasbőrrel törölgette
Oks!Próbálkozom mégegyet,ezer köszönet a segítségért!
Hali Horiz!
Átküldtek nekem egy kalkulációt, pont most!
Az üzembe helyezést, /vagy annak megfelelő értékben/ adják hozzá.
Illetve ha kell valami kiegészítő a motorhoz azt is kedvezményesen adják.
Hát én jobbra számítottam, nekem az első 2 szerviz munkadíját is elengedték.
De lehet h személyesen engedékenyebbek, illetve a főnök engedhet még Lajosnak hívják keresd őt,
próbáld felhívni őket 06-23-520330.
Hivatkozzrám nyugodtan mod, h a "Jani haverom fekete Z 750-el nyakig koponyában" adta a számot.
FIGU
Az több mint jó,jelenleg a regadó felét lehet náluk levásárolni,ami perpill.90e-et jelent!
Igen kaptam egy inmgyenes üzembehelyezést adnának!A tisztességhez hozzátartozik,hogy az előbb beszéltem a helyiekkel és ezt ők is hajlandóak lennének már megadni!
Horiz!
Kaptál ajánlatot Érdről is .
FIGU
Hali King!
Én is próbáltam az összes KTM-et tényleg frankók a V2-es motorjaik, de drágák ,
plusz úgy csörög mintha egy marék csavart beleszórtál volna .
A motorrevü tesztjében lemérték a régi Z-750 paramétereit,
keréken mérve tud 98 Le és 69 Nm ami nagyon jó , ehezképest az Olasz motoroknél olyan túlzások voltak a megadotthoz képest /gyári adat/ 25-30 Le-vel tudott keréken kevesebbet .
FIGU
Én tesztmotort vettem meg 680 km-rel. 1 919 000 kellett fizetnem de kaptam hozzá egy 150 ezer Ft-os utalványt amin ruhát vettem ( de vehettem volna rá akár Akrát is )+ ingyen 1000 res szervíz illetve 30 % kedvezmény láncsprére, maszkra,kesztyűre! Akkor még volt egy zöld is de annak az árából csak 50 ezret akartak elengedni bár az 0 km-es volt!
Üdv.King.!

A 990-superduke-ot én is próbáltam 2hete itt egy tesztnapon,hát azóta is csak legekben tudok gondolni rá!Csak az a 3,2-misi ami sokkk érte!
Per pillanat az ő ajánlatuk a lejobb forintálisan!
Hát nem hittem volna,h ekkora erő külömbség lenne a 2gép között!
Szal nem kicsit gyengébb,mint a Z,hanem jóval! Olyan,mintha a Z-t csak 8000 ig pörgetnéd,oszt vége!
Ennyire durván tol az enyém a piszkos rövid áttétellel?

De külsőre gyönyörű,túlzottan is! Nem épp az az egyszerű,snassz motor! Órákig lehetne nézegetni és gyönyörködni!

No de mit ér a szépség ... !
Hello!

Én is itt vettem ... jók, segítenek meg minden csak ha túl nagy a forgalmuk akkor sokat váratnak.
Egy merényletet elkövettek velem szemben, hogy szar akksival adták el a motort ,de azt kicsrélték bár felé ki kellett fizetnem
Üdv.Mindenkinek!

Körbetelefonáltam a 100km-es körzetben lévő kereskedőket,mindegyik tett valamilyen jóval kedvezőbb ajánlatot,mondjuk az árból senki sem enged,de üzembehelyezést,és kiegészítőt,és felszerelés levásárlást mindegyik igért!
Nem értem a győriek üzletpolitikáját!
Szombaton azt hiszem le is rendezem a dolgot.
Akkor ugylátszik jó hogy nem Shivert vettem...