Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dolgozni autoval jarok , mert szoknyaban, magassarku kiscipoben eleg nehez es foleg egeszsegtelen motorozni de azert orulok am, hogy eszedbe jutottam
majd vasarnap bajolgok veled
Kérdezhetek? Kb 20 perce a pesti rakparton az Elmü pálya magasságában megelőztem egy kisebb motorral egy csajt. A lámpánál állva beért és átvigyorgott. Kísértetiesen hasonlított rád, legalábbis amennyire látszott az arca a félig nyitott sisakban... Nem te voltál véletlenül? Asszem valami 125 ccm körüli honda volt, régebbi évjárat...
Láttalak kb 10 perce a XIII. kerben a Petneházy és Röppentyű sarkán volt letámasztva a kicsike. Szerintem... Amúgy gratula, gyorsan haladsz... nem viccelsz...
En eleg sokat mentem multkor baratnommel, es erdekes modon neki nem fajt utana semmije.
Nem lehet, hogy rosszul tartja magat es abban farad el?
Sziasztok!

Egy ideje olvasom a fórumot, de csak most reggeltem fel! Pár embert ismerek az Er-6n fórumról, de egy ideje, már én is a kis Z-vel döngetek, így gondoltam itt az ideje, hogy itt nálatok is bejelentkezzek!
A ring 25.-én nagyon jó volt, remélem a héten is meguszuk eső nélkül!
Rögtön lenne felétek egy kérdésem! A hétvégén voltunk egy kicsit hosszabb úton kedvesemmel, s hát, a feneke nem nagyon bírta!
Tudtok vmi megoldást? (azon kívül hogy maradjon otthon!)
Arra gondoltam, egy törött gépről megvenném az ülést, s ennek vázára készíttetnék egy nagyobb, szélesebb, kényelmesebb ülést, amit rá lehetne biggyeszteni, ha hosszabb útra indulunk! Tudd valaki iyen gépről, s elérhetőségről?
Előre kösz az építő válaszokat!

(Csütörtökön lesz vki, aki ért egy kicsit futómű állításhoz? A súlyomhoz kellene állítani a vasat!)
Reggelt!
Köszi Janika, akkor sajna a pofavizit is kimarad .
Elvileg 20 óráig melózok, és max 19.30-kor tudok el szökni ha minden jól megy akkor is ,
viszont mindenkinek jó szorakozást , ja és másnap legkésőbb 5-kor indulok Pécsre .
FIGU
bízunk benne, mert ott a helyünk
Még talán jobb idő is lesz mintmost, mert pár fokkal lehűl.
úgy legyen csak, majd 200km-ről a zápor se egészséges
en a csutortok miatt meg nem aggodnek addig meg olyan sokminden tortenhet
masreszt zarpot, zivatart igertek, vagyis nem jegesot es akkor meg lehet tartani a mokat
hosszú még tegnap este kaptam egy jó hírt
erre meg még rátesz az időjárás előrejelzés is, csütörtökre ocsmány időt jósolnak
namermivan?
ettől csak jobb lehet...
2 nap alatt Bp.-en és környékén beleraktam 600 km-t a bringába. Ma még gurulgatok és vége a bejáratásnak:D
Morning
Joreggelt
kb 8ig maradunk
Mindenki aki kimegy 5-én, vagy már volt meddig szoktatok maradni .
Mikor zárják a kaput.
FIGU
Knapet
Kicsit fáratt vagyok, asszem félreérthető, a D-vitamin, Kálcium, Magnézium együtt alkalmazandó,
a megfelelő adagolásban.
FIGU
Szeva Knapet!
Sajnos ilyen sérülés előfordul aktív sportolóknál,
pláne ha olyan sport ahol sok trauma éri a csonthártyát, csontot.
Többnyire a sérülés helyén bekövetkezett anyagcsere /vér ellátási/ probléma okozza.
Van radikális kezelése vésés, szerintem ehez túl fiatal vagy.
Gyógyszeres kezelés is Biszfoszfonát névre halgat, ha véletlen ezt javasolják mindenképpen azt javaslom kérd ki még legalább 1, de inkább 2 fügetlen orvos véleményét, hosszú lenne kifejteni miért de ezt se ajánlom.
Szerintem amíg erre-arra vársz D-vitamin, Kálcium, Magnézium ezek közül van olyan ami kimondottan csontritkulási problémákra javasolják, mennyiséget a doki illetve patikus megadja.
FIGU
Szia Csutka!
Éltél itthon is , vagy csak a Németeknél .
OK, OK csak viccelek, de csodálkozom, h nem ismered a mondást ....
csak azt nem viszik el, amit lebetonoznak
Én 1 fasza ABUS 11mm-es láncot GRÁNIT lakattal ajánlanék + villany oszlop ,
több motort is tudok amit riasztóval vittek el, és tutira leszívja az aksit 4-5 nap alatt
ja és kb annyi mint a riasztó, + a következő motorodhoz is jó
FIGU
Tényleg, ilyenkor ott a környéken a rend őrei igazoltatnak? Csak mert akkor autóval megyek...
ugy legyen
Szerintem kinézek, de több okból sem regisztrálok. Egyrészt nincs jogsim... másrészt nincs olyan nadrágom amiben felengednének a pályára. Ráadásul 30 fokban nincs az az isten, hogy bőroverállba bújjak... az ki van zárva... semmiféle pályázás kedvéért. Én majd csak szépen figyelgetek, nézelődök, beszélgetek, meg fotózok. Pont.