Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezd meg Debrecenben a Speedline-t. 06-52-531-180
Csak mond el, hogy mit szeretnél és hogy náluk mi fér bele az árba.
Légy pofátlan
Szombathely, Kawasaki Magyar - Bonus Kft. Web: www.kawasakimagyar.com
Lac én Győri vagyok Te hol vetted!?
Lac82-csak támpontként,ha nem titkos,és publikus mennyi lett így az ára?
Az a baj, hogy Bp elég messze van nekem. Veszprém vagy Győr környéke még jó lenne, csak nem tudom hol forgalmaznak ilyen sisakokat.
Ja és most a listaáron 1960000,-ft ennyit kérnének+üzembehelyezés!
Szia!

Légyszíves kérdezd meg nekem!
Első körben beszámítással szerettem volna(VFR800-98-as)+Kp.,de a beszámításról hallani sem akartak,de most úgy néz ki elviszik a motort a hétvégén.
Kérdeztem hitel esetén is,de akkor sem adtak kedvezményt ez számomra is meglepő más márkákhoz képest!Pesze a hiteles verzió az jobban tetszett nekik!
az a baj hogy ők itt helyben vannak,dfe ha kapnék ajánlatot máshonnan kedvezőbbet,lehet hogy megérné akár 100km-t is utazni!
Nekem egy HJC FG 15-van.
3 rétegű üvegszál+spectra+kevlár héjszerkezet
szélzajmentes kialakítás
többpontos professzionális szellőzőrendszer
egyedi grafikák
"SILVER COOL" kivehető és mosható antiallergén belsőrész
kényelmes, stabilan tartó arcpárnák
dupla plexizárral rendelkező, zárható, párásodásgátló plexi, UV védelemmel
dupla D-gyűrűs sisakcsat
kivehető orrmaszk, bogárháló
sisakzsák
méret: XXS-től-XXL-ig

Ezek a hivatalos dolgok.
Amúgy minden ok a sisakkal. Nem rángatja a fejem. Jó a szellőzés, a páragátlós plexi tényleg jó (szekedó esőben sem párásodott) és súlyra is könnyű.
Ár/érték arányban a legjobb, de mint mások írták nem egy Shoei.

Ami zavar, hogy az M-es méretnek a Sisakhély kialakítása az megegyezik az XXL-el (két fajta hélyméretben árulják) így nagy buci fejem van benne. Ha az eggyel kisebb jó lett volna akkor pont a kisebb lett volna.
De amikor gurulok baromira nem ezzel foglalkozom.
Ja és én is a http://www.kelomotor.hu/ -nál vettem.
...és a tanulással mi lesz FIGU-mester?
Nekem úgy adtak kedvezményt, hogy meg sem kérdezték hogy hiteles lesz vagy kicsengetem (először úgy volt hogy kp-ban fizetem). Amúgy ismerősöm az értékesítő. Lehet ezért a kedvezmény.

Amúgy kösz az infót a sisakról.
Hali!
ADNAK !
CSak versenyeztesd meg őket, küldj pár emilt több kereskedőnek a paramétereidről
mit akarsz, milyen finanszirozásban, stb . nekem adtak .
ÉRDI Kawánál van ismeretségem, megkérdezem neked menyié mérik a kis Z-t , .
FIGU
Laca!
Vegyél fel sok-sok hitelt és lesz ajándék.
Én Debrecenben az 1000-es szervízt és a névreírást kaptam. Mondjuk az enyém az első 12-ből volt ami tavaly áprilisban bejött. És még 1.919.000 volt az ára.
Helló!
Nekem HJC van! Nemtudok róla rosszat mondani. Nézd meg az FG-14 a kelomotornál le van akciózva, mivel kifutó. Kevlár héj, D-gyűrűs csat, kényelmes bélés és nagyon baráti ár.

Jójó, nem egy Arai, vagy egy Shoei. Az USA-ban példáúl piacvezető a HJC.
Szia!
Nekem adtak kedvezményt a mociból is és a felszerelésből is adnának, de az nagyon drága náluk.
Sziasztok!

Most szeretnék én is venni egy vadonatúj Z750-et,a kérdésem azokhoz,akik újonnan vették nektek sem akar a kereskedő engedményt,vagy valamilyen értékű ajándékot adni!?
Hondánál,Yamahánál új motor vásárlásnál adnának,csak nekem ez a fránya Z-tetszik!
Sziasztok! Na sorban...

Kipu leer - kellemetlen. A gyari nyilvan nem ert volna le.
Kereskedok - meg is erdemlik, hogy tonkremenjenek. Rablo, buzibanda mind. Undoritoak. (Nem ismerek kivetelt.)
Szombaton E-ringen kint lesz valaki?
KAMOTO
persze a fórumra regeljetek
ja igen emléxek már

regeljetek minél többen innen a fórumról KAMOTO ahol az esti motorozás képeit is megtaláljátok
Sziasztok!

Hétfőre én is boldog kicsiZé tulaj leszek. Persze ha nem húzzák még az időt a kereskedésben az ügyintézéssel (elvileg ma hoztam volna el de az a híres okmányirodás hozzáállás). De nincs még sityakom. HJC-ket (ZF-9) nézegettem, de nem tudom milyen lehet. Használ valaki ilyet közületek. Arra lennék kíváncsi mennyire hangos, "tekeri" az ember fejét nagyobb sebességnél stb stb.
Előre is köszi.
Jó reggelt!
Jaja, írtam, hogy akit érdekel egy osztrák egyéjszakás hegymenet az szóljon. Fuzsi jelentkezett, így kimegyünk ketten. Mariazell a célpont.
mentek vmi túrára
sajnos még nem nagyon tudok mit mondani a bátori bulájra
A következő hétvége pedig Nyírbátor!
...úgye kedves János?
Mi (Fuzsi és én) a sógrokat boldogítjuk a hétvégén.
tudtommal szolnokon is bezárt a juvenálban a kawa szalon
Van minden hétvégén, csak általában sokat kell várni, mert nagy a túljelentkezés! Lehetne egy későbbi időpontra is összeszervezni a népet, csak időben le kell fixálni az időpontot.

A hétvégi tréningre van még 1 hely, nem jön senki más?