Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

IGAZAD VAN! a motorsportban sokkal nagyobbak is lehet esni
szoval a viccet felreteve, csutortokon este 6tol hringen van kawas motorozas. elozetesen illik/tanacsos regisztralni (www.kawasaki.hu - események), es legkesobb fel 6ra kimenni, aztan huzas fel a palyara es tulelotabor en kint leszek, hacsak nem mossa el az eso. bar ha elotte esik, akkor a sok puhany otthon marad es uresebb a palya
innen is jonnek joparan, ha masert nem, a szemelyes talalkozasert megeri kijonni
Én is elmennék és megnéznélek, de mikor is lesz és micsoda? Csütörtök valami délután vagy mi? Viccet félretéve, ha nem versenysportoltam volna annak idején és nem lennék tele sérülésekkel és nem lennék ilyen rohadt öreg fasz akkor még erőltetném. De így nincs értelme. Ezt az egy meccset még bevállalom és szerintem annyi. Inkább a motorversenyzésre koncentrálok...
Bivaly, Te most cseréltél motorgumit, milyet rakattál fel?
meg jo, hogy elmegyek es megnezlek
a vegen meg sose latnalak jatszani
Ezt mondta a szakorvos is, hogy általában teljesen tünetmentesen rendeződik. Nálam egyelőre nagyobbodott a terület, bár az is igaz, hogy nem pihentettem annyit amennyit kellett volna... Ütéstől lehet, egy-egy edzésen vagy meccsen kb 30-40 ütést kap az ember ide-oda, lábra is... vagy csak simán esik. Ez van. Most úgy érzem, hogy még jövő vasárnap játszom és onnantól én befejeztem. Maradok edzőnek a rookie programhoz.
Annyi biztos nem árt, csak ha az ember minden nap literszámra issza. Szóval akkor nem a kólától van sajna. De biztos semmi komoly, tényleg lehet, hogy korábban megütötted. Az ember csontja szerencsére gyorsan képes magát regenerálni.
Szia!
Ez van. A cson témára visszatérve, egyelőre 100 Ft-os érme nagyságú a terület, de térben nem meghatározott. A szövetminta sokkal többet fog mondani. Állítólag. Azt nem mondom, hogy nem iszom kólát, de van amikor 1 hétig abszolút nem, aztán egy-egy ebédhez napközben igen. Igazából amikor meleg van főleg nem szeretem, mert rohadtul nem oltja a szomjat.
Öregszel és klimaxolsz!? Inkább csak mindig izgalomban vagy, nem? Nálunk sem lett egy kicsit sem hűvösebb. Ahogy abbamaradt a vihar máris kb ugyanolyan fülledt meleg van. Ráadásul most már hallani a távolban a tűzoltókat. Most megy a negyedik vonulás az elmúlt 15 percben...

Méghogy semmi baj nincs az éghajlattal... pff
hat ez nem jol hangzik, es tuti elegge fog fajni, ha megfurjak a labadat, de remelem nincs olyan nagy baj
itt is volt vihar, nem vagyunk olyan nagyon messze egymastol , de se jeg, se orult szelvihar nem volt. kar, mert a lakast valahogy kicsit le kellene huteni meg sehol sincs a nyari kanikula, de mar most melegem van biztos oregszem es klimaxolok
Látod, kellett neked 3 autó... Csak viccelek, egy ilyen jégeső tényleg nem kismiska, még jó, hogy nem esett senkinek se baja!
A nagybátyámnak is ilyen csontfelszívódásos nyavalyája van, de inkább nem mondom, hogyan orvosolták... Mondjuk szerintem neki a mértéktelen kólafogyasztástól oldódnak fel a csontjai... Ugye Te nem iszol literszámra kólát?
tudsz valami elérhetőséget adni nekük? vagy valami honlapjuk van?
Szia!
Nekem van riasztó beszerelve, második napon ott kezdtem. Pageres-t választottam, kb 200-250 m a hatótávolsága, de pl a mélygarázs erősen korlátozza a rádiójelek terjedését. 34 ezer Ft volt és pesten a XVI. kerületben csináltattam, itt javasolták a céget és tényleg profik, motorokra specializálódtak.

Erről többet elmondani nem tudok, kérem kapcsolja ki...
Huhh ez egy hosszú sztori. A lényeg röviden, volt egy térd sérülésem ami miatt röntgent csináltak. Ezen vette észre a balesetis orvos, hogy a jobb sípcsontomban csontelhalásos terület látszik. Beutaltak ortopéd szakorvoshoz. Megnézte, és felivlágosított, hogy egy átlagos embernek életében 20-25 alkalommal lehet ilyen tünete. lehet akár egy influenza áttételtől, lehet ütéstől stb. Olyasmi mint a csontritkulás csak ez nem általánosan érinti a csontszövetet csak egy koncentrált területen jelentkezik. Egy felvételből nem tudott mit mondani, abbanm maradtunk, hogy két hónaő múlva visszamegyek egy kontrol röntgenre. Ez volt múlt héten. A terület nagyobbodott, a labor ederményeken nem látszik semmi. Csontbiopsziát javasolt. Itt tartunk most. Terhelésre fájdalom jelentkezik a csontból kifelé sugározva.

Ja és nálunk most olyan vihar volt az elmúlt fél órában, hogy eldöntötte a motorom... még szerencse, hogy közel álltam a falhoz és egyesben volt így csak annyi történt, hogy a támasztóról átdőlt a falnak a másik oldalra... és kicsavart 3 fát, mindhárom autómat megverte a jég, elvitte a gyerekek medencéjét úgy, hogy volt benne kb 1 m3 víz...
Egy haverom hegesztette össze a 60-as saválllót és hajtogatta meg, a dob pedig egy autóra való áteresztő dob. Nem mondtad volna meg első látásra mi?
ez miiiii
ezt te csináltad
A lényeget kihagytam vann fenn róla video. Most tettem fel.
Csá mindenkinek! Már elég régen szóltam hozzá a dolgokhoz, most azért szólok mert elkészült a kipuff a gépre és szeretném megosztani veletek. Ja meg láncszettet is cseréletem rövid áttéteset és nagyon állat. Elöl 14-es hátul 45-ös. 1-es nagyon rövid és nagyon erős egykerekezős, 6-os erős és 50km/h tól rendelkezésre áll. Ja és 250km/h-t is mutat az óra de szerintem jó ha 210-el mentem. Na mindegy nekem nem a száguldás a lényeg, hanem ahogy felgyorsul.
Balesetmenteset mindenkinek!
Szia!
Milyen riasztó, hol lehet kapni, és nyitva van a bolt vasárnap délután?
hello
motorevüben olvastam oylan riasztorl ha megmozditják a mocid akkor jelez a telodra, nekem ez tetszik 30ezer körül van
Hát ez marha jó, az előbb odajött egy fazon a teremgarázsban, elsőször csak jópofizott, meg előadta, hogy ő is a kawánál dolgozik, majd közölte, hogy neki is pont ilyen motorja van, csak ellopták, majd közölte, hogy az ÉN motoromat lopták el tőle, és mutassam meg a motor papírjat. Na itt felment az agyvizem és elküldtem a francba nemzetközi jelekkel nyomatékosítva. Sajna nincs térerő, különben rögtön rendőrt hívok. A francba, most akkor hogy hagyjam ott a motoromat így, hogy nyilvánvalóan kipécézték? Van valakinek riasztója beépítve?
Még jobban megnézve nem csak féloldalasan kopott, de "huplik" is vannak benne: a recék találkozási pontjainál szinte lyuk van a gumiban, míg a többi részen nincs így megkopva. Szóval jó ez a Qualifier, de...
"Nürburg"
(ahol ma Schumi versenyzik az IDMben! )
Tudom én, az előző mocin 25e km-t kibírt a gyári gumi, cserébe "viccesen" csúszkált kanyarban... Úgyhogy azt kis meg kell gondolom, hova megyek az elkövetkező 10e km-ben, mert Pestre meg autópályázni nem kell Qualifier... Viszont csak el kéne már menni a Nürbingringre is valamikor... A csodába hogy nincs olyan motorgumi, ami örökéletű és mégis jól tapad...