Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Lac82!

Én még csak most olvastam a motorvásárlásodról!
Ha engem kérdezel sok az a 1,68m Ft. Én most vettem egy z750s 2006/9havi 3500 kmrel parádés állapotban,nagyon pici esztétika hiba van rajta, de szinte észre sem venni. Én 1,15ért elhoztam, a két szép szemmel... Többek szerint marha jó vételt csináltam. Egyébként fekete,micron dob rajta... egyből beleszerettem. Már alig várom hogy használhassam.
Mi kozom nekem ehez? Meg nem is voltam a Hungaroringen soha. Eddig csak rosszat hallottam rola...
jah igy már vágom, azt nem vettem figyelembe h a hungaroringen voltál
Hungaroring igazgató, persze nem ez a hivatalos titulus !
Azt Cápa jobban ki tudná fejteni !
Paliknak mi köze ehhez
Nagy volt a tolakodás!

Hát végülis egyszer 20 percet sikerült is veretni a ringen,oszt ennyi,lement a másik csoport is és kiszakadt SzetPítör szatyra
Aztán mikor elált a zuhany, a full vizes pályára felment 5 bátor muskétás (köztük 1 új,zöld kis Z-vel,csóválta is a hátulját a célegyenes után redesen) MInden tiszteletem az övé!
Én fostam felmenni a vizes aszfaltra a D209-ekkel !
Azé tök jó volt menni 25 percet 12000-ért !
Vernék ki Palik Lackó faszát szöges rúddal ! Bocsi a trágárságért ,de kb ilyen indulat volt,mert azt merték mondani ,h akinek van esőgumája,az mehet,mert "csak" vizes a pálya ! besarás, a többiek meg nézék ,oszt kabát! Biztos vmelyik bontós faszkalap üzemelteti a pályát Paliklacival karöltve ,had zúzza magát a magyar praszt !

Azé jó vót az a 25 perc is !
Sziasztok!

Holnap este Hungaroring 16-20-ig?

Rendelek jó időt hozzá !
Csak ügyesen!
Inkább no comment...
hellosztok!

az uj kis Z-n gyárilag miylen gumi van?D209 Qualifier?
Estét!
Én is MT-01-et, de tudd, h hasonlít képletesen a V-max-ra szigorú és büntet.
Pl: kanyarba "beesik", kb:1600-as fordulat alatt szinte nincs motorfék, esőben visszaváltás halálos .
Ja és 1670-es a blok . Mindezek ellenére én is imádom, megértelek.

Hali Robis!
Nem tüntem el csak sürüsödik a gríz körülöttem .
Sajna mostanság egyre kevesebb időm lesz írni, és sajna motorozni is .
Csá FIGU
Hungaroring szinte ugyanannyiba kerül és sokkal jobb.....
Mégis fel lehetett menni? Hát rögtön idegbajt kapok. Ezt a béna céget, elképesztő. Bakker én egész évben nem tudok többet menni.

Jövő héten hétköznap valamelyik délelőtt Ering valaki?
Csak ezt ne. Ne idegelj! Sajnos nekem sem jó a 25-e. Marad a két júniusi időpont.
Én voltam kint ma és rendesen lehetett körözni

25-én biztos nemtudok menni... Kultúrálódni megyek a színházba. Előre be van ígérve...
Mkinek így kéne cselekedni! OLVASSÁTOK? Cseréljetek yamahára!
Nem úgy értem helloooóóóó! Ezt arra írtam, hogy a Kawasaki topicban nyilván megkapom majd, hogy egy kiválló kicsiZ-t cserélek Yamaha-ra...
Léghűtés, két henger, v alak, 1600 ccm, akrapovich rendszer, powercommander... MT-01. Ha összejön.
az igazság
Ez van... SPRITE
Miazhogy szar yamaha?
25-én lesz a mai helyett. áááááááááááááááááááááááááááááá
Bakker elmarad az esti mocizás.
Szia Peti!

Hát eladod a szépségedet? Mi lesz most?