Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv a csapatban. Csak ügyesen a kicsikével. Biztos összefutunk még.
Uraim, és hölgyek, vasárnap Kawasaki gurulás a Hungaroringen. Van aki még nem regisztrált? Irgumburgum lesz.
Gyerünk és ott találkozunk 17 órakor. Én a lassú csoportban leszek.
Üdv mindenkinek!

Sikerült nekem is beszereznem egy idei kis z-t, egy álom vállt valóra.

Már beleraktam 220 km-t a hétvégén. Nagy motoros múltam nincs, viszont a gép az eddigiek alapján kellemes meglepetés.
Kezes és annyira nyomatékos, hogy én is mindig raknám a 7.-et. az ülés az sajnos tényleg nem elég kényelemes, kb 40 km után kezdtem sajogni. Nem hiszem, hogy bármelyik sportgép kényelmesebb lenne.

Még mindig vigyorgok, pedig már vasárnap óta nem ültem rajta.
A Gas-Gas-od se volt szar..... . Nekem tetszenek ezek a Supermotók is, csakhát kettőt nem tudok fennt tartani.
Jha sokszor én is akarok még eggyet a váltón húzni de nem tudok többbet....
Ja-ja, kawasaki-oxford táskák. Hát nem a Z-re lett kitalálva, de rá lehet biggyeszteni... A plexi gyári (szerintem MRA gyártmány, ugyanannyiba is kerül), túl sokat nem javít a szelen, viszont jól néz ki. Viszont fúrni kell hozzá a fejidomot, tehát nem reverzibilis a dolog.
Sziasztok!

Ausztriába keresek társakat egy kétnapos (egy éjszakás) kb. 800km-es kalandhoz. Autópálya kizárt. Szállás valahol a hegyekben Graz észak 50km Kapfenberg környékén. Egyik szombaton megyünk, vasárnap jövünk.

Csuti!
Azok Oxford táskák a motoron?
Jah és mennyire fáj a fejidom?
Nekem is ezért van. Nem vagyok egy pörgetős típus, és reflexből, 6-7000-nél tovább kapcsolnám. Ez a kis dög nagyon nyomatékos. Imádom.
Gratula Csutka,

igen én tudtam róla, de nem mondhattam meg. . Köszi a csatlakozót, nagyon rendben van.
Hát szerintem mindenki belepróbálja a hetedikbe is a vasat.
Mint én is. Ez van.
Prop-Techet kaptam szülinapilag. Nem kellett "betanítani". Néha elveszti a fonalat, de cakkumpakk elég jó. Csak rá kellett dugni a computerre és kész. Nekem hasznos, főleg 5-6 körül, mert autópályán folyton hetediket váltanék... (de ha egyszer olyan jól húz a motor... )
Akkor már tényleg tele van mindennel a kormány!
S kihasználod?
Ez nem hiszem hogy kell nekem, az üreset jelzi, a többi meg hangra megy.
De plexi az lehet hogy kell, meg majd másik irányjelzők. Egyenlőre.
Amúgy szépen szaporodik a zöld szörnyed. Grat!
Hi
csutka
melyik verziót vetted? kellett tanítgatni vagy csak rádugtad és megy? mindíg jól mutatja a sebességet?
ára?
Világjáró túramotoromra szülinapi fokozatjelző került.
Hmmm, valószínű Robis motorja adta az ihletet.
Igyexem hamar belevágni a bejáratós 1500at. H minél hamarabb kiélvezhessem igazán.
De ahhoz az kell, h végre nálam legyen
Mert te állandóan járod az országot. Nagyon helyesen. De majd én is, csak a mostani projektjeim kerüljenek sínre.
Nekem meg mindjárt belemegy a 30,000. km is, aztán még nincsen két éves. Muhaha
Csucsu, gratulálok, szép darab. Legalább egyre többen leszük új Z-sek. A bejáratásra figyelj oda. Kínszenvedés lesz ,. Nekem végre megvan az 1600 km. Most már húzhatom a bajszát.
Szia Fedit,

gratulálok a mocihoz, legalább gyarapodik az S-es tulajok száma.:-)

Sneak
Szia Robis!

Köszönöm az információkat, most már " minden" világos...
Mint az előzőekben írtam én még gyerekcipőben járok mind motorvásárlás, mind motorozás terén, de nagyon szívesen tájékozódok és szívom magamba az információkat...
Jelen pillanatban még nekem is kereskedésben van a mocim, ott intézték a hitelt rá,+helyettem az eredet vizsgát, átírást, de már nagyon szeretném ha végre utra is kelhetnék vele.
Az árához visszatérve, írtam hogy a két szép szememért még engedtek is .... 1,390-ről indultunk
Sziasztok.

Én is most vásároltam, egy idei Z750-et, és betegre várakozom magam h mikor hívnak már a k@rva szalonból, h mehetek érte.
Ha minden igaz ezen a 7en péntekig már minden rendben lesz.
Egyébként azt a 750s-t nagyon jó árban vetted. Gratula hozzá. Vigyázz ezért vele. Durva is tud lenni.
Szia,

segítek. A 2007-es Z750, teljes egészében megújult. Más fék, első lengéscsillapító, merevítés a vibráció csökkentése érdekében, más hátső lámpa, más formavilág. EURO-3as motor. A Z750S ráadásul más stílus. Az egy kényelmes túragép, nagy idommal. A Z750, pedig inkább streetfighter gépre hajaz.
Hali.

Letettem már arról a motorról egy darabig. Most Knapet gépét kellene levadásznom, csak össze kellene hozni egy randit vele + valami faca finanszírozást kitalálni. Remélem tuti a gépe, ha meg van még.
Szia tutis!

Én mint laikus kérdezem... miért is? Mi különbség? Én csak nagyon óvatosan értek a dolgokhoz, de szívesen "okosítanám" magam!
Szia fedit!

Szerintem nagyon nem lehet összehasolítani egy 2006-os 750S-t és egy 2007-es 750-et..