Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyjábol valahogy így...
cső, szomorúan olvastalak...
sokat járok én is arra mivel pécsi lennék ugye...
tavaly ott dobálták el a donorok a ducati 1098-akat is...
ott vigyázni kell a fékkel....

tudok neked segíteni lábtartó ügyben biztosan
ha átnézted hogy pontosan mi kell akkor csörögj rám, lehet hogy tudok adni mást is
Merről jöttetek, és merre mentetek haza?
Ja-ja, megvolt az R1 is, csak azt nem mondtam...
Akkor titeket láttalak, én egy fekete kis Z-vel voltam, még intettünk is egymásnak...
Egerben, az enyémen kívűl még egy 1000-est láttam régebben többször... Szal, kicsi a Z tábor itt.

Na, ez tök zsír...
Pirelli egy hányadék! Mind! Fujjj!
Ha nem komoly a hajlássa,akkor görgőzhetőka szárak és teljesen jó lesz a dolog,a tank sem vészes,szerintem elég ,,jól'' megúsztad :) Te mennyire ütötted oda magad?
Ha műanyagos kell szólj,azt tudok jót!
A tankot lehet javítani, de a futóművet ne barkácsold. Inkább beszélj Midas-al, ő ebben nagy profi. Ja bukógomba, az új Z-hez. Csak jelzésképpen.
tudom h jó most az van fent nekem is de a pirelli supercorsa pro mellett fényévekkel rosszabb
nemsoká teszek is fel újra supercorsát
hátul is d208.Amugy jo gumi.
orfü abaliget átkötö, abaliget felé örfütöl az elsö balos.
milyen gumád volt hátul
látom elől dunlop d208
Hali! Merre sikerült? Orfű? Nem látszik a képen.
késön fékeztem, gondoltam azért még befordul, elment a hátulja, egy darabig félkereszt(azt hittem épp kiadja vagy megálok a korlát elött)aztán a hátulja ráment a porra, és vége....Én az uton maradtam, de a moci elsökerékkel sajna neki ment a szalagkorlát lábának.Bár lehet igy jártam jobban, mert ha becsuszott volna alá, lehet csunyább lenne.
Pedig ismertem az utat...
ezt h sikerült összehozni
A buko gomba már egy ideje rajta van a listán, csak sajna nem készült el.
Kingmidas, már nem kell kapkodni.
Köszi az eddigi tippeket, sajna az üllöi ut nekem kicsit kiesik(pécsi vagyok)
A farok idom talán javithato müanyagos álltal, annak meg van minden darabja, viszont a fej idom bal oldala az kidobos.
Tankot , vagy a villát lehet javitatni?Mit gondoltok?Egyáltalán érdemws a futomüvel probálkozni, vagy villa csere?

Sneak
hogyne
Ismétlén?
Hali, nem a Naked motors-nál az Üllői úton. Nagyon normális volt a srác. Végig mellette voltam, jót dumáltunk, de ő nem sokat szarozott, pikk-pakk rendbe rakta a gépet.
jó kis túra volt
Akkor Sneak
Bár eső után köpönyeg, de a lista aljára még odaírhatnád a bukógombát is.
Részvétem snake!

Robis, Te a Big-Bangnál voltál szervízen?
Holnap oda készülök reggel.
Miért csak félig van benne a drágám?
Meg egy R1-el Ezüst propuli(propuls), narancs pedig a kis kácsorjanika Ja az R1-el én voltam...
Hát ez nagyon szomorú. . Beszélj műanyagos csabával, lehet, hogy ő a műanyag alkatrészeket rendbe tudja hozni. Csak legyen meg minden darabja,